Våtfoder för unga katter

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Förpackningstyp
Filter

Junior: 1 - 30 av 46 artiklar

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • 4 olika fågelsorter
  • Stärker immunförsvaret
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Innehåller zink
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Fågelvariation
  • För starka muskler
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation Junior 12x85g

Felix Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation Junior 12x85g, 1.020 g

  • För kattungar 2-12 månader
  • Nöt, höns, sardin, lax
  • Möra bitar i gelé
75 kr (74 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax & Kyckling"

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax & Kyckling", 100 g

  • Spannmålsfri
  • 100% livsmedelskvalitet
  • Med linolja
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax"

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax", 100 g

  • Spannmålsfri formel
  • 100% livsmedelsklass
  • Med linolja
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Våtfoder för Katter "Junior pure chicken"

Cat's love Våtfoder för Katter "Junior pure chicken", 85 g

  • 71% köttinnehåll från kyckling
  • Recept utan spannmål & socker
  • Med omega 3, omega 6 & algkalcium
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 13. november

Whiskas Multipack 24x85g Fiskurval

Whiskas Multipack 24x85g Fiskurval, 2.040 g

  • För vuxna katter
  • För hud- & pälsskötsel
  • Stärker immunförsvaret
120 kr 142 kr (59 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Strayz Våtfoder för Katt Kyckling & Zucchini

Strayz Våtfoder för Katt Kyckling & Zucchini, 85 g

  • För katter i alla åldrar
  • 95 % ekologiskt kött
  • Utan socker och spannmål
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Strayz Våtfoder för Katt Anka & Sötpotatis

Strayz Våtfoder för Katt Anka & Sötpotatis, 85 g

  • Formulerat enligt bytesdjursprincipen
  • Med 95 % ekologiskt kött
  • Utan socker och spannmål
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Strayz Våtfoder för Katt Gås & Pumpa

Strayz Våtfoder för Katt Gås & Pumpa, 85 g

  • Ekologiskt helfoder för alla livsstadier
  • 95 % kött
  • Utan socker och spannmål
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Strayz Våtfoder för Katt Kalkon & Morot i Sås

Strayz Våtfoder för Katt Kalkon & Morot i Sås, 400 g

  • Formulerat enligt bytesdjursprincipen
  • Med 95 % ekologiskt kött
  • Utan socker och spannmål
49 kr (123 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 1+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 1+, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Med vitaminer & mineraler
  • Utan konstgjorda tillsatser
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Våtfoder för Katt Nötkött & Rödbeta i Sås

Strayz Våtfoder för Katt Nötkött & Rödbeta i Sås, 400 g

  • Ekologiskt helfoder för katter
  • Med 95 % ekologiskt kött
  • Utan socker och spannmål
49 kr (123 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Strayz Våtfoder för Katt Lax & Broccoli

Strayz Våtfoder för Katt Lax & Broccoli, 85 g

  • Formulerat enligt bytesdjursprincipen
  • Med 95 % lax
  • Utan socker och spannmål
18 kr (212 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Våtfoder för Katt Kyckling & Palsternacka i Sås

Strayz Våtfoder för Katt Kyckling & Palsternacka i Sås, 400 g

  • Ekologiskt helfoder för katter i alla åldrar
  • Med 95 % ekologiskt kött
  • Utan socker och spannmål
49 kr (123 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Croci Cat Meny Tonfisk med Anka

Croci Cat Meny Tonfisk med Anka, 70 g

  • I välsmakande sås
  • Naturliga ingredienser
  • Med taurin
17 kr (243 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Våtfoder för Katt Lax, Kyckling & Pumpa i Sås

Strayz Våtfoder för Katt Lax, Kyckling & Pumpa i Sås, 200 g

  • För katter i alla åldrar
  • 95 % kött och fisk
  • Utan socker och spannmål
34 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kitten Fryspåse Kyckling & Nötkött

Betty's landhausküche Kitten Fryspåse Kyckling & Nötkött, 100 g

  • För kattungar 2-12 månader
  • Extra hög köttandel
  • Optimal näringskombination
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Junior med Lax och Morötter 4x85g

Purina one Junior med Lax och Morötter 4x85g, 340 g

  • Optimal kost för kattungar
  • Balanserad sammansättning
  • Utan konstgjorda aromämnen
41 kr (121 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kitten Fryspåse Kyckling & Kalkon

Betty's landhausküche Kitten Fryspåse Kyckling & Kalkon, 100 g

  • För växande kattungar
  • Från 2 månaders ålder
  • Med högkvalitativt kött
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Multipack 12x85g Pure Delight Blandad Ragout i Gelé 1+

Whiskas Multipack 12x85g Pure Delight Blandad Ragout i Gelé 1+, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Ångkokt & varsamt tillagat
  • Utan konserveringsmedel
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Croci Cat Meny Kyckling med Goji & Ost

Croci Cat Meny Kyckling med Goji & Ost, 70 g

  • För daglig utfodring
  • Naturliga ingredienser
  • Med taurin
17 kr (243 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pawsome! Junior Lax

Pawsome! Junior Lax, 4 x 85 g (340 g)

  • Naturliga ingredienser
  • Saftiga bitar
  • Med näringsrikt havtorn
34 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Multipack 24x85g Fågelurval 1+

Whiskas Multipack 24x85g Fågelurval 1+, 2.040 g

  • För vuxna katter
  • Med vitaminer & mineraler
  • Utan konstgjorda tillsatser
120 kr 142 kr (59 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Cat's love Katt Våtfoder JUNIOR Fjäderfä, Eko

Cat's love Katt Våtfoder JUNIOR Fjäderfä, Eko, 100 g

  • Fint BIO-kalkonkött
  • Med kalciumrika äggskal
  • Ålder: 6 veckor - 12 månader
20 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Croci Cat Meny Kyckling, Tilapia, Kelp

Croci Cat Meny Kyckling, Tilapia, Kelp, 70 g

  • Naturliga ingredienser
  • I läcker sås
  • Med taurin
16 kr 17 kr (229 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pawsome! Junior Nöt & Kalkon Mixpack 4 x 85 g

Pawsome! Junior Nöt & Kalkon Mixpack 4 x 85 g, 340 g

  • 2 naturligt anpassade sorter
  • Saftiga bitar i sås
  • Extra näringsrikt
34 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's Love JUNIOR Kalv 400 g

Cat's love Cat's Love JUNIOR Kalv 400 g, 80 (400 g)

  • Från 2 till 12 månaders ålder
  • 92 % kötthalt
  • Med omega-3- och omega-6-fettsyror
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Croci Cat Meny Tonfisk, Skaldjur

Croci Cat Meny Tonfisk, Skaldjur, 70 g

  • Smakrikt recept
  • Högkvalitativa, naturliga ingredienser
  • Med omega 3- & omega 6-fettsyror
17 kr (243 kr / kg)

Leverans till 12. oktober