Foderoljor för hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Oljor: 18 artiklar

VEGDOG Vish Oil

VEGDOG Vish Oil, 250 ml

  • Med hampaolja, algolja och linfröolja
  • Endast vegetabiliska råvaror
  • Rik på omega-3- och omega-6-fettsyror
165 kr 184 kr (660 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Doby Laxolja

Doby Laxolja, 1 Liter

  • Med omega-3- & omega-6-fettsyror
  • Livsmedelskvalitet
  • Kallpressad
165 kr 184 kr (165 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Pets nature Laxolja

Pets nature Laxolja, 1.000 ml

  • 100 % ren laxolja
  • Varsamt framställd
  • Spannmåls- & laktosfri
187 kr 208 kr (187 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Pets nature 3-6-9-Örtolja

Pets nature 3-​6-​9-​Örtolja, 500 ml

  • Med omättade fettsyror
  • Innehåller utvalda örter
  • Spannmåls- & laktosfri
207 kr 231 kr (414 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Pets nature Tistelolja

Pets nature Tistelolja, 500 ml

  • Högkvalitativt fodertillskott
  • Varsamt kallpressat
  • Hög acceptans
137 kr 153 kr (274 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Doby Hampolja

Doby Hampolja, 500 ml

  • Med gamma-linolensyra
  • Med omega-3- & omega-6-fettsyror
  • Hög kvalitet & kallpressad
218 kr 243 kr (436 kr / l)

Leverans till 03. november

Doby Barfers Omega 3-6-9 Örtolja

Doby Barfers Omega 3-​6-​9 Örtolja, 500 ml

  • Med laxolja
  • Förädlad med örter
  • Med omega-3- & omega-6-fettsyror
184 kr 205 kr (368 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Valetumed Svartkumminolja

Valetumed Svartkumminolja, 100 ml

  • Rik på omättade fettsyror
  • Stödjer normal matsmältning
  • Även för utvärtes användning
144 kr 161 kr (1 440 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Valetumed Arganolja

Valetumed Arganolja, 100 ml

  • Högkvalitativ energikälla
  • Passar djur med känslig utfodring
  • Tokoferoler (naturliga antioxidanter)
197 kr 219 kr (1 970 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Pets nature Hampolja

Pets nature Hampolja, 500 ml

  • Med omega 3- & omega 6-fettsyror
  • Garanterat THC-fri
  • Hög acceptans
260 kr 289 kr (520 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Valetumed Laxolja

Valetumed Laxolja, 100 ml

  • Ger värdefulla omega-fettsyror
  • Passar bra som tillskott vid BARF
  • Stödjer päls & hud
114 kr 127 kr (1 140 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Canna Hampolja, Eko 250 ml

Dog's love Canna Hampolja, Eko 250 ml, 250 ml

  • Med ren, kallpressad hampaolja
  • Tillverkad i Österrike, Eko
231 kr (924 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Doby Svartkumminolja

Doby Svartkumminolja, 1 Liter

  • Livsmedelskvalitet
  • Ofiltrerad
  • Högkvalitativt vegetabiliskt fett
625 kr 695 kr (625 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Doby Linolja

Doby Linolja, 1 Liter

  • Rik på omega-3-fettsyror
  • Med naturligt vitamin E
  • Kallpressad & ofiltrerad
144 kr 161 kr (144 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Doby Laxolja med Örter

Doby Laxolja med Örter, 1 Liter

  • Utan tillsatser
  • Med omega-3- & omega-6-fettsyror
  • Med pepparmynta, bockhornsklöver med mera
181 kr 202 kr (181 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Hanfred Hampfröolja

Hanfred Hampfröolja, 250 ml

  • Kallpressad olja från hampafrön
  • Värdefulla omega-3 & -6 fettsyror
  • Innehåller även vitamin E
150 kr (600 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Oljeblandning Natural Gold, Eko 250 ml

Dog's love Oljeblandning Natural Gold, Eko 250 ml, 250 ml

  • Med 6 kallpressade oljesorter
  • Tillverkad i Österrike, Eko
231 kr (924 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Doby Mariatistelolja

Doby Mariatistelolja, 500 ml

  • Innehåller linolsyra
  • Livsmedelskvalitet
  • Ofiltrerad
114 kr 127 kr (228 kr / l)

Leverans till 28. oktober