En torr smakupplevelse för din katt

Torrfoder

Upptäck vårt breda sortiment av näringsrikt torrfoder för alla katter, oavsett om de är unga, äldre, äventyrliga eller lugna. Från specialanpassade recept till smakfulla variationer – ge din katt fodret den förtjänar.

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde
Filter

Torrfoder: 19 artiklar

Purina one Junior med Höns

Purina one Junior med Höns, 750 g

  • Torrefoder för kattungar
  • Hög proteinhalt
  • Med värdefullt DHA
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Adult med Lax

Purina one Adult med Lax, 750 g

  • Mindre tandsten
  • Optimalt näringsupptag
  • Smidig dosering
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Grain Free Sterilcat Nötkött

Purina one Grain Free Sterilcat Nötkött, 1,10 kg

  • Proteinrik kraft utan spannmål
  • Stödjer de naturliga försvarsmekanismerna
  • För vuxna katter
88 kr 98 kr (80 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Adult med Höns

Purina one Adult med Höns, 750 g

  • Minskar tandstensbildning
  • Ingredienser av hög kvalitet
  • Optimal sammansättning av näringsämnen
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Sterilcat med Nötkött

Purina one Sterilcat med Nötkött, 750 g

  • För katter efter kastrering
  • Optimal näringssammansättning
  • Minskar tandstensbildning
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Grain Free Adult Lax

Purina one Grain Free Adult Lax, 1,10 kg

  • Proteinrik kraft utan spannmål
  • Stödjer de naturliga försvarsmekanismerna
  • För vuxna katter
88 kr 98 kr (80 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Adult med Höns & Fullkorn

Purina one Adult med Höns & Fullkorn, 2,80 kg

  • Torrefoder för vuxna katter
  • Ingredienser av hög kvalitet
  • Högt näringsupptag
208 kr (74 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Senior 7+ med Höns

Purina one Senior 7+ med Höns, 750 g

  • För katter från 7 års ålder
  • Krispiga bitar
  • Återförslutningsbar förpackning
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Sterilcat Höns & Vete

Purina one Sterilcat Höns & Vete, 5,70 kg

  • För katter efter kastrering
  • Saftig kyckling som huvudingrediens
  • Med viktiga omega-3 & -6-fettsyror
405 kr (71 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Dual Nature Sterilcat med Nötkött

Purina one Dual Nature Sterilcat med Nötkött, 650 g

  • Varsamt tillagat nötkött
  • Innehåller blåalgen spirulina
  • Utan tillsatta färgämnen
67 kr 75 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Spezialitäten Sterilcat med Nötkött & Fullkorn

Purina one Spezialitäten Sterilcat med Nötkött & Fullkorn, 2,80 kg

  • För katter efter kastrering
  • Utvalda ingredienser
  • Med viktiga vitaminer
208 kr (74 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Sensitive med Kalkon

Purina one Sensitive med Kalkon, 750 g

  • Hög smältbarhet
  • Mycket lätt att tåla
  • Med naturliga fibrer
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Spezialitäten Sensitive med Kalkon

Purina one Spezialitäten Sensitive med Kalkon, 1,40 kg

  • Högkvalitativt torrfoder
  • Med utvalda proteiner
  • Lättsmält recept
127 kr (91 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Senior 7+ med Höns & Fullkorn

Purina one Senior 7+ med Höns & Fullkorn, 1,40 kg

  • För katter från 7 års ålder
  • Saftig kyckling som huvudingrediens
  • Med viktiga vitaminer
127 kr (91 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Coat & Hairball med Höns

Purina one Coat & Hairball med Höns, 750 g

  • För en vacker päls
  • Minskar hårbollsbildning
  • Med ingredienser av hög kvalitet
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 28. oktober

Purina one Indoor Formula med Kalkon

Purina one Indoor Formula med Kalkon, 750 g

  • För innekatter
  • Innehåller utvalda fibrer
  • Med proteiner av hög kvalitet
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Sterilcat med Lax & Vete

Purina one Sterilcat med Lax & Vete, 750 g

  • Med läcker lax som proteinkälla
  • Högre proteininnehåll i förhållande till fett
  • Återförslutningsbar förpackning
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Adult Höns

Purina one Adult Höns, 5,70 kg

  • För vuxna katter
  • För ett bra näringsupptag
  • Minskar tandstensbildning
405 kr (71 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Adult med Lax & Fullkorn

Purina one Adult med Lax & Fullkorn, 1,40 kg

  • Läcker lax som huvudingrediens
  • Minskar tandstensbildning
  • Återförslutningsbar förpackning
127 kr (91 kr / kg)

Leverans till 09. oktober