Adventskalender för dina husdjur

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Adventskalender: 8 artiklar

Happy Cat Vintersnack med Lax & Fläder

Happy Cat Vintersnack med Lax & Fläder, 70 g

  • Spannmålsfri
  • Extra smakrik
  • Söt hjärtform
34 kr (486 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Holiday Box

Churu Holiday Box, 280 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Med olika smaker
  • Extra hög vätskehalt
138 kr (493 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Julkaka Classic

DoggyeBag Julkaka Classic, 125 g

  • Utsökt julbakverk
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkat
  • 100% naturliga ingredienser
69 kr (552 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Christmas Twist - Mjuka snacks

DoggyeBag Christmas Twist -​ Mjuka snacks, 90 g

  • Perfekt som present
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkad
  • 100% naturliga ingredienser
69 kr (767 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Canettone med Freecoa

DoggyeBag Canettone med Freecoa, 125 g

  • Med hundvänligt chokladalternativ
  • Hantverksmässigt tillverkad
  • 100% naturlig
103 kr (824 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Julkaka - Gourmet

DoggyeBag Julkaka -​ Gourmet, Salmon (125 g)

  • Juligt recept
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkad
  • 100% naturliga ingredienser
92 kr (736 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Mördegskaka

DoggyeBag Mördegskaka, Ginger Bread (35 g)

  • Fina julmotiv
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkade
  • 100% naturliga ingredienser
92 kr (2 629 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Julkula

DoggyeBag Julkula, Red (90 g)

  • Perfekt för julgranen
  • Fylld med utsökta godsaker
  • 100% naturliga ingredienser
115 kr (1 278 kr / kg)

Leverans till 19. oktober