Pastor för hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Förpackningstyp
Filter

Pastor: 7 artiklar

VEGDOG Levervurst

VEGDOG Levervurst, 5 x 75 g

  • Från 8 veckors ålder
  • Smakrik paprikasmak
  • Perfekt dosering
219 kr 230 kr (584 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

TubiDog Laxkräm

TubiDog Laxkräm, 75 g

  • Högkvalitativ lax
  • Endast naturliga ingredienser
  • Enkel att ge
28 kr (373 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

TRM Canigest

TRM Canigest, 15 ml

  • För hundar & katter
  • Med glutamin, kaolin & pektin
  • Lätt att använda
100 kr 106 kr (6 667 kr / l)

Leverans till 12. oktober

TubiDog Baconkräm

TubiDog Baconkräm, 75 g

  • Regionalt griskött
  • Utan socker och spannmål
  • Naturlig och fyllig smak
28 kr (373 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

TubiDog Fågelkräm

TubiDog Fågelkräm, 75 g

  • Fågellever av livsmedelskvalitet
  • Regionala ingredienser
  • Lätt och fettreducerad
28 kr (373 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Bio Leverpastej

WOW Bio Leverpastej, 80 g

  • För alla raser
  • Utan tillsatt socker
  • Utan spannmål
69 kr (863 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

TubiDog Leverpastej

TubiDog Leverpastej, 75 g

  • Färsk grisklever
  • Utan tillsatser
  • I praktisk tub
28 kr (373 kr / kg)

Leverans till 11. november