Skräddarsydd näring för friska katter

Katt

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Egenskaper Livsfas Ras Användningsområde Produktlinjer
Filter

Katt: 1 - 30 av 80 artiklar

Royal canin Fussy Exigent

Royal canin Fussy Exigent, 400 g

  • En unik kombination av smaker
  • Krispiga kroketter
  • Främjar en normal funktion i urinvägarna
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Royal canin Sensible

Royal canin Sensible, 10 kg

  • Främjar optimal matsmältning
  • Den höga smakligheten främjar foderintaget
  • Passar perfekt för katter med högt energibehov
834 kr 927 kr (83 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Sterilised i Sås 12x85 g

Royal canin Sterilised i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam vikt
  • Främjar en frisk urinvägsfunktion
  • Instinktivt föredragen, mycket god acceptans
197 kr 219 kr (193 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Dental Care

Royal canin Dental Care, 400 g

  • Innehåller ett aktivt näringsämne för tandvård som minskar bildningen av tandbeläggning
  • Särskilt utvecklade foderbitar med en speciell tandborsteffekt
  • Påvisbara resultat
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Royal canin Sterilised

Royal canin Sterilised, 400 g

  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam kroppsvikt
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Den höga proteinhalten hjälper till att bibehålla muskelmassan
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Royal canin Digestive Care i Sås 12x85g

Royal canin Digestive Care i Sås 12x85g, 1.020 g

  • Hjälper till att främja optimal avföringskvalitet
  • Stödjer en hälsosam balans i tarmfloran
  • Bidrar till optimal avföringskvalitet
196 kr (192 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin British Shorthair Adult

Royal canin British Shorthair Adult, 400 g

  • Perfekt anpassat för en hälsosam muskelmassa
  • Stödjer friska ben och leder
  • Främjar hjärtfunktionen
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Royal canin Indoor i Sås 12x85 g

Royal canin Indoor i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Kattens instinktiva preferens
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Stödjer en hälsosam matsmältning
173 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Indoor i Gelé 12x85 g

Royal canin Indoor i Gelé 12x85 g, 1.020 g

  • Kattens instinktiva preferens
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Stödjer en hälsosam matsmältning
173 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Kitten Våtfoder som Mousse

Royal canin Kitten Våtfoder som Mousse, 12 x 85g (1.020g)

  • Mjuk konsistens för mjölktänder
  • Stödjer utvecklingen av kattungens kroppsegna försvar
  • Stödjer hjärnans utveckling
176 kr 196 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Kitten Våtfoder i Sås 12x85 g

Royal canin Kitten Våtfoder i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Mjuk konsistens för mjölktänder
  • Stödjer utvecklingen av kroppens eget försvar
  • Stödjer hjärnans utveckling
176 kr 196 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Kitten British Shorthair

Royal canin Kitten British Shorthair, 2 kg

  • Främjar en harmonisk utveckling av muskler och ben
  • Stödjer en hälsosam matsmältning
  • Hjälper till att bygga upp det naturliga försvaret
347 kr (174 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Hair & Skin i Sås

Royal canin Hair & Skin i Sås, 12 x 85g (1.020g)

  • Bidrar till att främja en frisk hud
  • Bidrar till att främja en glansig päls
  • Påvisbara resultat
196 kr (192 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Instinctive i Sås

Royal canin Instinctive i Sås, 12 x 85g (1.020g)

  • Instinktiv preferens hos katten
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Bidrar till att bibehålla optimal vikt
184 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Maine Coon Adult

Royal canin Maine Coon Adult, 2 kg

  • Hjälper till att stödja lederna
  • Främjar hjärtfunktionen
  • Stödjer frisk hud och vacker päls
364 kr 405 kr (182 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Babycat Milk

Royal canin Babycat Milk, 300 g

  • Hjärnans utveckling med DHA
  • Stödjer kroppens eget försvar
  • Stödjer mikrobiomet
207 kr 231 kr (690 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Royal canin Sensory Multipack i Sås 12x85g

