VEGDOG snacksglädje till kampanjpris
Snacks på erbjudande
Snacks på erbjudande: 4 artiklar
VEGDOG Beevys, 80 g
- Hypoallergen sammansättning
- Rökt över bokträ
- Med rödbeta
38 kr (475 kr / kg)
Leverans till 13. oktober
VEGDOG Jerkeys, 80 g
- Hypoallergen sammansättning
- Rökt över bokträ
- Med morötter
38 kr (475 kr / kg)
Leverans till 13. oktober
VEGDOG Dentals, 120 g
- Med svampstruktur
- Med rödbeta
- Innehåller extra mycket vitamin C
49 kr (408 kr / kg)
Leverans till 13. oktober
VEGDOG Chevvies XL, 200 g
- Fyllig och rökig arom
- Passar bra för medelstora och stora hundar
- Utan tillsatt socker
34 kr (170 kr / kg)
Leverans till 13. oktober
Senaste artiklarna:
Upptäck Zoolini:
Nya produkter:
- Croci Kattspö Halloween 3 Fjärilar
- Croci Hundleksak Halloween Stor Råtta
- Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 12-Pack Adult 1+ Kyckling & Grönsaker, Nötkött & Morot, Lax & Morot, Havsfisk & Grönsaker i Sås
- DoggyeBag Julkula
- Katt Våtfoder Portionspåse 85 g 4-Pack Sensitive 1+ Kyckling & Morot, Lax & Morot i Sås
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 10.150 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering