Godbitar för små tassar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Snacktyp Smak Egenskaper
Filter

Snacks & belöningar för kattungar: 10 artiklar

Trinkfein Vitaldrink Kattunge med Kyckling 135ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink Kattunge med Kyckling 135ml, 135 ml

  • För kattungar från 2:a månaden
  • Ökar vätskeintaget
  • Med mycket små köttbitar
12 kr (89 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Skonsamt Snack Kattunge Kyckling Burk 30g

Miamor Skonsamt Snack Kattunge Kyckling Burk 30g, 30 g

  • För små kattungar
  • Snack för mellan måltiderna
  • Med värdefull laxolja
27 kr (900 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Kitten 20 x 14 g

Churu Kitten 20 x 14 g, 280 g

  • Kompletteringsfoder för kattungar
  • Extra hög vätskehalt
  • 2 smaker
161 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

GimCat Relax Paste

GimCat Relax Paste, 50 g

  • För katter från 1 års ålder
  • Med kalifornisk vallmo & johannesört
  • Socker- & laktosfri
80 kr (1 600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Strayz Snack för Katt och Hund

Strayz Snack för Katt och Hund, Lax (35 g)

  • 100 % ekologisk lax och ekologiskt hjortkött
  • Skonsamt frystorkat
  • Utan tillsatser
114 kr (3 257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Strayz Kattsnack

Strayz Kattsnack, Kyckling & Morotssoppa (40 g)

  • Stödjer vätskeintaget
  • Som snack och för ökad acceptans
  • Utan socker och spannmål
11 kr (275 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks för Kattungar 4 x 14 g

Churu Slicksnacks för Kattungar 4 x 14 g, Kyckling (56 g)

  • Kompletteringsfoder för kattungar
  • Med taurin och vitamin E
  • Lågt kaloriinnehåll
34 kr (607 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Quetschkopf Vitamini Kitten

Lucky lou Quetschkopf Vitamini Kitten, 100 g

  • Krämig vitaminpasta för unga katter
  • För kattungar mellan 2 - 12 månader
  • Anti-hairball-effekt
46 kr (460 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

GimCat Cheese-Paste

GimCat Cheese-​Paste, 200 g

  • För katter från 6 veckors ålder
  • Med italiensk hårdost
  • Socker- & laktosfri
144 kr (720 kr / kg)

Leverans till 11. november

GimCat Nutri Kitten Bites

GimCat GimCat Nutri Kitten Bites, 40 g

  • Stödjer en sund tillväxt
  • Med mjölk & taurin
  • Utan tillsatt socker
26 kr (650 kr / kg)

Leverans till 11. november