Dreamies

Populärt knaprigt snacks för katter

Knapriga godbitar med krämigt innehåll – Dreamies skämmer bort både lugna knäkatter och busiga äventyrare utan att belasta. De kalorisnåla godsakerna finns i många smaker och är perfekta som en daglig liten överraskning till din katt.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Snacktyp Smak Egenskaper
Filter

Dreamies: 20 artiklar

Dreamies Kattsnacks Mix med Ost & Nötkött

Dreamies Kattsnacks Mix med Ost & Nötkött, 60 g

  • Krispigt & krämigt snack
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Kattsnacks med Kattmynta

Dreamies Dreamies Kattsnacks med Kattmynta, 60 g

  • Krispig utsida
  • Krämig insida
  • Med oemotståndlig kattmynta
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Kattsnacks Mix med Kyckling & Anka

Dreamies Kattsnacks Mix med Kyckling & Anka, 60 g

  • För att knapra & slicka
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Kattsnacks med Ost

Dreamies Kattsnacks med Ost, 60 g

  • Fyllda krispiga snacks
  • Näringsrik receptur
  • Oemotståndlig variation
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Mega Tub Ost

Dreamies Mega Tub Ost, 350 g

  • Krispigt & krämigt
  • Med värdefulla näringstillskott
  • Exklusiv storpack
103 kr (294 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies MegaPack Kyckling

Dreamies MegaPack Kyckling, 180 g

  • Krispigt & krämigt
  • Näringsrik receptur
  • Smart storpack
57 kr (317 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Shake Ups Multivitamins Seafood Festival

Dreamies Shake Ups Multivitamins Seafood Festival, 55 g

  • Krispigt hölje
  • Krämig fyllning
  • Med många vitaminer
25 kr 28 kr (455 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Kattsnacks Mixbox (Kyckling, Ost, Lax) 12x60 g

Dreamies Kattsnacks Mixbox (Kyckling, Ost, Lax) 12x60 g, 720 g

  • Krispigt & krämigt
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
242 kr 255 kr (336 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies MegaPack Ost

Dreamies MegaPack Ost, 180 g

  • Krispigt bakat med krämig fyllning
  • Med vitaminer, mineraler & mer
  • Praktisk storpack
57 kr (317 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Kattsnacks med Kyckling

Dreamies Kattsnacks med Kyckling, 60 g

  • Läcker krämfyllning
  • Krispigt bakat hölje
  • Näringsrik receptur
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Meaty Sticks 6-Pack med Lax

Dreamies Meaty Sticks 6-​Pack med Lax, 30 g

  • 90 % fisk
  • Utan spannmål
  • Utan konstgjorda färgämnen
25 kr 28 kr (833 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies MegaPack Kattmynta

Dreamies MegaPack Kattmynta, 180 g

  • Krämig fyllning
  • Krispigt hölje
  • Innehåll: 180 g
57 kr (317 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Meaty Sticks 6-Pack med Kyckling

Dreamies Meaty Sticks 6-​Pack med Kyckling, 30 g

  • 90 % kött
  • Utan spannmål
  • Utan konstgjorda färgämnen
25 kr 28 kr (833 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Laxkattsnacks

Dreamies Laxkattsnacks, 60 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Som mellanmål & belöning
  • Endast 2 kalorier per styck
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Snacks Megabox med Kattmynta

Dreamies Snacks Megabox med Kattmynta, 350 g

  • Krispig utsida, mjuk insida
  • Praktisk storpack
  • Utan konstgjorda aromämnen
103 kr (294 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies MegaTub Kyckling

Dreamies MegaTub Kyckling, 350 g

  • Krispig njutning med krämfyllning
  • Berikat med vitaminer & mer
  • Exklusiv storpack
103 kr (294 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Creamy Snack med Kyckling 4x10 g

Dreamies Creamy Snack med Kyckling 4x10 g, 40 g

  • Krämig belöning att slicka i sig
  • 4 portionspåsar/förpackning
  • Innehåller taurin
23 kr (575 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Creamy Snack med Lax 4x10 g

Dreamies Creamy Snack med Lax 4x10 g, 40 g

  • Fylligt krämsnack
  • Innehåller taurin
  • 4 portionspåsar/förpackning
23 kr (575 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dreamies Snacks Megabox med Lax

Dreamies Snacks Megabox med Lax, 350 g

  • Krispig utsida, mjuk insida
  • Praktisk storpack
  • Utan konstgjorda aromämnen
103 kr (294 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Krämig 12-pack Mega Pack - Kyckling & Lax

Dreamies Krämig 12-​pack Mega Pack -​ Kyckling & Lax, 120 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Praktiska portioner
  • Inget tillsatt socker
57 kr (475 kr / kg)

Leverans till 23. oktober