Croci Cat Makrill, 70 g

Naturligt kompletteringsfoder för katter

15 kr 17 kr -12%

(214 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 70 g

I lager från 20. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans tisdag, 27. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Smakrikt recept
  • Bearbetat för hand
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel

Ofta köpt tillsammans med Royal canin Fussy Exigent, 2 kg

Croci Cat Makrill, 70 g 15 kr (214 kr / kg)
Royal canin Fussy Exigent, 2 kg 324 kr (162 kr / kg)
Totalpris: 339 kr
Beskrivning

Mmm, naturligt gott och oemotståndligt smakrikt! Noggrant utvalda och varsamt ångkokta kött- och fiskbitar gör detta högkvalitativa kompletteringsfoder till ett självklart val för kräsna katter. Denna delikata komposition imponerar inte bara med sin utsökta smak, utan också med en artanpassad sammansättning baserad på naturliga ingredienser.

  • Premium kompletteringsfoder för vuxna katter
  • Med handbearbetad makrill
  • Utvalda naturliga ingredienser av hög kvalitet
  • Utan färgämnen, konserveringsmedel och aptitstimulerande tillsatser
Artikelnr.: Xol-CRO-A1018778
Innehåll: 70 g
EAN: 8023222127784
Tillverkarnr.: A1018778
Varumärken: Croci
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Adult
: Vibrisse
Sammansättning

60 % Makrele, Reis

Ingredienser

Analytiska beståndsdelar

Ingredienser
Råprotein 10 %
råfiber 1 %
Råoljor och fetter 0,1 %
Rohasche 2 %
Fuktighet 86 %
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: CROCI SPA, via S. Alessandro 8, 21040, Castronno (VA), Italien, info@croci.net, croci-group.com/de

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Croci Cat Makrill

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder