Ett smakrikt och hälsosamt val

Våtfoder

Skäm bort din katt med vårt exklusiva sortiment av våtfoder i läcker sås eller delikat gelé. Välj bland flera smakrika variationer och gläd din katt.

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde
Filter

Våtfoder: 15 artiklar

Megapack Adult Höns, Nötkött, Lamm, Fisk 40 x 85g

Purina one Megapack Adult Höns, Nötkött, Lamm, Fisk 40 x 85g, 3.400 g

  • Med 4 smaker
  • 10x fisk & 10x kyckling
  • 10x nöt & 10x lamm
289 kr (85 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Hydralife Lax 6x50g

Purina one Hydralife Lax 6x50g, 300 g

  • Snack för katter som dricker dåligt
  • Främjar ett normalt tarmmikrobiom
  • För vuxna katter
51 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Megapack Adult med Höns och Gröna Bönor 24 x 85g

Purina one Megapack Adult med Höns och Gröna Bönor 24 x 85g, 2.040 g

  • Möra bitar i sås
  • Rika på fibrer
  • Med omega 3 & 6
231 kr (113 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Purina one Sterilcat med Lax & Morötter 8x85g

Purina one Sterilcat med Lax & Morötter 8x85g, 680 g

  • För katter efter kastrering
  • Med läcker lax som proteinkälla
  • Innehåller viktiga fibrer
75 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Spezialitäten Sensitive med Tonfisk & Morötter 4x85g

Purina one Spezialitäten Sensitive med Tonfisk & Morötter 4x85g, 340 g

  • Möra bitar i sås
  • Hög smältbarhet
  • Utvecklat av veterinärer
41 kr (121 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Sensitive med Höns & Morötter 8x85g

Purina one Sensitive med Höns & Morötter 8x85g, 680 g

  • För känsliga katter
  • Ingredienser av hög kvalitet
  • Hög smältbarhet
75 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Senior 7+ med Höns & Gröna Bönor 4x85g

Purina one Senior 7+ med Höns & Gröna Bönor 4x85g, 340 g

  • För katter från 7 års ålder
  • Med kyckling som proteinkälla
  • Praktisk portionsförpackning
41 kr (121 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Adult med Höns & Gröna Bönor 8x85g

Purina one Adult med Höns & Gröna Bönor 8x85g, 680 g

  • Idealisk för vuxna katter
  • Med högkvalitativ kyckling
  • Välbalanserad recept
75 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Adult med Nötkött & Morötter 4x85g

Purina one Adult med Nötkött & Morötter 4x85g, 340 g

  • Med högkvalitativt nötkött
  • Förfinat med smakrik sås
  • Innehåller värdefulla fibrer
41 kr (121 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Adult med Havsfisk & Gröna Bönor 4x85g

Purina one Adult med Havsfisk & Gröna Bönor 4x85g, 340 g

  • Utvecklat av veterinärer
  • Rikt på viktiga proteiner
  • Möra bitar i smakrik sås
41 kr (121 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Junior med Lax och Morötter 4x85g

Purina one Junior med Lax och Morötter 4x85g, 340 g

  • Optimal kost för kattungar
  • Balanserad sammansättning
  • Utan konstgjorda aromämnen
41 kr (121 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Spezialitäten Sterilcat med Lax & Morötter 4x85g

Purina one Spezialitäten Sterilcat med Lax & Morötter 4x85g, 340 g

  • Hjälper till med viktkontroll
  • Stödjer friska urinvägar
  • Praktiska portionspåsar
41 kr (121 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Adult med Höns & Gröna Bönor 4x85g

Purina one Adult med Höns & Gröna Bönor 4x85g, 340 g

  • Möra bitar i smakrik sås
  • Läcker recept med saftig kyckling
  • Innehåller viktiga vitaminer & mineraler
41 kr (121 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Spezialitäten Sensitive med Höns & Morötter 4x85g

Purina one Spezialitäten Sensitive med Höns & Morötter 4x85g, 340 g

  • Högkvalitativ proteinkälla
  • Med omega-3 & -6-fettsyror
  • Bitar i saftig sås
41 kr (121 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Hydralife Kyckling 6x50g

Purina one Hydralife Kyckling 6x50g, 300 g

  • Snack för katter som dricker dåligt
  • Främjar ett normalt tarmmikrobiom
  • För vuxna katter
51 kr (170 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig