Våtfoder i bitar för katter

Filtrera och sortera

Pris Smak Livsfas Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Våtfoder: 9 artiklar

Portionspåsar Sensitive 1+ PLUSPACK 36+16 gratis

Perfect Fit Portionspåsar Sensitive 1+ PLUSPACK 36+16 gratis

  • Med lax & kyckling
  • Innehåller probiotika
  • Stödjer matsmältningen
428 kr (97 kr / kg)

Slutsåld

Katt Våtfoder Portionspåse PLUSPACK 36 +16 GRATIS Sensitive Kyckling & Morot, Lax & Morot i Sås

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse PLUSPACK 36 +16 GRATIS Sensitive Kyckling & Morot, Lax & Morot i Sås, 4.420 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med 2 olika sorter
  • Lättsmält protein
417 kr (94 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Natural Vitality Adult 1+ med kyckling och kalkon

Perfect Fit Natural Vitality Adult 1+ med kyckling och kalkon, 300 g

  • Av naturliga ingredienser
  • Proteiner av animaliskt ursprung
  • Utan spannmål
51 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 12-Pack Senior 7+ Kalkon & Morot, Havsfisk & Grönsaker i Sås

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 12-​Pack Senior 7+ Kalkon & Morot, Havsfisk & Grönsaker i Sås, 1.020 g

  • Helfoder för äldre katter
  • Med 2 olika sorter
  • Perfekt portionsförpackat
127 kr (125 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-Pack Sensitive 1+ Kyckling & Morot, Lax & Morot i Sås

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-​Pack Sensitive 1+ Kyckling & Morot, Lax & Morot i Sås, 340 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Lättsmälta proteiner
  • Med 2 olika sorter
51 kr (150 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Katt Portionspåse 85 g 4-Pack Senior 7+ Kalkon & Morötter, Djuphavsfisk & Grönsaker

Perfect Fit Katt Portionspåse 85 g 4-​Pack Senior 7+ Kalkon & Morötter, Djuphavsfisk & Grönsaker, 340 g

  • Helfoder för äldre katter
  • Med 2 olika sorter
  • Åldersanpassat recept
51 kr (150 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 12-Pack Adult 1+ Kyckling & Grönsaker, Nötkött & Morot, Lax & Morot, Havsfisk & Grönsaker i Sås

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 12-​Pack Adult 1+ Kyckling & Grönsaker, Nötkött & Morot, Lax & Morot, Havsfisk & Grönsaker i Sås, 1.020 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med 4 olika sorter
  • Perfekt portionsförpackat
127 kr (125 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-Pack Indoor 1+ Kyckling & Grönsaker, Lax & Morot i Sås

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-​Pack Indoor 1+ Kyckling & Grönsaker, Lax & Morot i Sås, 340 g

  • Helfoder för innekatter
  • Med 2 olika smaker
  • Perfekt portionsförpackat
51 kr (150 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-Pack Adult 1+ Kyckling & Grönsaker, Nötkött & Morot

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-​Pack Adult 1+ Kyckling & Grönsaker, Nötkött & Morot, 340 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med 2 olika sorter
  • Enkelt att servera
51 kr (150 kr / kg)

Leverans till 23. oktober