Foder för inomhus- och utomhuskatter

Efter livsstil

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Livsfas
Filter

Efter livsstil: 1 - 30 av 37 artiklar

Royal canin Fussy Exigent

Royal canin Fussy Exigent, 400 g

  • En unik kombination av smaker
  • Krispiga kroketter
  • Främjar en normal funktion i urinvägarna
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Sensible

Royal canin Sensible, 10 kg

  • Främjar optimal matsmältning
  • Den höga smakligheten främjar foderintaget
  • Passar perfekt för katter med högt energibehov
834 kr 927 kr (83 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Sterilised i Sås 12x85 g

Royal canin Sterilised i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam vikt
  • Främjar en frisk urinvägsfunktion
  • Instinktivt föredragen, mycket god acceptans
197 kr 219 kr (193 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Sterilised

Royal canin Sterilised, 400 g

  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam kroppsvikt
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Den höga proteinhalten hjälper till att bibehålla muskelmassan
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Digestive Care i Sås 12x85g

Royal canin Digestive Care i Sås 12x85g, 1.020 g

  • Hjälper till att främja optimal avföringskvalitet
  • Stödjer en hälsosam balans i tarmfloran
  • Bidrar till optimal avföringskvalitet
196 kr (192 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Indoor i Sås 12x85 g

Royal canin Indoor i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Kattens instinktiva preferens
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Stödjer en hälsosam matsmältning
173 kr (170 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Indoor i Gelé 12x85 g

Royal canin Indoor i Gelé 12x85 g, 1.020 g

  • Kattens instinktiva preferens
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Stödjer en hälsosam matsmältning
173 kr (170 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Instinctive i Sås

Royal canin Instinctive i Sås, 12 x 85g (1.020g)

  • Instinktiv preferens hos katten
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Bidrar till att bibehålla optimal vikt
184 kr (180 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Sensory Multipack i Sås 12x85g

Royal canin Sensory Multipack i Sås 12x85g, 1.020 g

  • Multipack med alla tre varianterna i sås för en komplett sensorisk upplevelse
  • Kattens instinktiva preferens
  • Hjälper till att bibehålla urinvägarnas hälsa
197 kr 219 kr (193 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Instinctive i Gelé 12x85 g

Royal canin Instinctive i Gelé 12x85 g, 1.020 g

  • Instinktiv preferens hos katten
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Bidrar till att bibehålla optimal vikt
184 kr (180 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Ageing 11+ i Sås

Royal canin Ageing 11+ i Sås, 12 x 85g (1.020g)

  • HealthyAge7™ Complex
  • Stödjer en normal matsmältning
  • Främjar en normalt fungerande matsmältning
229 kr 255 kr (225 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Instinctive 7+ i Sås 12x85 g

Royal canin Instinctive 7+ i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Vitalitetskomplex
  • Instinktivt uppskattad
  • Stödjer njurfunktionen
212 kr 236 kr (208 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Outdoor

Royal canin Outdoor, 400 g

  • Passar perfekt för aktiva katter
  • Stödjer hudens barriärfunktion
  • Stödjer leder & rörlighet
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Ageing 15+

Royal canin Ageing 15+, 2 kg

  • HealthyAge7™ Advanced Complex
  • Främjar en normal matsmältning
  • Stödjer normalt fungerande leder
343 kr 382 kr (172 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Indoor

Royal canin Indoor, 400 g

  • Minskar avföringslukten
  • Tack vare ett måttligt kaloriinnehåll passar det perfekt för innekatter
  • Bidrar till att minska bildningen av hårbollar
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Instinctive Mousse 12x85 g

Royal canin Instinctive Mousse 12x85 g, 1.020 g

  • Instinktiv preferens hos katten
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Bidrar till att bibehålla optimal vikt
165 kr 184 kr (162 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Ageing 11+

Royal canin Ageing 11+, 400 g

  • HealthyAge7™ Complex
  • Stödjer en normal matsmältning
  • Främjar normal ledfunktion
92 kr 103 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Fit

Royal canin Fit, 400 g

  • Ger en optimal näringsprofil
  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam vikt
  • Bidrar till att minska bildningen av hårbollar
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Indoor 7+

Royal canin Indoor 7+, 400 g

  • Vitalitetskomplex
  • Minskar avföringslukten
  • Stödjer njurfunktionen
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Outdoor 7+

Royal canin Outdoor 7+, 400 g

  • Vitalitetskomplex
  • Främjar aktiviteten
  • Stödjer njurfunktionen
103 kr 115 kr (258 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Royal canin Ageing 15+ i Sås 12x85 g

Royal canin Ageing 15+ i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • HealthyAge7™ Advanced Complex
  • Stödjer en normal matsmältning
  • Främjar normalt fungerande leder
229 kr 255 kr (225 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Sterilised i Gelé 12x85 g

Royal canin Sterilised i Gelé 12x85 g, 1.020 g

  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam vikt
  • Främjar en frisk urinvägsfunktion
  • Instinktivt föredragen, mycket god acceptans
197 kr 219 kr (193 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Indoor 7+ i Sås 12x85 g

Royal canin Indoor 7+ i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Innehåller ett vitalitetskomplex
  • Stödjer njurfunktionen
  • Instinktiv preferens hos katter från 7 års ålder
196 kr (192 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin FHN Ageing 15+ Airlift Loaf 12 x 85 g

Royal canin FHN Ageing 15+ Airlift Loaf 12 x 85 g, 1.020 g

  • Luftigt vispad mousse
  • Lättuggad konsistens
  • HealthyAge7™ Advanced Complex
260 kr 289 kr (255 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Indoor Longhair

Royal canin Indoor Longhair, 400 g

  • Minskar bildningen av hårbollar
  • Minskar avföringslukten
  • Frisk hud och vacker päls
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Ageing Sterilised 11+

Royal canin Ageing Sterilised 11+, 2 kg

  • HealthyAge7™ Complex
  • Stödjer en normal matsmältning
  • Främjar normalt fungerande leder
333 kr 370 kr (167 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

Royal canin Sensory Feel i Sås 12x85g

Royal canin Sensory Feel i Sås 12x85g, 1.020 g

  • Den speciella konsistensen stimulerar kattens känsla i munnen
  • Bidrar till att stimulera kattens sinnen och därmed förstärka måltidsupplevelsen
  • Kattens instinktiva preferens
197 kr 219 kr (193 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Sensory Feel i Gelé 12x85g

Royal canin Sensory Feel i Gelé 12x85g, 1.020 g

  • Den speciella konsistensen stimulerar kattens känsla i munnen
  • Bidrar till att stimulera kattens sinnen och därmed förstärka måltidsupplevelsen
  • Kattens instinktiva preferens
197 kr 219 kr (193 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Ageing 11+ i Gelé 12x85 g

Royal canin Ageing 11+ i Gelé 12x85 g, 1.020 g

  • HealthyAge7™ Complex
  • Stödjer en normal matsmältning
  • Främjar normalt fungerande leder
229 kr 255 kr (225 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Indoor 7+ i Gelé 12x85 g

Royal canin Indoor 7+ i Gelé 12x85 g, 1.020 g

  • Innehåller ett vitalitetskomplex
  • Stödjer njurfunktionen
  • Instinktiv preferens hos katter från 7 års ålder
176 kr 196 kr (173 kr / kg)

Leverans till 09. oktober