Torrfoder för olika behov hos katter

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Torrfoder: 13 artiklar

Perfect Fit Senior 7+ rik på kyckling

Perfect Fit Senior 7+ rik på kyckling, 750 g

  • Från 7 års ålder
  • Med taurin
  • Med naturliga omega-3-fettsyror
59 kr 66 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon, 1,40 kg

  • För foderkänsliga katter
  • Proteinrikt
  • Låg halt kolhydrater
96 kr 107 kr (69 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Indoor 1+ rik på kyckling

Perfect Fit Indoor 1+ rik på kyckling, 750 g

  • Med naturliga kostfibrer
  • Anti-hårbollseffekt
  • Färre kalorier
59 kr 66 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Adult 1+ rik på kyckling

Perfect Fit Adult 1+ rik på kyckling, 1,4 kg (1,40 kg)

  • För vuxna katter
  • Balanserat & näringsrikt
  • Krispiga foderkulor
96 kr 107 kr (69 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Senior Dog 10+ rik på kyckling

Perfect Fit Senior Dog 10+ rik på kyckling, 1,40 kg

  • För hundar från 10 år
  • Speciellt för små & mycket små raser
  • Stödjer normal ledfunktion
92 kr 103 kr (66 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Adult Dog 1+ rik på kyckling

Perfect Fit Adult Dog 1+ rik på kyckling, 1,40 kg

  • Upp till 10 kg vikt
  • För vuxna hundar
  • Med kycklingsmak
96 kr 107 kr (69 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Sensitive Dog 1+ rik på kalkon

Perfect Fit Sensitive Dog 1+ rik på kalkon, 1,40 kg

  • Upp till 10 kg vikt
  • För vuxna hundar
  • Med kalkonsmak
96 kr 107 kr (69 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Kattfoder (torrfoder) för Äldre Katter (7+) - Rikt på Kyckling

Perfect Fit Kattfoder (torrfoder) för Äldre Katter (7+) -​ Rikt på Kyckling, 1,40 kg

  • Helhetsstöd för kroppens funktioner
  • Åldersanpassad sammansättning
  • Med taurin & prebiotika
82 kr 92 kr (59 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Senior 11+ rik på kyckling

Perfect Fit Senior 11+ rik på kyckling, 750 g

  • Perfekt anpassat för äldre katter
  • Idealiskt från 11 års ålder
  • Med effektiv Total-5-formula
59 kr 66 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Junior <1 rik på kyckling

Perfect Fit Junior

  • För katter från 3 månaders ålder
  • Med kyckling, grevar & spannmål
59 kr 66 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Active 1+ rik på nötkött

Perfect Fit Active 1+ rik på nötkött, 1,4 kg (1,40 kg)

  • För vuxna katter
  • Balanserat & näringsrikt
  • Smak av nötkött
96 kr 107 kr (69 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Sterile 1+ rik på kyckling

Perfect Fit Sterile 1+ rik på kyckling, 750 g

  • För vuxna katter
  • Balanserat & näringsrikt
  • Låg fetthalt & få kalorier
59 kr 66 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Adult 1+ Anti Hairball med kyckling

Perfect Fit Adult 1+ Anti Hairball med kyckling, 1,40 kg

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med utvalda ingredienser
  • Perfect-Fit-Total-5-formel
72 kr 80 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober