Krämig pasta som snacks för katter

Filtrera och sortera

Pris Snacktyp Smak Egenskaper
Filter

Krämiga snacks: 3 artiklar

Dreamies Creamy Snack med Kyckling 4x10 g

Dreamies Creamy Snack med Kyckling 4x10 g, 40 g

  • Krämig belöning att slicka i sig
  • 4 portionspåsar/förpackning
  • Innehåller taurin
23 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Creamy Snack med Lax 4x10 g

Dreamies Creamy Snack med Lax 4x10 g, 40 g

  • Fylligt krämsnack
  • Innehåller taurin
  • 4 portionspåsar/förpackning
23 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Krämig 12-pack Mega Pack - Kyckling & Lax

Dreamies Krämig 12-​pack Mega Pack -​ Kyckling & Lax, 120 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Praktiska portioner
  • Inget tillsatt socker
57 kr (475 kr / kg)

Leverans till 23. oktober