Foder för särskilt känsliga katter
Vid känslighet
Vid känslighet: 20 artiklar
Royal canin Dental Care, 400 g
- Innehåller ett aktivt näringsämne för tandvård som minskar bildningen av tandbeläggning
- Särskilt utvecklade foderbitar med en speciell tandborsteffekt
- Påvisbara resultat
82 kr 92 kr (205 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Royal canin Hair & Skin i Sås, 12 x 85g (1.020g)
- Bidrar till att främja en frisk hud
- Bidrar till att främja en glansig päls
- Påvisbara resultat
196 kr (192 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin Digestive Care, 400 g
- Hjälper till att stödja en hälsosam matsmältning
- Innehåller lättsmälta proteiner, prebiotika (FOS) och fibrer
- Stödjer en hälsosam balans i tarmfloran
82 kr 92 kr (205 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Royal canin Hair & Skin Care, 400 g
- Hjälper till att stödja frisk hud
- Hjälper till att stödja en glänsande päls
- Påvisbara resultat
75 kr (188 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Royal canin Light Weight Care i Sås 12x85g, 1.020 g
- Hjälper till att begränsa överdriven viktökning
- En anpassad proteinhalt hjälper till att bibehålla muskelmassan
- Berikad med L-karnitin för att stödja en hälsosam fettomsättning
229 kr 255 kr (225 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin Hairball Care i Sås 12x85g, 1.020 g
- En balanserad näringsformel för att minska bildningen av hårbollar
- Utvecklad för att stimulera tarmaktiviteten
- Påvisbara resultat
196 kr (192 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin Hairball Care, 400 g
- En balanserad näringsformel för att minska bildningen av hårbollar
- Innehåller naturliga fibrer som stimulerar tarmaktiviteten
- Påvisbara resultat
82 kr 92 kr (205 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Royal canin Hair & Skin i Gelé 12x85g, 1.020 g
- Hjälper till att stödja frisk hud
- Hjälper till att stödja en glänsande päls
- Påvisbara resultat
196 kr (192 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin Urinary Care i Gelé 12x85g, 1.020 g
- Hjälper till att stödja urinvägarnas hälsa
- Utvecklad för att främja en hälsosam mineralhalt i urinvägarna
- Påvisbara resultat
229 kr 255 kr (225 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin FCN Digestive Care Airlift Loaf 12 x 85 g, 1.020 g
- Luftigt vispad mousse
- Förbättrad måltidsupplevelse
- Hälsosam matsmältning
260 kr 289 kr (255 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin Light Weight Care, 400 g
- Hjälper till att begränsa överdriven viktökning
- Innehåller en blandning av fibrer som stödjer kattens mättnadskänsla
- En anpassad proteinhalt hjälper till att bibehålla muskelmassan
82 kr 92 kr (205 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Royal canin Appetite Control, 2 kg
- Hjälper till att kontrollera kattens tiggbeteende
- Innehåller en särskilt anpassad protein- och fetthalt
- Särskilt anpassad fukthalt för att förbättra mättnadskänslan
291 kr 324 kr (146 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin Appetite Control i Sås 12x85g, 1.020 g
- Hjälper till att kontrollera kattens tiggbeteende
- Innehåller en särskilt anpassad protein- och fetthalt
- Särskilt anpassad fukthalt för att förbättra mättnadskänslan
196 kr (192 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin FCN Light Weight Care Airlift Loaf 12 x 85 g, 1.020 g
- Luftigt vispad mousse
- Förbättrad måltidsupplevelse
- Viktkontroll
260 kr 289 kr (255 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin Urinary Care i Sås 12x85g, 1.020 g
- Hjälper till att stödja urinvägarnas hälsa
- Balanserad mineralhalt
- Lågt pH-värde i urinen
229 kr 255 kr (225 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin FCN Appetite Control Airlift Loaf 12 x 85 g, 1.020 g
- Balanserad måltid
- Förbättrad måltidsupplevelse
- Minskat tiggbeteende
260 kr 289 kr (255 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin Hair & Skin Mousse 12x85g, 1.020 g
- Hjälper till att stödja frisk hud
- Hjälper till att stödja en glänsande päls
- Påvisbara resultat
174 kr 184 kr (171 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin Urinary Care, 10 kg
- Hjälper till att stödja urinvägarnas hälsa
- Balanserad mineralhalt
- Lågt pH-värde i urinen
1 170 kr (117 kr / kg)
Gratis frakt fram till 09. oktober
Royal canin Light Weight Care i Gelé 12x85g, 1.020 g
- Hjälper till att begränsa överdriven viktökning
- En anpassad proteinhalt hjälper till att bibehålla muskelmassan
- Berikad med L-karnitin för att stödja en hälsosam fettomsättning
229 kr 255 kr (225 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Royal canin Hairball Care i Gelé 12x85g, 1.020 g
- En balanserad näringsformel för att minska bildningen av hårbollar
- Utvecklad för att stimulera tarmaktiviteten
- Påvisbara resultat
196 kr (192 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Senaste artiklarna:
Upptäck Zoolini:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 10.150 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering