Kattlådor och underlägg

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Egenskaper
Filter

Toalett: 1 - 30 av 41 artiklar

Biokat's Active Pearls Luktneutraliserare

Biokat's Active Pearls Luktneutraliserare, 700 ml

  • Naturlig luktkontroll
  • Förbättrar klumpbildningen
  • Förlänger ströets användningstid
80 kr (114 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Catit Kattlåda med Tak

Catit Kattlåda med Tak, 1 st.

  • Extra stor ingång
  • För stora katter och hushåll med flera katter
  • Integrerat kolfilter
463 kr

Leverans till 09. oktober

Biokat's Deo Pearls Baby Powder

Biokat's Deo Pearls Baby Powder, 700 g

  • Behaglig puderdoft
  • Förstärker luktbindningen
  • Förlänger ströets användningstid
80 kr (114 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Strömatta

Catit Strömatta, L

  • Fångar upp strörester
  • För rena tassar och golv
  • Enkel att rengöra
173 kr

Leverans till 09. oktober

Kerbl Smart Självrengörande Kattlåda

Kerbl Smart Självrengörande Kattlåda

  • Automatisk rengöring
  • Smart styrning via app
  • Storlek: 54 x 54 x 60 cm
3 490 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Catit Kattströspade

Catit Kattströspade, rosa

  • Avlägsnar klumpar effektivt
  • Perfekt för Go Natural!-strö
  • Smidig och lätt att rengöra
57 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Kattlåda med Lock

Catit Kattlåda med Lock, grå

  • Bekväm och diskret
  • BPA-fritt material
  • Svänglucka och bärhandtag
417 kr

Leverans till 09. oktober

Kerbl Reservpåsar Till Kattlåda

Kerbl Reservpåsar Till Kattlåda, 60 Stycken

  • Perfekt passform
  • Robusta och rivtåliga
  • Innehåll: 60 st
87 kr 92 kr (1 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Curver petlife Dörr för 400460/463

Curver petlife Dörr för 400460/463

  • Passar Curver kattlåda
  • Praktiskt tillbehör
  • Av 95 % återvunnet material
69 kr

Leverans till 12. oktober

Curver petlife Spade Vit

Curver petlife Spade Vit

  • Elegant utseende
  • Passar Curver kattlådor
  • Av 95 % återvunnet material
46 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Smart Sift Inlägg

Catit Smart Sift Inlägg, liten (12 Stycken)

  • 12 ersättningspåsar
  • Parfymfria
  • Biologiskt nedbrytbara
76 kr 80 kr (6 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Biokat's Deo Pearls Cotton Blossom

Biokat's Deo Pearls Cotton Blossom, 700 g

  • Träig och blommig doft
  • Förstärker luktbindningen
  • Förlänger ströets användningstid
80 kr (114 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Beeztees Kattströpåsar för 400900/901

Beeztees Kattströpåsar för 400900/901, 10 Stycken

  • För beeztees Moeza
  • Extra robust & rivtålig
  • Med praktisk dragsko
28 kr (3 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Kerbl Reservdeodorizer Till Kattlåda

Kerbl Reservdeodorizer Till Kattlåda, 2 Stycken

  • För Kerbl Smart kattlåda
  • Originalreservdel av hög kvalitet
  • Behaglig doft
26 kr 28 kr (13 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Catit Magic Blue Refill-pack för 3 månader

Catit Magic Blue Refill-​pack för 3 månader

  • För varje katttoalett
  • Minskar ammoniakångor
  • Eliminerar lukter i kattlådan
76 kr 80 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Pixi Kattlåda Grå

Catit Pixi Kattlåda Grå

  • In- och utgång upptill
  • Förhindrar urinläckage
  • Håller ströet inne i lådan
522 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Kolfilter 2 st

Catit Kolfilter 2 st

  • För alla Catit kattlådor med lock
  • Minskar fekal-lukt
  • Inkluderar 2 pads
80 kr

Leverans till 12. oktober

Curver petlife Instegsbräda Mokka för 400461+62

Curver petlife Instegsbräda Mokka för 400461+62

  • Passar Curver kattlåda
  • Enkel montering
  • Av 95 % återvunnet material
92 kr

Leverans till 12. oktober

Curver petlife Klämmor för 400460/61/63/88

Curver petlife Klämmor för 400460/61/63/88

  • 2 klämmor
  • Högkvalitativt utförande
  • Av 95 % återvunnet material
170 kr 179 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Pixi Ströspade Grå

Catit Pixi Ströspade Grå

  • För att sila bort stora klumpar
  • För alla typer av strö
  • Kan även användas för att skopa upp strö
57 kr

Leverans till 12. oktober

Beeztees Automatisk Kattlåda Moeza 57 x 56 cm

Beeztees Automatisk Kattlåda Moeza 57 x 56 cm, vit

  • Innovativ självrengörande funktion
  • Styrs via app
  • Storlek: 57 x 56 cm
4 650 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Curver petlife Handtag Vintage för 400461/88/89

Curver petlife Handtag Vintage för 400461/88/89

  • Säkert grepp
  • Enkel montering
  • Av robust plast
45 kr

Leverans till 12. oktober

United pets MINÙ - Katt-toalett med Lock

United pets MINÙ -​ Katt-​toalett med Lock, grå/vit

  • Slitstark polypropen
  • Utbytbart kolfilter
  • Inkl. 15 plastpåsar & spade
695 kr

Leverans till 09. oktober

Curver petlife Kattlåda Rottinglook Ljusblå

Curver petlife Kattlåda Rottinglook Ljusblå

  • Attraktiv design
  • Stänger in lukt
  • Storlek: 51 x 38,5 x 39,5 cm
754 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Reservklämmor Grå

Catit Reservklämmor Grå

  • 2-pack
  • Storlek: 2 x 9 x 2,5 cm
34 kr

Leverans till 12. oktober

Curver petlife Handtag Grå för 400460/63

Curver petlife Handtag Grå för 400460/63

  • Säkert grepp
  • Enkel montering
  • Av robust plast
46 kr

Leverans till 12. oktober

Curver petlife Transportbur 51 x 38 x 33

Curver petlife Transportbur 51 x 38 x 33, Misty Green

  • Kan fästas säkert i bilen
  • Helt avtagbar överdel
  • För husdjur upp till 8 kg
695 kr

Leverans till 26. oktober

Curver petlife Kattlåda Rottinglook Mokka

Curver petlife Kattlåda Rottinglook Mokka

  • Attraktiv design
  • Stänger in lukt
  • Storlek: 51 x 38,5 x 39,5 cm
754 kr

Leverans till 26. oktober

Curver petlife Kattlåda Rottinglook Vit

Curver petlife Kattlåda Rottinglook Vit

  • Attraktiv design
  • Smart konstruktion
  • Storlek: 51 x 38,5 x 39,5 cm
754 kr

Leverans till 26. oktober

Curver petlife Kattlåda

Curver petlife Kattlåda, Misty Green

  • 51 x 38,5 x 39,5 cm
  • Elegant rottinglook
  • Smart uppsamlingsbricka för kattsand
754 kr

Leverans till 26. oktober