Rengöring av möbler och kläder från katthår

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Rengöring: 10 artiklar

Bactazol Universalrengöring

Bactazol Universalrengöring, 500 ml

  • Lätt alkalisk
  • Frisk citrusdoft
  • För hem & djurmiljö
80 kr (160 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Nature’s Miracle Borttagare av Katturinfläckar & Lukt

Nature’s Miracle Borttagare av Katturinfläckar & Lukt, 946 ml

  • Bioenzymatisk formula
  • För mattor, textilier, möbler & golv
  • Säker för husdjur
208 kr (220 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Nature’s Miracle Fläck- & Luktborttagare Katt Citrus

Nature’s Miracle Fläck-​ & Luktborttagare Katt Citrus, 709 ml

  • Bioenzymatisk effekt
  • Intensiv effekt
  • För textilier & ytor
161 kr (227 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Nature’s Miracle Fläck- & Luktborttagare Katt Melon

Nature’s Miracle Fläck-​ & Luktborttagare Katt Melon, 946 ml

  • Bioenzymatisk formula
  • För alla ytor
  • Säker för husdjur
184 kr (195 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Nature’s Miracle Fläck- & Luktborttagare för Husdjur

Nature’s Miracle Fläck-​ & Luktborttagare för Husdjur, 709 ml

  • Mot intorkade fläckar
  • Djuprengörande syreformula
  • Säker för husdjur
164 kr 173 kr (231 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Bactador Bilinredningsrengöring & Luktborttagare

Bactador Bilinredningsrengöring & Luktborttagare, 500 ml

  • Mot lukt & fläckar
  • Doft av fräsch nybil
  • Skonsam mot material
150 kr (300 kr / l)

Leverans till 28. oktober

ARKA Pipi-Way Cat

ARKA Pipi-​Way Cat, 750 ml

  • Tar bort fläckar och lukter
  • Effektivt mot avföring, urin, saliv med mera
  • Biologisk och ofarlig
115 kr (153 kr / l)

Leverans till 10. november

Nature’s Miracle Fläck- & Luktborttagare Katt

Nature’s Miracle Fläck-​ & Luktborttagare Katt, 946 ml

  • Bioenzymatisk formula
  • För textilier, möbler & golv
  • Säker för husdjur
219 kr (232 kr / l)

Leverans till 10. november

Luktborttagare för Katturin, Färdig att Användas

Bactador Luktborttagare för Katturin, Färdig att Användas, 500 ml

  • Med Bactador mikrobiologi
  • För kattlådor, möbler & textilier
  • Kan bidra till att förebygga nya markeringar
138 kr (276 kr / l)

Leverans till 28. oktober

Bactador Tvättskölj Luktborttagningsmedel

Bactador Tvättskölj Luktborttagningsmedel, 1 l

  • För kläder, filtar & Co.
  • För alla tvätttemperaturer
  • Hygienisk fräschör
231 kr (231 kr / l)

Leverans till 27. oktober