Croci Vibrisse kattfoder

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Vibrisse kattfoder: 1 - 30 av 45 artiklar

Croci Cat Kyckling

Croci Cat Kyckling, 70 g

  • Naturliga ingredienser
  • Artanpassat recept
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Tonfisk & Räkor

Croci Cat Tonfisk & Räkor, 70 g

  • Utvalda ingredienser
  • Bearbetade för hand
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Meny Tonfisk med Anka

Croci Cat Meny Tonfisk med Anka, 70 g

  • I välsmakande sås
  • Naturliga ingredienser
  • Med taurin
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Meny Kyckling med Goji & Ost

Croci Cat Meny Kyckling med Goji & Ost, 70 g

  • För daglig utfodring
  • Naturliga ingredienser
  • Med taurin
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Kitten Mousse Tonfisk & Aloe

Croci Kitten Mousse Tonfisk & Aloe, 70 g

  • Utvalda ingredienser
  • Åldersanpassat recept
  • Lättsmält
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Tonfisk

Croci Cat Tonfisk, 70 g

  • Utvalda ingredienser
  • Skonsamt bearbetade
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Tonfisk & Krabba

Croci Cat Tonfisk & Krabba, 70 g

  • Handbearbetade ingredienser
  • Artanpassat recept
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Tonfisk & Vitfisk

Croci Cat Tonfisk & Vitfisk, 70 g

  • Utvalda ingredienser
  • Bearbetade för hand
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr

Leverans till 13. oktober

Croci Kitten Mousse Kyckling & Ägg

Croci Kitten Mousse Kyckling & Ägg, 70 g

  • Utsökta ingredienser
  • Lättsmält
  • För daglig utfodring
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Makrill

Croci Cat Makrill, 70 g

  • Smakrikt recept
  • Bearbetat för hand
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Croci Påse Jelly med Kycklingbröst

Croci Påse Jelly med Kycklingbröst, 70 g

  • Anpassat för kattungar
  • Utvalda ingredienser
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Tonfisk & Blå Fisk

Croci Cat Tonfisk & Blå Fisk, 70 g

  • Smakrikt recept
  • Utsökta ingredienser
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Kitten Tonfisk & Kyckling

Croci Kitten Tonfisk & Kyckling, 70 g

  • Åldersanpassad sammansättning
  • Naturliga ingredienser
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Meny Tonfisk, Skaldjur

Croci Cat Meny Tonfisk, Skaldjur, 70 g

  • Smakrikt recept
  • Högkvalitativa, naturliga ingredienser
  • Med omega 3- & omega 6-fettsyror
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Tonfisk & Bläckfisk

Croci Cat Tonfisk & Bläckfisk, 70 g

  • Skonsamt bearbetade
  • Balanserat recept
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Meny Tonfisk med Kycklinghjärtan

Croci Cat Meny Tonfisk med Kycklinghjärtan, 70 g

  • Artanpassat recept
  • Med läcker topping
  • Innehåller taurin
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Meny Kyckling, Tilapia, Kelp

Croci Cat Meny Kyckling, Tilapia, Kelp, 70 g

  • Naturliga ingredienser
  • I läcker sås
  • Med taurin
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Tonfisk & Nötkött

Croci Cat Tonfisk & Nötkött, 70 g

  • Skonsamt tillagat
  • Utsökta ingredienser
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Croci Cat Kyckling & Skinka

Croci Cat Kyckling & Skinka, 70 g

  • Noggrant utvalda ingredienser
  • Bearbetat för hand
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Tonfisk & Kyckling

Croci Cat Tonfisk & Kyckling, 70 g

  • Smakrikt recept
  • Handbearbetade ingredienser
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Påse Jelly med Tonfisk & Kyckling

Croci Påse Jelly med Tonfisk & Kyckling, 70 g

  • Anpassat för kattungar
  • Välsmakande recept
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Lax

Croci Cat Lax, 70 g

  • Balanserat recept
  • Bearbetat för hand
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Shake Kitten+ Kyckling med Omega3

Croci Shake Kitten+ Kyckling med Omega3, 135 g

  • Stödjer vätskeintaget
  • 5% kötthalt
  • Utan spannmål
10 kr 11 kr (74 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Meny Kyckling, Skinka & Pumpa

Croci Cat Meny Kyckling, Skinka & Pumpa, 70 g

  • Smakrikt recept
  • Naturliga ingredienser
  • Med taurin
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Påse Jelly med Tonfisk

Croci Påse Jelly med Tonfisk, 70 g

  • Artanpassat recept
  • Fina tonfiskskivor
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Jelly med Tonfisk & Räkor

Croci Cat Jelly med Tonfisk & Räkor, 70 g

  • Naturliga ingredienser
  • Artanpassat recept
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Kitten Tonfisk & Ägg

Croci Kitten Tonfisk & Ägg, 70 g

  • Naturliga ingredienser
  • Bearbetade för hand
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Shake Tonfisk

Croci Shake Tonfisk, 135 g

  • Stödjer vätskeintaget
  • 5% tonfiskhalt
  • Utan spannmål
11 kr (81 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Påse Jelly med Tonfisk & Sjötunga

Croci Påse Jelly med Tonfisk & Sjötunga, 70 g

  • Utsökt kombination
  • Artanpassat recept
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Croci Cat Jelly med Tonfisk, Kyckling & Skinka

Croci Cat Jelly med Tonfisk, Kyckling & Skinka, 70 g

  • Naturliga ingredienser
  • Skonsamt bearbetade
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
15 kr 17 kr (214 kr / kg)

Leverans till 13. oktober