Royal canin Sensory Multipack i Sås 12x85g, 1.020 g

  • Multipack med alla tre varianterna i sås för en komplett sensorisk upplevelse
  • Kattens instinktiva preferens
  • Hjälper till att bibehålla urinvägarnas hälsa
197 kr 219 kr (193 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Digestive Care

Royal canin Digestive Care, 400 g

  • Hjälper till att stödja en hälsosam matsmältning
  • Innehåller lättsmälta proteiner, prebiotika (FOS) och fibrer
  • Stödjer en hälsosam balans i tarmfloran
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Royal canin Maine Coon Adult i Sås 12x85 g

Royal canin Maine Coon Adult i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Främjar friska ben och leder
  • Passar perfekt för Maine Coon med ett högt energibehov
  • Stödjer frisk hud och vacker päls
212 kr 236 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Persian Adult

Royal canin Persian Adult, 400 g

  • Passar perfekt för långhåriga katter
  • Minskar bildningen av hårbollar
  • Optimal matsmältning
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Royal canin Instinctive i Gelé 12x85 g

Royal canin Instinctive i Gelé 12x85 g, 1.020 g

  • Instinktiv preferens hos katten
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Bidrar till att bibehålla optimal vikt
184 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Hair & Skin Care

Royal canin Hair & Skin Care, 400 g

  • Hjälper till att stödja frisk hud
  • Hjälper till att stödja en glänsande päls
  • Påvisbara resultat
75 kr (188 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Royal canin Mother & Babycat Mousse 12x195 g

Royal canin Mother & Babycat Mousse 12x195 g, 2.340 g

  • Underlättar övergången från modersmjölk till fast föda
  • Stödjer utvecklingen av kattungens kroppsegna försvar
  • Stödjer hjärnans utveckling
469 kr 522 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Kitten Våtfoder i Gelé 12x85 g

Royal canin Kitten Våtfoder i Gelé 12x85 g, 1.020 g

  • Mjuk konsistens för mjölktänder
  • Stödjer utvecklingen av kroppens eget försvar
  • Stödjer hjärnans utveckling
176 kr 196 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Light Weight Care i Sås 12x85g

Royal canin Light Weight Care i Sås 12x85g, 1.020 g

  • Hjälper till att begränsa överdriven viktökning
  • En anpassad proteinhalt hjälper till att bibehålla muskelmassan
  • Berikad med L-karnitin för att stödja en hälsosam fettomsättning
229 kr 255 kr (225 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Hairball Care i Sås 12x85g

Royal canin Hairball Care i Sås 12x85g, 1.020 g

  • En balanserad näringsformel för att minska bildningen av hårbollar
  • Utvecklad för att stimulera tarmaktiviteten
  • Påvisbara resultat
196 kr (192 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Hairball Care

Royal canin Hairball Care, 400 g

  • En balanserad näringsformel för att minska bildningen av hårbollar
  • Innehåller naturliga fibrer som stimulerar tarmaktiviteten
  • Påvisbara resultat
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Royal canin Hair & Skin i Gelé 12x85g

Royal canin Hair & Skin i Gelé 12x85g, 1.020 g

  • Hjälper till att stödja frisk hud
  • Hjälper till att stödja en glänsande päls
  • Påvisbara resultat
196 kr (192 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Ageing 11+ i Sås

Royal canin Ageing 11+ i Sås, 12 x 85g (1.020g)

  • HealthyAge7™ Complex
  • Stödjer en normal matsmältning
  • Främjar en normalt fungerande matsmältning
229 kr 255 kr (225 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Instinctive 7+ i Sås 12x85 g

Royal canin Instinctive 7+ i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Vitalitetskomplex
  • Instinktivt uppskattad
  • Stödjer njurfunktionen
212 kr 236 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober