Artiklar för smådjur med rabatt

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smådjur
Filter

Smådjur: 1 - 30 av 515 artiklar

Almenland heu Örthö

Almenland heu Örthö, 1 kg

  • Från Österrike
  • Gräs & örter
  • Varsamt skördade & torkade
56 kr 63 kr (56 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bunny Botanicals Mid Mix

Bunny Botanicals Mid Mix, Groblad och rosenblommor (120 g)

  • För dvärgkaniner, marsvin, deguer och chinchillor
  • Med utvalda läckra ingredienser
  • Utan färg- och konserveringsmedel
72 kr 80 kr (600 kr / kg)

Leverans till 06. november

Duvoplus Träfiberströ

Duvoplus Träfiberströ, 10 kg

  • 100 % naturligt
  • Absorberande & hygieniskt
  • Nästan dammfritt
155 kr 173 kr (16 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Almenland heu Örthö

Almenland heu Örthö, 4,30 kg

  • Från Österrike
  • Gräs & örter
  • Varsamt skördade & torkade
207 kr 231 kr (48 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bunny Bedding Linum

Bunny Bedding Linum, 12,50 l

  • Av ren linfiber
  • Håller sig torrt i upp till 14 dagar
  • Binder ammoniak
62 kr 69 kr (5 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Bunny Kex med Bett

Bunny Kex med Bett, Frukt (50 g)

  • Extra krispigt och knaprigt
  • Passar även bra som belöning
  • Med inulin
36 kr 40 kr (720 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Heumanderl Halm Stor

Heumanderl Halm Stor, 2 kg

  • För smådjur
  • Spannmålshalm
  • För strö eller bobygge
72 kr 80 kr (36 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bunny KaninchenTraum BASIC

Bunny KaninchenTraum BASIC, 4 kg

  • Från 6 månaders ålder
  • 63 olika växtarter
  • Behovsanpassad kalciumhalt
312 kr 347 kr (78 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bunny FärgmusTraum BASIC

Bunny FärgmusTraum BASIC, 500 g

  • Artanpassad sammansättning
  • Vegetabiliska och animaliska ingredienser
  • Mycket hög acceptans
77 kr 86 kr (154 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny GastroBalance

Bunny GastroBalance, 200 g

  • Stödjer normal matsmältningsfunktion
  • Med salviablad, kamomillblommor och fänkålsfrön
  • Utan tillsatta färg- och konserveringsmedel
62 kr 69 kr (310 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny KaninchenTraum HERBS

Bunny KaninchenTraum HERBS, 1,50 kg

  • 63 olika växtarter
  • Med 6 extra örter
  • Med kamomill och tusensköna från naturskyddade ängar
144 kr 161 kr (96 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Chipsi Ultra Kattsand

Chipsi Ultra Kattsand, 10 l

  • 100 % granulat av mjukt trä
  • Skonsamt mot tassarna och extra absorberande
  • Binder lukt naturligt
62 kr 69 kr (6 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Duvoplus Badsand

Duvoplus Badsand, 5 kg

  • För en glänsande och hygienisk päls
  • Mycket mjuk sand med perfekt kornstorlek
  • 100 % naturlig och dammfri
82 kr 92 kr (16 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

KaninchenTraum WINTER OUTDOOR (Sept.-Mars)

Bunny KaninchenTraum WINTER OUTDOOR (Sept.-​Mars), 4 kg

  • Balanserad sammansättning
  • Från 6 månaders ålder
  • Stödjer immunsystemets, luftvägarnas och pälsens normala funktion
396 kr 440 kr (99 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Quiko Hörulle för Smådjur

Quiko Hörulle för Smådjur, 75 g

  • Av hö & blommor
  • Artanpassat gömställe
  • Helt ätbar
41 kr 46 kr

Leverans till 12. oktober

Heumanderl Hö Big Bag

Heumanderl Hö Big Bag, 6 kg

  • Från Österrike
  • Hög kvalitet
  • Från naturnära odling
229 kr 255 kr (38 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Heumanderl Hö Stor

Heumanderl Hö Stor, 1.850 g

  • Från Österrike
  • Hög kvalitet
  • Från naturnära odling
92 kr 103 kr (50 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Heumanderl Hö Stor, Ekobag

Heumanderl Hö Stor, Ekobag, 1.850 g

  • Från Österrike
  • Hög kvalitet
  • Från naturnära odling
92 kr 103 kr (50 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Wellness Grönsaker

JR Farm Wellness Grönsaker, 600 g

  • Ärtor, morötter & rödbeta
  • Lättsmält
  • Rik på vitaminer
56 kr 63 kr (93 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Tuggax

JR Farm Tuggax, 30 g

  • Solmogen
  • Nyskördad
  • Utan konstgjorda konserveringsmedel
25 kr 28 kr (833 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Birds Pick & Fly

JR Farm Birds Pick & Fly, 130 g

  • Med naturliga fröer
  • Perfekt sysselsättning
  • Naturligt kosttillskott
52 kr 58 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Örtspecial

JR Farm Örtspecial, 500 g

  • Artanpassat grovfoder
  • För daglig utfodring
  • För gnagare & dvärgkaniner
57 kr 64 kr (114 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Blomsteräng

JR Farm Blomsteräng, 100 g

  • Skonsamt torkad
  • Högt vitamininnehåll
  • Stödjer en naturlig matsmältning
30 kr 34 kr (300 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bactazol Universalrengöring

Bactazol Universalrengöring, 500 ml

  • Lätt alkalisk
  • Frisk citrusdoft
  • För hem & djurmiljö
72 kr 80 kr (144 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Cuni Adult Complete Kanin

Versele laga Cuni Adult Complete Kanin, 1,75 kg

  • För vuxna kaniner
  • Rik på fibrer
  • Med morötter & örter
190 kr 212 kr (109 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Ärtflingor

JR Farm Ärtflingor, 200 g

  • Fiberrik
  • Högt vitamininnehåll
  • Rik på protein
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Hampfiber

Duvoplus Hampfiber, 3 kg

  • För kaniner, gnagare och reptiler
  • 100 % naturligt bottenmaterial
  • Passar djur med allergier
103 kr 115 kr (34 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Sommarfält

JR Farm Sommarfält, 100 g

  • Högkvalitativt grovfoder
  • Med ringbloms- & rosenblad
  • För gnagare & dvärgkaniner
36 kr 40 kr (360 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chipsi Strö Super

Chipsi Strö Super, 15 kg

  • 100 % finkornig mjukträfiber
  • Damm- & bakteriefri
  • Extra absorberande & luktbindande
176 kr 196 kr (12 kr / kg)

Leverans till 10. november

JR Farm Maskrosrötter

JR Farm Maskrosrötter, 50 g

  • Främjar tandslitage
  • Stödjer matsmältning
  • Ger variation
36 kr 40 kr (720 kr / kg)

Leverans till 12. oktober