Våtfoder för äldre katter

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Förpackningstyp
Filter

Senior: 1 - 30 av 50 artiklar

Miamor Filets i en Färskpåse 100g

Miamor Filets i en Färskpåse 100g, Tonfisk+Krabba (100 g)

  • Filébitar i gelé
  • Lättsmält
  • Även för äldre katter
13 kr (130 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Senior Kyckling

Leonardo Senior Kyckling, 85 g

  • För äldre katter
  • Med kyckling, pumpa & laxolja
  • En animalisk proteinkälla
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+, 1.020 g

  • För katter från 11 år
  • För friska urinvägar & starkt hjärta
  • Innehåller taurin
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax & Kyckling"

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax & Kyckling", 100 g

  • Spannmålsfri
  • 100% livsmedelskvalitet
  • Med linolja
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Senior Kalv

Leonardo Senior Kalv, 85 g

  • För äldre katter
  • Med kalv, pumpa & laxolja
  • En animalisk proteinkälla
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax"

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax", 100 g

  • Spannmålsfri formel
  • 100% livsmedelsklass
  • Med linolja
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Senior 7+ med Höns & Gröna Bönor 4x85g

Purina one Senior 7+ med Höns & Gröna Bönor 4x85g, 340 g

  • För katter från 7 års ålder
  • Med kyckling som proteinkälla
  • Praktisk portionsförpackning
41 kr (121 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Våtfoder för Katter från 7 År med Kyckling i Sås

IAMS Våtfoder för Katter från 7 År med Kyckling i Sås, 85 g

  • Högkvalitativt helfoder för seniorkatter
  • Stödjer ett friskt hjärta
  • Utan tillsatt socker
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation Senior 12x85g

Felix Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation Senior 12x85g, 1.020 g

  • Från 7 års ålder
  • Lax, sardin, nöt, höns
  • Möra bitar i gelé
75 kr (74 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Miamor Filets Naturell Burk 156g

Miamor Filets Naturell Burk 156g, Bonito-​tonfisk (156 g)

  • Filébitar i egen saft
  • Skonsamt tillagat
  • Lättsmält
23 kr (147 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Strayz Våtfoder för Katt Kyckling & Zucchini

Strayz Våtfoder för Katt Kyckling & Zucchini, 85 g

  • För katter i alla åldrar
  • 95 % ekologiskt kött
  • Utan socker och spannmål
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Strayz Våtfoder för Katt Anka & Sötpotatis

Strayz Våtfoder för Katt Anka & Sötpotatis, 85 g

  • Formulerat enligt bytesdjursprincipen
  • Med 95 % ekologiskt kött
  • Utan socker och spannmål
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Strayz Våtfoder för Katt Gås & Pumpa

Strayz Våtfoder för Katt Gås & Pumpa, 85 g

  • Ekologiskt helfoder för alla livsstadier
  • 95 % kött
  • Utan socker och spannmål
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Strayz Våtfoder för Katt Kalkon & Morot i Sås

Strayz Våtfoder för Katt Kalkon & Morot i Sås, 400 g

  • Formulerat enligt bytesdjursprincipen
  • Med 95 % ekologiskt kött
  • Utan socker och spannmål
49 kr (123 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Våtfoder för Katt Nötkött & Rödbeta i Sås

Strayz Våtfoder för Katt Nötkött & Rödbeta i Sås, 400 g

  • Ekologiskt helfoder för katter
  • Med 95 % ekologiskt kött
  • Utan socker och spannmål
49 kr (123 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Strayz Våtfoder för Katt Lax & Broccoli

Strayz Våtfoder för Katt Lax & Broccoli, 85 g

  • Formulerat enligt bytesdjursprincipen
  • Med 95 % lax
  • Utan socker och spannmål
18 kr (212 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Våtfoder för Katt Kyckling & Palsternacka i Sås

Strayz Våtfoder för Katt Kyckling & Palsternacka i Sås, 400 g

  • Ekologiskt helfoder för katter i alla åldrar
  • Med 95 % ekologiskt kött
  • Utan socker och spannmål
49 kr (123 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Våtfoder för Katt Lax, Kyckling & Pumpa i Sås

Strayz Våtfoder för Katt Lax, Kyckling & Pumpa i Sås, 200 g

  • För katter i alla åldrar
  • 95 % kött och fisk
  • Utan socker och spannmål
34 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Senior Nötkött med Kalkon, Morot & Laxolja

Betty's landhausküche Senior Nötkött med Kalkon, Morot & Laxolja, 200 g

  • För katter från 8 år
  • Utan smakförstärkare
  • Med taurin & L-karnitin
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catz finefood Senior No. 05 Lax och Kyckling

Catz finefood Senior No. 05 Lax och Kyckling, 85 g

  • Premiumkattfoder för äldre katter
  • Över 93 % kött
  • Utan spannmål och tillsatt socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Senior Fågel & Nöt

Lucky lou Lifestage Senior Fågel & Nöt, 200 g

  • Specialanpassad sammansättning för äldre katter
  • Läckert recept & utvalda ingredienser
  • Utan spannmål & gluten
21 kr 23 kr (105 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catz finefood Senior No. 07 Nötkött och Kalv

Catz finefood Senior No. 07 Nötkött och Kalv, 85 g

  • Premiumhelfoder för äldre katter
  • Ursprungligt recept med över 91 % kött
  • Utan spannmål och tillsatt socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Indoor 7+ i Sås 12x85 g

Royal canin Indoor 7+ i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Innehåller ett vitalitetskomplex
  • Stödjer njurfunktionen
  • Instinktiv preferens hos katter från 7 års ålder
196 kr (192 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Ageing 11+ i Sås

Royal canin Ageing 11+ i Sås, 12 x 85g (1.020g)

  • HealthyAge7™ Complex
  • Stödjer en normal matsmältning
  • Främjar en normalt fungerande matsmältning
255 kr (250 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Cat's love Våtmat för katter "Senior Duck"

Cat's love Våtmat för katter "Senior Duck", 400 g

  • Safflorolja & libbsticka
  • Spannmålsfri
  • Från 10 års ålder
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Miamor Filets i en Gelé Burk 100g

Miamor Filets i en Gelé Burk 100g, Skipjack-​tonfisk (100 g)

  • Fina filébitar
  • Lättsmält
  • Fettsnål
13 kr (130 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Instinctive 7+ i Sås 12x85 g

Royal canin Instinctive 7+ i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Vitalitetskomplex
  • Instinktivt uppskattad
  • Stödjer njurfunktionen
236 kr (231 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Senior Kyckling med Pumpa & Laxolja

Betty's landhausküche Senior Kyckling med Pumpa & Laxolja, 200 g

  • För katter från 8 år
  • Spannmålsfri receptur
  • Med vitamin D & E
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 06. november

Pawsome! Senior Kalkon

Pawsome! Senior Kalkon, 85 g

  • Kalkon med gröna bönor
  • Naturligt anpassat helfoder
  • Med taurin
9 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Senior Fågel

Lucky lou Lifestage Pouch Senior Fågel, 300 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Inspirerat av naturen
  • Utan spannmål & gluten
26 kr 28 kr (87 kr / kg)

Leverans till 12. oktober