Godbitar för små pälsbollar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Förpackningstyp
Filter

Snacks & belöningar för valpar: 21 artiklar

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy, 100 g

  • Från 6 veckors ålder
  • Med lamm & ris
  • Utan vete, socker & konserveringsmedel
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Sejben 200 g

Chewies Sejben 200 g, 200 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
32 kr 36 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Mini Vilt 125 g

Chewies Mini Vilt 125 g, 125 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
20 kr 23 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Puppy Sticks Kyckling+Nöt

Rinti Puppy Sticks Kyckling+Nöt, 75 g

  • För valpar
  • Extra mjuka
  • Med Omega 3
25 kr 28 kr (333 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Mini Fjäderfä 125 g

Chewies Mini Fjäderfä 125 g, 125 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
20 kr 23 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Lammben 200 g

Chewies Lammben 200 g, 200 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
32 kr 36 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Mini Våm 125 g

Chewies Mini Våm 125 g, 125 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
20 kr 23 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Mini Sej 125 g

Chewies Mini Sej 125 g, 125 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
20 kr 23 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pasta KONG Stuff´n Puppy Treat 226 g

Kong Pasta KONG Stuff´n Puppy Treat 226 g

  • För valpar från 8 veckors ålder
  • För KONG®-hundleksaker
  • Enkel dosering
124 kr 138 kr

Leverans till 12. oktober

Chewies Våmben 200 g

Chewies Våmben 200 g, 200 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
32 kr 36 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Mini Nötkött 125 g

Chewies Mini Nötkött 125 g, 125 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
20 kr 23 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog NaturCroq Mini Snack Puppy

Happy Dog NaturCroq Mini Snack Puppy, 100 g

  • För Valpar från 6 veckors ålder
  • Med kyckling & ris
  • Små bitar
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Mini Lamm 125 g

Chewies Mini Lamm 125 g, 125 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
20 kr 23 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Viltben 200 g

Chewies Viltben 200 g, 200 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
32 kr 36 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Nötben 200 g

Chewies Nötben 200 g, 200 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
32 kr 36 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hundsnacks KONG Snacks Puppy

Kong Hundsnacks KONG Snacks Puppy, Large (198 g)

  • För valpar
  • Med kyckling & ris
  • Av högkvalitativa ingredienser
92 kr 103 kr (465 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Plutos Junior Ost Äpple & Krill

Plutos Junior Ost Äpple & Krill, 60 g

  • Av laktosfritt mjölkprotein
  • Fettsnålt & mättande
  • Utan spannmål
36 kr 40 kr (600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements

Royal canin Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements, 100 g

  • Hjälper till att stödja det naturliga försvaret och en hälsosam matsmältning
  • Innehåller prebiotika samt vitamin C och E
  • Påvisbara resultat: 83 % av djurägarna är nöjda med produkten*
144 kr 160 kr (1 440 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies LUCKY BITS Nötkött & Kyckling Junior

Chewies LUCKY BITS Nötkött & Kyckling Junior, 80 g

  • Kompletteringsfoder för växande hundar
  • Hög kötthalt
  • Utan spannmål
30 kr 34 kr (375 kr / kg)

Leverans till 05. november

Chewies LUCKY BITS Kyckling Junior

Chewies LUCKY BITS Kyckling Junior, 80 g

  • Kompletteringsfoder för växande hundar
  • Med öljäst & taurin
  • Utan spannmål
30 kr 34 kr (375 kr / kg)

Leverans till 05. november

Chewies Fjäderfäben 200 g

Chewies Fjäderfäben 200 g, 200 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
32 kr 36 kr (160 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig