Våtfoder för vuxna katter

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Adult: 1 - 30 av 802 artiklar

Sheba Skål Pluspack 44 + 22 Gratis (3 Smaker)

Sheba Skål Pluspack 44 + 22 Gratis (3 Smaker), 5,61 kg

  • Förpackning med 66 portionsskålar
  • 3 olika smaker
  • Naturliga ingredienser av hög kvalitet
405 kr (72 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Felix Dubbelt Gott 'Smakvariation Från Landet'

Felix Dubbelt Gott 'Smakvariation Från Landet', 6.800 g

  • För vuxna katter
  • Två smaker i varje förpackning
  • Möra bitar i gelé
394 kr (58 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Kyckling Pur

Leonardo Kyckling Pur, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kanin Med Tranbär

Leonardo Kanin Med Tranbär, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Chicken Med Extra Pulled Beef

Leonardo Chicken Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Kycklingpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Utan konstgjorda tillsatser
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Megapack Adult Höns, Nötkött, Lamm, Fisk 40 x 85g

Purina one Megapack Adult Höns, Nötkött, Lamm, Fisk 40 x 85g, 3.400 g

  • Med 4 smaker
  • 10x fisk & 10x kyckling
  • 10x nöt & 10x lamm
289 kr (85 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Fasan Med Tranbär

Leonardo Fasan Med Tranbär, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation 44x85g

Felix Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation 44x85g, 3.740 g

  • För vuxna katter
  • Nöt, höns, lax, tonfisk
  • Möra bitar i gelé
243 kr (65 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Beef Med Extra Pulled Beef

Leonardo Beef Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Nötpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Fågel Med Ägg

Leonardo Fågel Med Ägg, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Miamor Filets i en Färskpåse 100g

Miamor Filets i en Färskpåse 100g, Tonfisk+Krabba (100 g)

  • Filébitar i gelé
  • Lättsmält
  • Även för äldre katter
13 kr (130 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Sauce-Time Kyckling Lax 6x40 g

Felix Sauce-​Time Kyckling Lax 6x40 g, 240 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Som topping & snack
  • Endast 10 kcal/påse
29 kr (121 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Vilt Med Blåbär

Leonardo Vilt Med Blåbär, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+, 1.020 g

  • För katter från 7 år
  • Med vitaminer & mineraler
  • Stärker naturliga försvar
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Kattovit Gastro Färskpåse Multipack

Kattovit Gastro Färskpåse Multipack, 1.020 g

  • Högt elektrolytinnehåll
  • Förhöjt innehåll av natrium & kalium
  • Med 4 olika smaker
103 kr (101 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Mjamjam Kyckling & Morötter Portionspåse

Mjamjam Kyckling & Morötter Portionspåse, 125 g

  • Naturligt anpassad måltid
  • Naturligt
  • Extra hög kötthalt
19 kr (152 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • Saftigt kycklingkött
  • Skonsamt tillagat
  • Berikat med taurin
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Lamb Med Extra Pulled Beef

Leonardo Lamb Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Lammpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Hydralife Lax 6x50g

Purina one Hydralife Lax 6x50g, 300 g

  • Snack för katter som dricker dåligt
  • Främjar ett normalt tarmmikrobiom
  • För vuxna katter
51 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Digestive Care i Sås 12x85g

Royal canin Digestive Care i Sås 12x85g, 1.020 g

  • Hjälper till att främja optimal avföringskvalitet
  • Stödjer en hälsosam balans i tarmfloran
  • Bidrar till optimal avföringskvalitet
196 kr (192 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Duck Med Extra Pulled Beef

Leonardo Duck Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Ankpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Turkey Med Extra Pulled Beef

Leonardo Turkey Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Kalkonpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Så Gott Som Det Ser Ut Smakvariation Från Landet 44x85g

Felix Så Gott Som Det Ser Ut Smakvariation Från Landet 44x85g, 3.740 g

  • För vuxna katter
  • Nöt, anka, lamm, höns
  • Möra bitar i gelé
255 kr (68 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Sheba Fresh & Fine i Sås Fågel 50x50g

Sheba Fresh & Fine i Sås Fågel 50x50g, 2.500 g

  • För vuxna katter
  • Olika smaker
  • Med fina bitar
313 kr (125 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Skål Delikatess i Gelé Strimlor med Kyckling

Sheba Skål Delikatess i Gelé Strimlor med Kyckling, 85 g

  • För vuxna katter
  • Balanserat & varierat
  • Ingredienser av hög kvalitet
10 kr (118 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Sheba Skål Delikatess i Gelé med Lax

Sheba Skål Delikatess i Gelé med Lax, 85 g

  • Laxkött i gelé
  • Utan konstgjorda tillsatser
  • Lätt att öppna
10 kr (118 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Megapack Adult med Höns och Gröna Bönor 24 x 85g

Purina one Megapack Adult med Höns och Gröna Bönor 24 x 85g, 2.040 g

  • Möra bitar i sås
  • Rika på fibrer
  • Med omega 3 & 6
231 kr (113 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Superior Selection Kyckling Med Spenat

Leonardo Superior Selection Kyckling Med Spenat, 200 g

  • Kycklingkött, inälvor & spenat
  • Med laxolja
  • Tillverkat i Tyskland
23 kr (115 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé

Whiskas Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé, 2.040 g

  • För vuxna katter
  • Ångkokt & varsamt tillagat
  • Utan konserveringsmedel
120 kr 142 kr (59 kr / kg)

Leverans till 09. oktober