Perfect Fit

Kattfoder för en vital livsstil

Perfect Fit är ett torr- och våtfoder för katter, berikat med antioxidanter, vitaminer och taurin. Med ett holistiskt tillvägagångssätt stödjer det en vital livsstil i alla livsstadier – från lekfull junior till lugn senior. Perfect Fit är ett varumärke under Mars Incorporated.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Djurslag Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Perfect Fit: 22 artiklar

Portionspåsar Sensitive 1+ PLUSPACK 36+16 gratis

Perfect Fit Portionspåsar Sensitive 1+ PLUSPACK 36+16 gratis

  • Med lax & kyckling
  • Innehåller probiotika
  • Stödjer matsmältningen
428 kr (97 kr / kg)

Slutsåld

Perfect Fit Senior 7+ rik på kyckling

Perfect Fit Senior 7+ rik på kyckling, 750 g

  • Från 7 års ålder
  • Med taurin
  • Med naturliga omega-3-fettsyror
66 kr (88 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon, 1,40 kg

  • För foderkänsliga katter
  • Proteinrikt
  • Låg halt kolhydrater
107 kr (76 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Indoor 1+ rik på kyckling

Perfect Fit Indoor 1+ rik på kyckling, 750 g

  • Med naturliga kostfibrer
  • Anti-hårbollseffekt
  • Färre kalorier
66 kr (88 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Adult 1+ rik på kyckling

Perfect Fit Adult 1+ rik på kyckling, 1,4 kg (1,40 kg)

  • För vuxna katter
  • Balanserat & näringsrikt
  • Krispiga foderkulor
107 kr (76 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Katt Våtfoder Portionspåse PLUSPACK 36 +16 GRATIS Sensitive Kyckling & Morot, Lax & Morot i Sås

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse PLUSPACK 36 +16 GRATIS Sensitive Kyckling & Morot, Lax & Morot i Sås, 4.420 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med 2 olika sorter
  • Lättsmält protein
417 kr (94 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Sensitive Dog 1+ rik på kalkon

Perfect Fit Sensitive Dog 1+ rik på kalkon, 1,40 kg

  • Upp till 10 kg vikt
  • För vuxna hundar
  • Med kalkonsmak
101 kr 107 kr (72 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Senior Dog 10+ rik på kyckling

Perfect Fit Senior Dog 10+ rik på kyckling, 1,40 kg

  • För hundar från 10 år
  • Speciellt för små & mycket små raser
  • Stödjer normal ledfunktion
103 kr (74 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Adult Dog 1+ rik på kyckling

Perfect Fit Adult Dog 1+ rik på kyckling, 1,40 kg

  • Upp till 10 kg vikt
  • För vuxna hundar
  • Med kycklingsmak
107 kr (76 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Kattfoder (torrfoder) för Äldre Katter (7+) - Rikt på Kyckling

Perfect Fit Kattfoder (torrfoder) för Äldre Katter (7+) -​ Rikt på Kyckling, 1,40 kg

  • Helhetsstöd för kroppens funktioner
  • Åldersanpassad sammansättning
  • Med taurin & prebiotika
92 kr (66 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Senior 11+ rik på kyckling

Perfect Fit Senior 11+ rik på kyckling, 750 g

  • Perfekt anpassat för äldre katter
  • Idealiskt från 11 års ålder
  • Med effektiv Total-5-formula
66 kr (88 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Junior <1 rik på kyckling

Perfect Fit Junior

  • För katter från 3 månaders ålder
  • Med kyckling, grevar & spannmål
62 kr 66 kr (83 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Sterile 1+ rik på kyckling

Perfect Fit Sterile 1+ rik på kyckling, 750 g

  • För vuxna katter
  • Balanserat & näringsrikt
  • Låg fetthalt & få kalorier
62 kr 66 kr (83 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Active 1+ rik på nötkött

Perfect Fit Active 1+ rik på nötkött, 1,4 kg (1,40 kg)

  • För vuxna katter
  • Balanserat & näringsrikt
  • Smak av nötkött
107 kr (76 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Natural Vitality Adult 1+ med kyckling och kalkon

Perfect Fit Natural Vitality Adult 1+ med kyckling och kalkon, 300 g

  • Av naturliga ingredienser
  • Proteiner av animaliskt ursprung
  • Utan spannmål
51 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Adult 1+ Anti Hairball med kyckling

Perfect Fit Adult 1+ Anti Hairball med kyckling, 1,40 kg

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med utvalda ingredienser
  • Perfect-Fit-Total-5-formel
80 kr (57 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 12-Pack Senior 7+ Kalkon & Morot, Havsfisk & Grönsaker i Sås

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 12-​Pack Senior 7+ Kalkon & Morot, Havsfisk & Grönsaker i Sås, 1.020 g

  • Helfoder för äldre katter
  • Med 2 olika sorter
  • Perfekt portionsförpackat
127 kr (125 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-Pack Sensitive 1+ Kyckling & Morot, Lax & Morot i Sås

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-​Pack Sensitive 1+ Kyckling & Morot, Lax & Morot i Sås, 340 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Lättsmälta proteiner
  • Med 2 olika sorter
51 kr (150 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Katt Portionspåse 85 g 4-Pack Senior 7+ Kalkon & Morötter, Djuphavsfisk & Grönsaker

Perfect Fit Katt Portionspåse 85 g 4-​Pack Senior 7+ Kalkon & Morötter, Djuphavsfisk & Grönsaker, 340 g

  • Helfoder för äldre katter
  • Med 2 olika sorter
  • Åldersanpassat recept
51 kr (150 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 12-Pack Adult 1+ Kyckling & Grönsaker, Nötkött & Morot, Lax & Morot, Havsfisk & Grönsaker i Sås

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 12-​Pack Adult 1+ Kyckling & Grönsaker, Nötkött & Morot, Lax & Morot, Havsfisk & Grönsaker i Sås, 1.020 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med 4 olika sorter
  • Perfekt portionsförpackat
127 kr (125 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-Pack Indoor 1+ Kyckling & Grönsaker, Lax & Morot i Sås

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-​Pack Indoor 1+ Kyckling & Grönsaker, Lax & Morot i Sås, 340 g

  • Helfoder för innekatter
  • Med 2 olika smaker
  • Perfekt portionsförpackat
51 kr (150 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-Pack Adult 1+ Kyckling & Grönsaker, Nötkött & Morot

Perfect Fit Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-​Pack Adult 1+ Kyckling & Grönsaker, Nötkött & Morot, 340 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med 2 olika sorter
  • Enkelt att servera
51 kr (150 kr / kg)

Leverans till 23. oktober