Klippmaskiner och tillbehör för hundar

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Klippmaskiner & tillbehör: 1 - 30 av 87 artiklar

Wahl professional Arco Pro Klippmaskin

Wahl professional Arco Pro Klippmaskin, 1 utbytbart batteri

  • För medelstora hundar och katter
  • För helklippning och detaljarbete
  • Kraftfullt utbytbart litiumjonbatteri
1 750 kr

Gratis frakt fram till 12. oktober

Batteriklippmaskin Durati Pro, 2 Batterier

Aesculap Batteriklippmaskin Durati Pro, 2 Batterier

  • Limited Edition i svart/brons
  • Tar även bort tovor
  • Inklusive 2 batterier
3 644 kr 3 836 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Aesculap Favorita CLi 2 Batterier + Skär GT770D

Aesculap Favorita CLi 2 Batterier + Skär GT770D

  • Limited Edition-design
  • För hel- & delklippning
  • Inklusive 2 batterier
4 197 kr 4 418 kr

Gratis frakt fram till 12. oktober

Wahl professional Blade Ice - 4in1 Spray

Wahl professional Blade Ice -​ 4in1 Spray, 400 ml

  • Väldigt effektiv
  • Kylar den heta metallen
  • Minskar friktionen
115 kr (288 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär #7, 3,2 mm

Wahl professional Skär #7, 3,2 mm

  • För Snap-on-maskiner
  • Snabbt byte
  • Håller sig behagligt sval
522 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Smart Clip

Wahl professional Smart Clip

  • 3,5 h batteritid - för långvarigt arbete
  • 6 000 varv/min. - jämn klippning
  • Digital display - håll koll på batterinivån
927 kr

Leverans till 12. oktober

Påskjutningskammar i Rostfritt Stål i Förvaringsbox

Wahl professional Påskjutningskammar i Rostfritt Stål i Förvaringsbox

  • Av rostfritt stål
  • För WAHL Super Groom, Creativa och Bravura
  • I praktisk förvaringsbox
382 kr (950 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär Coarse Blade, 0,7 - 3 mm Grovtandat

Wahl professional Skär Coarse Blade, 0,7 -​ 3 mm Grovtandat

  • Av rostfritt stål
  • Skärbredd 46 mm
  • Tillverkad i Tyskland
422 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Easy Pro+

Wahl professional Easy Pro+

  • Avsköljbart huvud - snabb rengöring
  • 2 h litiumbatteri - flexibel trimning
  • USB-A-laddningskabel - kan laddas universellt
463 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär #30, 0,5 mm

Wahl professional Skär #30, 0,5 mm

  • Av High-Carbon-rostfritt stål
  • Slitstark och robust
  • Tillverkad i Tyskland
499 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional KM Supera Pet

Wahl professional KM Supera Pet

  • Med 2 batterier (utbytbart batteri)
  • 2 hastighetsnivåer
  • Lätt & ergonomisk design
3 320 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Wahl professional Fidela Trimmer

Wahl professional Fidela Trimmer

  • Vikt 141 g - extremt smidig
  • 0,4 mm klipplängd - högsta precision
  • USB-C-laddning - modern och snabb
695 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär #9, 2,0 mm

Wahl professional Skär #9, 2,0 mm

  • Av High-Carbon-rostfritt stål
  • Håller sig sval länge
  • Tillverkad i Tyskland
474 kr 499 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär #5 6,3 mm

Wahl professional Skär #5 6,3 mm

  • Av High-Carbon-rostfritt stål
  • Utmärkt kvalitet
  • Tillverkad i Tyskland
684 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional KM10+

Wahl professional KM10+

  • För del- och helklippning av alla pälstyper
  • 2 justerbara hastigheter
  • Behagligt tyst och sval
3 030 kr

Gratis frakt fram till 12. oktober

Wahl professional Skärolja

Wahl professional Skärolja, 200 ml

  • För skär
  • Regelbunden användning
  • Längre livslängd
121 kr (605 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär #10W, 2,3 mm Grovtandat

Wahl professional Skär #10W, 2,3 mm Grovtandat

  • För alla Snap-on-maskiner
  • Håller sig behagligt sval
  • Snabbt byte
522 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Klippsatsolja

Wahl professional Klippsatsolja, 118 ml

  • Original WAHL Professional
  • Vårdar & skyddar
  • För lång klippprestanda
80 kr (678 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Distanskam i Rostfritt Stål

Wahl professional Distanskam i Rostfritt Stål, 3 mm

  • Av rostfritt stål
  • För WAHL Competition och Ultimate Competition
  • Hög kvalitet
86 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär Prime Wide #10w 1,5mm

Wahl professional Skär Prime Wide #10w 1,5mm

  • Utmärkt kvalitet
  • Slitstark och robust
  • Håller sig sval även vid längre klippning
522 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär Diamond, 0,4 mm

Wahl professional Skär Diamond, 0,4 mm

  • Av rostfritt stål
  • Med Diamond-Like-Carbon-beläggning
  • För Vetiva Mini och Super Trim
463 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Påskjutningskam i Rostfritt Stål

Wahl professional Påskjutningskam i Rostfritt Stål, 6 mm

  • Av rostfritt stål
  • För WAHL Super Groom, Creativa och Bravura
  • Hög kvalitet
92 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional MaxGo

Wahl professional MaxGo

  • Batteridriven klippmaskin
  • 2 hastighetslägen
  • Upp till 180 min drifttid
2 910 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Wahl professional Skär Magic 0,7-3 mm Fintandat

Wahl professional Skär Magic 0,7-​3 mm Fintandat

  • Av rostfritt stål
  • Skärbredd 45,9 mm
  • Tillverkad i Tyskland
422 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär, 0,7 - 3 mm

Wahl professional Skär, 0,7 -​ 3 mm

  • För 1400-klippmaskin från Wahl Professional
  • Fintandat skär
  • Tillverkad i Tyskland
243 kr

Leverans till 12. oktober

Set med Distanskammar i Rostfritt Stål 6, 10, 13 mm

Wahl professional Set med Distanskammar i Rostfritt Stål 6, 10, 13 mm

  • För MAX-klippmaskiner från Wahl Professional
  • Av rostfritt stål
  • Tillverkad i Tyskland
219 kr (1 921 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Cleaning Spray

Wahl professional Cleaning Spray, 250 ml

  • För alla skär
  • Håller rent
  • Skyddar mot korrosion
150 kr (600 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Aesculap Favorita CLi med 1 Batteri

Aesculap Favorita CLi med 1 Batteri, Nattblå

  • 3 300 slag tack vare borstlös motor
  • Integrerad InfoLED-display
  • Extremt lätt med endast 390 g
3 840 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Aesculap Saxfodral

Aesculap Saxfodral

  • Plats för upp till 6 saxar & kammar
  • Säkert skydd med dragkedja
  • Kompakt design i rosa & svart
289 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär #50F, 1/20 mm

Wahl professional Skär #50F, 1/20 mm

  • För Snap-on-maskiner
  • Håller sig behagligt sval
  • Tillverkad i Tyskland
499 kr

Leverans till 12. oktober