Knapriga snacks för katter

Filtrera och sortera

Pris Snacktyp Smak Egenskaper
Filter

Knapriga snacks: 15 artiklar

Dreamies Mega Tub Ost

Dreamies Mega Tub Ost, 350 g

  • Krispigt & krämigt
  • Med värdefulla näringstillskott
  • Exklusiv storpack
103 kr (294 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies MegaPack Kyckling

Dreamies MegaPack Kyckling, 180 g

  • Krispigt & krämigt
  • Näringsrik receptur
  • Smart storpack
57 kr (317 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks med Kattmynta

Dreamies Dreamies Kattsnacks med Kattmynta, 60 g

  • Krispig utsida
  • Krämig insida
  • Med oemotståndlig kattmynta
28 kr (467 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks Mix med Ost & Nötkött

Dreamies Kattsnacks Mix med Ost & Nötkött, 60 g

  • Krispigt & krämigt snack
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
28 kr (467 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks Mix med Kyckling & Anka

Dreamies Kattsnacks Mix med Kyckling & Anka, 60 g

  • För att knapra & slicka
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
28 kr (467 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks med Ost

Dreamies Kattsnacks med Ost, 60 g

  • Fyllda krispiga snacks
  • Näringsrik receptur
  • Oemotståndlig variation
28 kr (467 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies MegaPack Ost

Dreamies MegaPack Ost, 180 g

  • Krispigt bakat med krämig fyllning
  • Med vitaminer, mineraler & mer
  • Praktisk storpack
57 kr (317 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattsnacks Mixbox (Kyckling, Ost, Lax) 12x60 g

Dreamies Kattsnacks Mixbox (Kyckling, Ost, Lax) 12x60 g, 720 g

  • Krispigt & krämigt
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
242 kr 255 kr (336 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Shake Ups Multivitamins Seafood Festival

Dreamies Shake Ups Multivitamins Seafood Festival, 55 g

  • Krispigt hölje
  • Krämig fyllning
  • Med många vitaminer
28 kr (509 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies MegaPack Kattmynta

Dreamies MegaPack Kattmynta, 180 g

  • Krämig fyllning
  • Krispigt hölje
  • Innehåll: 180 g
57 kr (317 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Snacks Megabox med Kattmynta

Dreamies Snacks Megabox med Kattmynta, 350 g

  • Krispig utsida, mjuk insida
  • Praktisk storpack
  • Utan konstgjorda aromämnen
103 kr (294 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies MegaTub Kyckling

Dreamies MegaTub Kyckling, 350 g

  • Krispig njutning med krämfyllning
  • Berikat med vitaminer & mer
  • Exklusiv storpack
103 kr (294 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks med Kyckling

Dreamies Kattsnacks med Kyckling, 60 g

  • Läcker krämfyllning
  • Krispigt bakat hölje
  • Näringsrik receptur
28 kr (467 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Snacks Megabox med Lax

Dreamies Snacks Megabox med Lax, 350 g

  • Krispig utsida, mjuk insida
  • Praktisk storpack
  • Utan konstgjorda aromämnen
103 kr (294 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Laxkattsnacks

Dreamies Laxkattsnacks, 60 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Som mellanmål & belöning
  • Endast 2 kalorier per styck
28 kr (467 kr / kg)

Leverans till 12. oktober