Inredning för voljärer och burar

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Inredning: 23 artiklar

Beeztees Sittpinne i Plast med Fäste 22 cm

Beeztees Sittpinne i Plast med Fäste 22 cm, Grå (2 Stycken)

  • Enkel montering
  • Tillverkad av robust plast
  • Innehåll: 2 st
22 kr 38 kr (11 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Quiko Scharpie, Natur Bomaterial

Quiko Scharpie, Natur Bomaterial, 1.000 g

  • För undulater, kanariefåglar & mer
  • Perfekt för äggläggning
  • Extra varmt
103 kr (103 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Quiko Kokos-Sisal-Jute-Bomull, Bomaterial

Quiko Kokos-​Sisal-​Jute-​Bomull, Bomaterial, 500 g

  • För undulater, kanariefåglar & mer
  • Perfekt för äggläggning
  • Varmt & mysigt
80 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Beeztees Sittpinne i Trä med Fäste

Beeztees Sittpinne i Trä med Fäste, 43 cm

  • För burar & voljärer
  • Optimal användning av utrymmet
  • Enkel montering
88 kr

Leverans till 12. oktober

Beeztees Bomull för Bobyggnad

Beeztees Bomull för Bobyggnad, 100 g

  • Ger extra värme
  • För fåglar med spetsig näbb
  • Passar även vilda fåglar
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Beeztees Badhus i Plast 13 x 13 x 13 cm

Beeztees Badhus i Plast 13 x 13 x 13 cm, Vit

  • För upphängning
  • För mindre fågelarter
  • Tillverkad i robust plast
60 kr

Leverans till 12. oktober

Beeztees Sittpinne i Trä med Fäste Brun

Beeztees Sittpinne i Trä med Fäste Brun, 3 Stycken

  • Optimal användning av utrymmet
  • Enkel montering
  • Innehåll: 3 st
115 kr (38 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Quiko Djurhår-Hampa-Sisal, Bomaterial

Quiko Djurhår-​Hampa-​Sisal, Bomaterial, 500 g

  • Högkvalitativ materialmix
  • Perfekt för äggläggning
  • För undulater, kanariefåglar & Co
92 kr (184 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Beeztees Holk i Trä med Hål till Höger

Beeztees Holk i Trä med Hål till Höger

  • Skarvlöst limmad
  • Med sittpinne
  • Storlek: 24,5 x 15,5 x 16 cm
165 kr

Leverans till 12. oktober

Beeztees Mix för Bobyggnad

Beeztees Mix för Bobyggnad, 250 g

  • Mjukt & stabilt
  • För fåglar med spetsig näbb
  • Passar även vilda fåglar
140 kr (560 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Beeztees Trägunga med Stege Hinto

Beeztees Trägunga med Stege Hinto, 60 cm

  • Enkel att hänga upp
  • För klättring & gungning
  • Ger variation
127 kr

Leverans till 12. oktober

Beeztees Trägunga

Beeztees Trägunga, 8 x 12 cm

  • För upphängning
  • Rolig aktivering
  • Robust utförande
34 kr

Leverans till 12. oktober

Beeztees Trägunga med Klocka

Beeztees Trägunga med Klocka

  • Plingar roligt
  • 2 krokar för upphängning
  • Storlek: 10 x 11 cm
27 kr

Leverans till 12. oktober

Beeztees Kokos för Bobyggnad

Beeztees Kokos för Bobyggnad, 270 g

  • För stabila bon
  • Passar även vilda fåglar
  • Naturlig kokosfiber
83 kr (307 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Beeztees Fågelhus Ami Grå

Beeztees Fågelhus Ami Grå

  • Tillverkad av sjögräs & tyg
  • Mycket dekorativ
  • Storlek: 23 x 13 x 15 cm
231 kr

Leverans till 12. oktober

Quiko Kokos-Sisal, Bomaterial

Quiko Kokos-​Sisal, Bomaterial, 500 g

  • För undulater, kanariefåglar & Co
  • Perfekt för äggläggning
  • Mysigt varmt
80 kr (160 kr / kg)

Leverans till 28. oktober

Beeztees Videbo för Exotiska Finkar

Beeztees Videbo för Exotiska Finkar, 13 x 16 cm

  • Enkel att fästa
  • Av naturlig vass
  • Redo att användas direkt
100 kr

Leverans till 27. oktober

Beeztees Badhus Miami Halvrund Vit

Beeztees Badhus Miami Halvrund Vit

  • Enkel montering
  • För mindre fåglar
  • Tillverkad i robust plast
69 kr

Leverans till 27. oktober

Quiko Kokos Brun, Bomaterial

Quiko Kokos Brun, Bomaterial, 100 g

  • För undulater, kanarier & mer
  • Perfekt för äggläggning
  • Varm & mysig
46 kr (460 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Beeztees Jute för Bobyggnad

Beeztees Jute för Bobyggnad, 250 g

  • Passar även vilda fåglar
  • För fåglar med spetsig näbb
  • Extra varmt
72 kr (288 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Beeztees Fågelhus Ami Grön

Beeztees Fågelhus Ami Grön

  • Originell design
  • Tillverkad av tyg & sjögräs
  • Storlek: 18 x 13 x 14 cm
205 kr

Leverans till 27. oktober

Quiko Rena Djurhår, Bomaterial

Quiko Rena Djurhår, Bomaterial, 100 g

  • 100 % naturligt
  • Perfektt för äggläggning
  • För undulater, kanariefåglar med flera
46 kr (460 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Duvoplus Gunga med Sisal och Träklossar

Duvoplus Gunga med Sisal och Träklossar

  • Naturliga material
  • Slitstark
  • För fåglar & små gnagare
173 kr

Leverans till 28. oktober