Nya produkter från 8in1

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

8in1 nyheter: 5 artiklar

8in1 Triple Flavour Mega Ribs

8in1 Triple Flavour Mega Ribs, 140 g

  • Med tre köttsorter
  • Nöt, gris & kyckling
  • Långvarigt tuggande
80 kr (571 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Mega Skewers

8in1 Triple Flavour Mega Skewers, 160 g

  • XXL-snack för stora hundraser
  • Långvarigt tuggande
  • Rikt på protein
80 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Ropes

8in1 Triple Flavour Ropes, 65 g

  • Tvinnade tuggrep
  • Tre köttsorter
  • Utan tillsatt socker
57 kr (877 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Ringar

8in1 Triple Flavour Ringar, XS/S (80 g)

  • Långvarigt tuggande
  • Utan tillsatt socker
  • Ugnsbakad
57 kr (713 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Mega Twisted Sticks

8in1 Triple Flavour Mega Twisted Sticks, 140 g

  • Pinnar av nöt, gris & kyckling
  • Utan konstgjorda aromer
  • Perfekt som belöning & aktivering
80 kr (571 kr / kg)

Leverans till 12. oktober