Pälsvård för katter

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Pälsvård: 1 - 30 av 37 artiklar

Foolee One Ryktborste Mörkgrå

Foolee One Ryktborste Mörkgrå, S

  • Utbytbara kammar
  • Avlägsnar döda hårstrån
  • Minskar kringflygande hår
46 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Foolee One Ryktborste Lila

Foolee One Ryktborste Lila, S

  • Minskar kringflygande hår
  • Avlägsnar döda hårstrån
  • Utbytbara kammar
46 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Foolee One Ryktborste Chocolate

Foolee One Ryktborste Chocolate, L

  • Avlägsnar döda hårstrån
  • Utbytbara kammar
  • För hundar, katter & smådjur
46 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Foolee One Ryktborste Ljusgrå

Foolee One Ryktborste Ljusgrå, S

  • För hundar, katter & smådjur
  • Avlägsnar döda hårstrån
  • Utbytbara kammar
46 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Foolee One Ryktborste Rosa

Foolee One Ryktborste Rosa, S

  • För hundar, katter & smådjur
  • Avlägsnar döda hårstrån
  • Utbytbara kammar
46 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Foolee One Ryktborste Gul

Foolee One Ryktborste Gul, M

  • Avlägsnar döda hårstrån
  • Minskar kringflygande hår
  • Utbytbara kammar
46 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Foolee One Ryktborste Orange

Foolee One Ryktborste Orange, L

  • För hundar, katter & smådjur
  • Avlägsnar döda hårstrån
  • Utbytbara kammar
46 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Foolee One Ryktborste Red Light

Foolee One Ryktborste Red Light, L

  • För hundar, katter & smådjur
  • Minskar kringflygande hår
  • Avlägsnar döda hårstrån
46 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

FURminator deShedding-Tool Katt Långhår

FURminator deShedding-​Tool Katt Långhår, S

  • Minskar bildningen av hårbollar
  • Avlägsnar 90 % av lösa hårstrån
  • Skyddande Skin Guard®-kant
394 kr

Leverans till 12. oktober

FURminator Karda Storlek S för Katter & Hundar

FURminator Karda Storlek S för Katter & Hundar

  • Skonsamma borst i rostfritt stål
  • Rörligt Dual-Flex-huvud
  • För utredning & glans
382 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Diamond White Schampokoncentrat

Wahl professional Diamond White Schampokoncentrat, 500 ml

  • För vit och ljus päls
  • Färgförstärkande vård
  • Naturliga ingredienser
231 kr (462 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Aloe Soothe Schampokoncentrat

Wahl professional Aloe Soothe Schampokoncentrat, 500 ml

  • För alla typer av djurpäls
  • Vårdar och rengör
  • Med naturliga ingredienser
161 kr (322 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Fiskars Karda

Fiskars Karda

  • För katter & hundar
  • Skonsamt rundade borst
  • Handtag med SoftGrip™-beläggning
219 kr

Leverans till 12. oktober

FURminator deShedding-Tool Katt Korthår

FURminator deShedding-​Tool Katt Korthår, S

  • Minskar risken för hårbollar
  • Avlägsnar lösa hårstrån ur kort päls
  • Anpassar sig efter kroppens konturer
394 kr

Leverans till 12. oktober

Fiskars Massageborste

Fiskars Massageborste

  • För katter & hundar
  • Flexibla silikonpiggar
  • Handtag med SoftGrip™-beläggning
196 kr

Leverans till 12. oktober

Foolee One Reservkam

Foolee One Reservkam, S

  • Originalreservdel
  • Hög kvalitet
  • Av robust metall
32 kr 161 kr

Leverans till 12. oktober

Essabó Schampokakor för Husdjur

Essabó Schampokakor för Husdjur, 100 g

  • 100 % naturligt
  • Speciellt pH-värde för djurhud
  • Plastfritt & hållbart (Zero Waste)
93 kr (930 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

deMatter Tool Tovutredare för Hundar & Katter

FURminator deMatter Tool Tovutredare för Hundar & Katter

  • Justerbara blad i rostfritt stål
  • Löser upp tovor skonsamt
  • Halkfritt, ergonomiskt handtag
684 kr

Leverans till 12. oktober

Fiskars Tovutredare

Fiskars Tovutredare

  • För medellång till lång päls
  • Robusta piggar av rostfritt stål
  • Handtag med SoftGrip™-beläggning
231 kr

Leverans till 12. oktober

Fiskars Utredningskam

Fiskars Utredningskam

  • För medellång till lång päls
  • Rundade piggar
  • Handtag med SoftGrip™-beläggning
196 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Kam Barbershop 17,5x9x4cm

Croci Kam Barbershop 17,5x9x4cm

  • För hundar & katter
  • För medellånga pälsar
  • Ergonomiskt halkfritt handtag
184 kr

Leverans till 12. oktober

Kam Mellanstarka Tänder Barbershop 21X2,5X4cm

Croci Kam Mellanstarka Tänder Barbershop 21X2,5X4cm

  • För hundar & katter
  • För medium till korta pälsar
  • Ergonomiskt halkfritt handtag
150 kr

Leverans till 12. oktober

TRM Chaminol Schampo

TRM Chaminol Schampo, 200 ml

  • Rengöring på djupet
  • Balanserat pH-värde
  • Mild & återfuktande
159 kr (795 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Ardap Lopp- & Damkam

Ardap Lopp-​ & Damkam

  • Halkfritt grepp
  • Rundade tänder
  • Enkel att använda
115 kr

Leverans till 12. oktober

Borsta med Tunna Tänder Barbershop 13x7x4cm

Croci Borsta med Tunna Tänder Barbershop 13x7x4cm

  • För hundar & katter
  • För alla pälstyper
  • Ergonomiskt halkfritt handtag
150 kr

Leverans till 12. oktober

FURminator Dubbelsidig Borste för Hundar & Katter

FURminator Dubbelsidig Borste för Hundar & Katter

  • Reder ut & vårdar pälsen
  • Med metallpiggar & vildsvinsborst
  • Passar nästan alla pälstyper
243 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Blandningsflaska för Schampo 1 Liter

Wahl professional Blandningsflaska för Schampo 1 Liter

  • Original WAHL Professional
  • Hög kvalitet
  • Enkel att blanda
103 kr

Leverans till 12. oktober

8in1 Perfect Coat DeShedder Katt

8in1 Perfect Coat DeShedder Katt

  • För katter som fäller
  • För alla pälstyper
  • Förebygger hårbollar
289 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Kam Små Tänder Barbershop 21X2,5X4cm

Croci Kam Små Tänder Barbershop 21X2,5X4cm

  • För hundar & katter
  • För medium till korta pälsar
  • Ergonomiskt halkfritt handtag
115 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Borste Barbershop 23x4,6x3,4cm

Croci Borste Barbershop 23x4,6x3,4cm

  • För hundar & katter
  • För alla hårtyper
  • Ergonomiskt halkfritt handtag
161 kr

Leverans till 12. oktober