Inredning för smådjur med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Inredning: 1 - 30 av 176 artiklar

Duvoplus Badsand

Duvoplus Badsand, 5 kg

  • För en glänsande och hygienisk päls
  • Mycket mjuk sand med perfekt kornstorlek
  • 100 % naturlig och dammfri
82 kr 92 kr (16 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Quiko Hörulle för Smådjur

Quiko Hörulle för Smådjur, 75 g

  • Av hö & blommor
  • Artanpassat gömställe
  • Helt ätbar
41 kr 46 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Kapokskida (Bomull)

JR Farm Kapokskida (Bomull)

  • Att arbeta fram själv
  • För ett behagligt klimat
  • Perfekt sysselsättning
41 kr 46 kr

Leverans till 12. oktober

Resch nagerhaus Kaninslott med Torn 36

Resch nagerhaus Kaninslott med Torn 36

  • Massivt & obehandlat
  • Säkert att gnaga på
  • Gott om utrymme
1 047 kr 1 164 kr

Leverans till 09. oktober

Duvoplus Trädstubbe

Duvoplus Trädstubbe, S

  • Utmärkt agilityträning
  • Massivt trä att gnaga på
  • Naturlig tandvård
30 kr 34 kr

Leverans till 12. oktober

Resch nagerhaus Gnagarvilla 28

Resch nagerhaus Gnagarvilla 28

  • Massivt granträ
  • För att bo i & gnaga på
  • Högkvalitativt hantverk
522 kr 580 kr

Leverans till 09. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 300 g

  • Av naturliga råvaror
  • Främjar tandslitage
  • För medelstora gnagare
84 kr 94 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hökuber med Blommor

JR Farm Hökuber med Blommor, 450 g

  • Med aromatiskt alpängshö
  • Helt ätbar
  • För gnagare & dvärgkaniner
103 kr 115 kr (229 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 500 g

  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
  • För medelstora gnagare
118 kr 132 kr (236 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Uppvärmd Smådjursvattenautomat NoFrost Superior 2.0, 330 ml

Kerbl Uppvärmd Smådjursvattenautomat NoFrost Superior 2.0, 330 ml

  • Dubbelväggig isolerad vattenflaska
  • 8 watts värmeelement
  • Inklusive nätadapter
343 kr 382 kr

Leverans till 12. oktober

Vattenskål med Värmeelement för Art. 82738

Kerbl Vattenskål med Värmeelement för Art. 82738

  • Inklusive 8 watts värmeelement
  • Originalreservdel
  • Snabb montering
207 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Leiselöphjul Plast

Duvoplus Leiselöphjul Plast, M

  • Av plast
  • Tystgående
  • Justerbar storlek
155 kr 173 kr

Leverans till 12. oktober

Kerbl Specialvattenflaska

Kerbl Specialvattenflaska, 1000 ml

  • Påfyllning utan att behöva tas loss
  • För upphängning på galler
  • Vattennivån kan läsas av från utsidan
45 kr 51 kr

Leverans till 28. oktober

Resch nagerhaus Kaningrotta 18

Resch nagerhaus Kaningrotta 18

  • Obehandlat massivt trä
  • För att gnaga på & bo i
  • Tillverkat av hantverkare
328 kr 365 kr

Leverans till 09. oktober

Kerbl Vattendispenser 850 ml

Kerbl Vattendispenser 850 ml, blå

  • För permanent montering
  • Droppfri
  • Storlek: 9 x 17 x 20 cm
92 kr 103 kr

Leverans till 12. oktober

Kerbl Foderdispenser 1000 ml

Kerbl Foderdispenser 1000 ml, grön

  • För permanent montering
  • Enkel att fylla på
  • Storlek: 11 x 20 x 20 cm
103 kr 115 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Chinchillasand Special

JR Farm Chinchillasand Special, 1 kg

  • Tar bort fett & smuts
  • Av lerhaltig sepiolit
  • Även för gerbiler & degus
41 kr 46 kr (41 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Foderautomat för Kaniner med 2 Ätplatser av Metall 3 L

Kerbl Foderautomat för Kaniner med 2 Ätplatser av Metall 3 L

  • Avrundad botten
  • Montering på utsidan
  • Av förzinkad metall
144 kr 161 kr

Leverans till 12. oktober

Kaninbur inkl. Tillbehör Bunny Base utan Jorddel

Kerbl Kaninbur inkl. Tillbehör Bunny Base utan Jorddel

  • Kan även användas som transportbox
  • Intelligent 4-vägsdörr
  • Storlek: 58 x 38 x 29,5 cm
834 kr 927 kr

Leverans till 09. oktober

Resch nagerhaus Fjällstuga Matterhorn Nr. 21

Resch nagerhaus Fjällstuga Matterhorn Nr. 21

  • Obehandlat massivt trä
  • För att gnaga på & bo i
  • Tillverkat av hantverkare
354 kr 394 kr

Leverans till 09. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 60 g

  • För små gnagare
  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
41 kr 46 kr (683 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Esschert design Fladdermuslåda Silhouette

Esschert design Fladdermuslåda Silhouette, S

  • För montering på väggar
  • Artanpassat skydd
  • Material: furuträ, zink
229 kr 255 kr

Leverans till 09. oktober

Resch nagerhaus Kaninbungalow 16

Resch nagerhaus Kaninbungalow 16

  • Obehandlat massivt granträ
  • Robust & rymligt
  • För vila & gnagande
291 kr 324 kr

Leverans till 09. oktober

Karlie Burskål med Skruvfäste

Karlie Burskål med Skruvfäste, S

  • Fästs i burgallret
  • Uttagbar skål
  • Av robust rostfritt stål
41 kr 46 kr

Leverans till 12. oktober

Esschert design Igelkottshus XL

Esschert design Igelkottshus XL

  • Besökt året runt
  • Ger skydd mot rovdjur
  • Mått: L 78,5 x D 38,5 x H 41,5 cm
1 147 kr 1 275 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Flaskhållare, Kopp av Plast, 2 St. i Kartong

Kerbl Flaskhållare, Kopp av Plast, 2 St. i Kartong

  • Med plastskål
  • Inklusive fäste
  • Förzinkad
36 kr 41 kr

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden House i Trä

Duvoplus Garden House i Trä

  • 100 % obehandlat trä
  • För gömställen & lek
  • Främjar gnaginstinkten & vårdar tänderna
364 kr 405 kr

Leverans till 09. oktober

Karlie Wonderland Hus Ecco

Karlie Wonderland Hus Ecco, 26 x 19 x 15 cm

  • Extra dekorativt
  • Av naturligt trä
  • Perfekt tillflyktsplats
103 kr 115 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Vårrulle Medium

JR Farm Vårrulle Medium

  • Passar medelstora djur
  • Med alpängshö & blommor
  • Diameter: 13,5 cm
82 kr 92 kr

Leverans till 12. oktober

Resch nagerhaus Litet Marsvinshus 01

Resch nagerhaus Litet Marsvinshus 01

  • 100 % obehandlat granträ
  • Massivt, funktionellt & stilrent
  • För att bo i & gnaga på
202 kr 225 kr

Leverans till 12. oktober