Tunnlar och broar för smådjur

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Tunnlar & broar: 20 artiklar

Quiko Hörulle för Smådjur

Quiko Hörulle för Smådjur, 75 g

  • Av hö & blommor
  • Artanpassat gömställe
  • Helt ätbar
46 kr

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Trädstubbe

Duvoplus Trädstubbe, S

  • Utmärkt agilityträning
  • Massivt trä att gnaga på
  • Naturlig tandvård
34 kr

Leverans till 12. oktober

Bunny Fleecy Ø 16 cm

Bunny Fleecy Ø 16 cm, turkos

  • För dvärgkaniner, marsvin, deguer, chinchillor, råttor och små gnagare
  • Mjuk fleece på utsidan
  • Fodrad med fin vadd
243 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 300 g

  • Av naturliga råvaror
  • Främjar tandslitage
  • För medelstora gnagare
94 kr (313 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 500 g

  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
  • För medelstora gnagare
132 kr (264 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hökuber med Blommor

JR Farm Hökuber med Blommor, 450 g

  • Med aromatiskt alpängshö
  • Helt ätbar
  • För gnagare & dvärgkaniner
115 kr (256 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Höhus

JR Farm Höhus, 60 g

  • För små gnagare
  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
46 kr (767 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Vårrulle Medium

JR Farm Vårrulle Medium

  • Passar medelstora djur
  • Med alpängshö & blommor
  • Diameter: 13,5 cm
92 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hötunnel Liten

JR Farm Hötunnel Liten

  • Perfekt för möss & hamstrar
  • Helt ätbar
  • Omsluten av alpängshö
46 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Vårrulle Liten

JR Farm Vårrulle Liten

  • För små gnagare
  • Hög råfiberhalt
  • Vikt: 125 g
51 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Videhötunnel Stor

JR Farm Videhötunnel Stor

  • Fylld med alpängshö
  • Helt ätbar
  • Främjar tandslitage
243 kr

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Flexibel Träbro

Duvoplus Flexibel Träbro, 28x17 cm

  • Främjar leklust & aktivitet
  • Massivt trä att gnaga på
  • Naturlig tandvård
86 kr

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Flexibel Trästege

Duvoplus Flexibel Trästege

  • Främjar aktivitet & balans
  • Massivt trä att gnaga på
  • Effektiv tandvård
115 kr

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Vippbräda i Trä

Duvoplus Vippbräda i Trä

  • Tränar fingerfärdigheten
  • Kvalitetsträ att gnaga på
  • Effektiv tandvård
46 kr

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Hängbro i Trä

Duvoplus Hängbro i Trä

  • Håller djuret i form & rörligt
  • Kvalitetsträ att gnaga på
  • Enkelt upphängningssystem
127 kr

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Gömstunnel i Trä

Duvoplus Gömstunnel i Trä

  • Främjar leklust & aktivitet
  • Massivt trä att gnaga på
  • Naturlig tandvård
173 kr

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hötunnel Mellan

JR Farm Hötunnel Mellan

  • Helt ätbar
  • Med aromatiskt alpängshö
  • Storlek: 25 x 13,5 cm
85 kr

Leverans till 20. november

JR Farm Vårrulle Stor

JR Farm Vårrulle Stor

  • Perfekt sysselsättning för gnagare
  • Med alpängshö & blommor
  • Helt ätbar
127 kr

Leverans till 20. november

Duvoplus Crackle Lektunnel

Duvoplus Crackle Lektunnel, 1 st

  • För små gnagare
  • Med prasselfolie
  • Med knastrande & prasslande ljud
57 kr

Leverans till 23. oktober

JR Farm Hötunnel Stor

JR Farm Hötunnel Stor

  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Med aromatiskt alpängshö
  • Storlek: 30 x 20 cm
115 kr

Leverans till 20. november