Tillbehör och vårdprodukter för klippmaskiner

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Tillbehör & vårdprodukter: 11 artiklar

Wahl professional Blade Ice - 4in1 Spray

Wahl professional Blade Ice -​ 4in1 Spray, 400 ml

  • Väldigt effektiv
  • Kylar den heta metallen
  • Minskar friktionen
103 kr 115 kr (258 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skärolja

Wahl professional Skärolja, 200 ml

  • För skär
  • Regelbunden användning
  • Längre livslängd
108 kr 121 kr (540 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Klippsatsolja

Wahl professional Klippsatsolja, 118 ml

  • Original WAHL Professional
  • Vårdar & skyddar
  • För lång klippprestanda
72 kr 80 kr (610 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Cleaning Spray

Wahl professional Cleaning Spray, 250 ml

  • För alla skär
  • Håller rent
  • Skyddar mot korrosion
135 kr 150 kr (540 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Aesculap Saxfodral

Aesculap Saxfodral

  • Plats för upp till 6 saxar & kammar
  • Säkert skydd med dragkedja
  • Kompakt design i rosa & svart
260 kr 289 kr

Leverans till 12. oktober

Aesculap Klippmaskinshållare

Aesculap Klippmaskinshållare

  • Robust & slitstark metall
  • Enkel väggmontering
  • Säker förvaring av maskinen
291 kr 324 kr

Leverans till 12. oktober

Aesculap Rengöringsväska inkl. Axelrem

Aesculap Rengöringsväska inkl. Axelrem

  • Rymligt förvaringsutrymme & stilren design
  • Avtagbar vadderad rem
  • Uttagbar invändig indelning
229 kr 255 kr

Leverans till 12. oktober

Aesculap Räfflade Skruvar, 5-pack

Aesculap Räfflade Skruvar, 5-​pack

  • 5-pack originalreservskruvar
  • Säkerställer optimalt klippskärstryck
  • Passar Favorita klipphuvuden
176 kr 196 kr

Leverans till 28. oktober

Aesculap Torqui för Favorita

Aesculap Torqui för Favorita

  • Exakt inställning av skärtrycket
  • Enkel hantering utan förkunskaper
  • Förlänger klipphuvudets livslängd
469 kr 522 kr

Leverans till 28. oktober

BladeCool 2.0 - 3-i-1 Rengöring, Kylning & Smörjning

Aesculap BladeCool 2.0 -​ 3-​i-​1 Rengöring, Kylning & Smörjning, 400 ml

  • Kyler, smörjer & rengör direkt
  • Förlänger klipphuvudets skärpa
  • Enkel att använda under klippning
92 kr 103 kr (230 kr / l)

Leverans till 28. oktober

Wahl professional Li-Ion Batteripack [Standard]

Wahl professional Li-​Ion Batteripack [Standard]

  • För Arco Pro-klippmaskin från Wahl Professional
  • 120 min drifttid
  • 75 min laddningstid
250 kr 278 kr

För närvarande inte tillgänglig