Schampo för katter

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Egenskaper
Filter

Schampo: 6 artiklar

Wahl professional Diamond White Schampokoncentrat

Wahl professional Diamond White Schampokoncentrat, 500 ml

  • För vit och ljus päls
  • Färgförstärkande vård
  • Naturliga ingredienser
231 kr (462 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Aloe Soothe Schampokoncentrat

Wahl professional Aloe Soothe Schampokoncentrat, 500 ml

  • För alla typer av djurpäls
  • Vårdar och rengör
  • Med naturliga ingredienser
161 kr (322 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Essabó Schampokakor för Husdjur

Essabó Schampokakor för Husdjur, 100 g

  • 100 % naturligt
  • Speciellt pH-värde för djurhud
  • Plastfritt & hållbart (Zero Waste)
93 kr (930 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

TRM Chaminol Schampo

TRM Chaminol Schampo, 200 ml

  • Rengöring på djupet
  • Balanserat pH-värde
  • Mild & återfuktande
159 kr (795 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Blandningsflaska för Schampo 1 Liter

Wahl professional Blandningsflaska för Schampo 1 Liter

  • Original WAHL Professional
  • Hög kvalitet
  • Enkel att blanda
103 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Dirty Beastie Schampokoncentrat

Wahl professional Dirty Beastie Schampokoncentrat, 500 ml

  • För alla typer av djurpäls
  • Avlägsnar smuts och rengör
  • Med naturliga ingredienser
161 kr (322 kr / l)

Leverans till 16. oktober