Strö och toaletter för katter

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Strö: 1 - 30 av 56 artiklar

Duvoplus Kattströ "White Sensitive Black Carbon"

Duvoplus Kattströ "White Sensitive Black Carbon", 12 kg

  • Utmärkt luktabsorption
  • Stark klumpbildning
  • Rena tassar efter varje toalettbesök
124 kr 138 kr (10 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Cat's best Smart Pellet

Cat's best Smart Pellet, 10 kg

  • Fastnar inte på tassarna
  • Kan användas i upp till 19 dagar
  • Extra absorberande och luktbindande
270 kr 301 kr (27 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Catsan Klumpströ Ultra

Catsan Klumpströ Ultra, 10 l

  • Av bentonitlera
  • Fin korngrad
  • Hög absorptionsförmåga
176 kr 196 kr (18 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Biokat's Active Pearls Luktneutraliserare

Biokat's Active Pearls Luktneutraliserare, 700 ml

  • Naturlig luktkontroll
  • Förbättrar klumpbildningen
  • Förlänger ströets användningstid
72 kr 80 kr (103 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Biokat's Kattströ Eurokat's Babypuder

Biokat's Kattströ Eurokat's Babypuder, 20 l

  • Utmärkt luktbindning
  • Extra stark klumpbildning
  • Mild babypuderdoft
135 kr 150 kr (7 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Catit Go Natural! Pelletströ Lavendel

Catit Go Natural! Pelletströ Lavendel, 5,6 kg (14 L) (5,60 kg)

  • 99 % dammfri och kemikaliefri
  • Hög absorptionsförmåga och luktbindande
  • Av ärtskidor och majspulver
187 kr 208 kr (33 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Catsan Smart Pack 2x4 l

Catsan Smart Pack 2x4 l, 8 l

  • Absorberande vliesduk
  • Med Catsan Hygiene Plus-streck
  • Stabil plastpåse med snöre
115 kr (14 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Catit Go Natural! Pelletströ Vanilj

Catit Go Natural! Pelletströ Vanilj, 5,6 kg (14 L) (5,60 kg)

  • 99 % dammfri och kemikaliefri
  • Hög absorptionsförmåga och luktbindande
  • Av ärtskidor och majspulver
187 kr 208 kr (33 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Croci Kattströ ECO CLEAN

Croci Kattströ ECO CLEAN, 20 L

  • Hållbarhet 8-9 veckor
  • Kornbaserat
  • Biologiskt nedbrytbart
207 kr 231 kr (10 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Duvoplus Premium Fin Silica Kattströ

Duvoplus Premium Fin Silica Kattströ, 5 l

  • Extra fina och mjuka korn
  • Neutraliserar obehaglig lukt
  • Hög absorptionsförmåga
92 kr 103 kr (18 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Cat's best Kattströ Original

Cat's best Kattströ Original, 8,60 kg

  • Kan användas i upp till 36 dagar
  • Kan spolas ner i toaletten
  • Extra absorberande och luktbindande
207 kr 231 kr (24 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Biokat's Deo Pearls Baby Powder

Biokat's Deo Pearls Baby Powder, 700 g

  • Behaglig puderdoft
  • Förstärker luktbindningen
  • Förlänger ströets användningstid
72 kr 80 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catsan Hygienströ

Catsan Hygienströ, 18 l

  • 100 % naturligt
  • Av kalk- & kvartsand
  • Skonsam mot känsliga tassarna
161 kr (9 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Catsan Hygienströ

Catsan Hygienströ, 10 l

  • 100 % naturligt
  • Av kalk- & kvartsand
  • Skonsam mot känsliga tassarna
103 kr (10 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Cat's best Kattströ Original

Cat's best Kattströ Original, 4,30 kg

  • Kan användas i upp till 36 dagar
  • Kan spolas ner i toaletten
  • Extra absorberande och luktbindande
103 kr (24 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Croci Kattströ TOFU CLEAN

Croci Kattströ TOFU CLEAN, 45 L (20 kg)

  • Biologiskt nedbrytbart & dammfritt
  • Hög uppsugningsförmåga & luktkontroll
  • Binder vätska & formar den till kulor
716 kr 754 kr (36 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Catsan Active Fresh

Catsan Active Fresh, 8 l

  • Med aktivt kol & bentonitkorn
  • Mot dålig lukt
  • Bildar klumpar vid fukt
196 kr (25 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Golden Grey Master Kattsand

Golden grey Golden Grey Master Kattsand, 14kg

  • För känsliga innekatter
  • 100 % naturlig bentonit
  • Binder lukt & är parfymerad
187 kr 208 kr (13 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Croci Kattströ 'Tofu Clean' Grönt Äpple

Croci Kattströ 'Tofu Clean' Grönt Äpple, 4,50 kg

  • Härlig doft
  • Sojabaserat
  • Maximal uppsugningsförmåga
207 kr 231 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Cat's best Kattströ Original

Cat's best Kattströ Original, 17,20 kg

  • Kan användas i upp till 36 dagar
  • Kan spolas ner i toaletten
  • Extra absorberande och luktbindande
382 kr (22 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Catit Kattströspade

Catit Kattströspade, rosa

  • Avlägsnar klumpar effektivt
  • Perfekt för Go Natural!-strö
  • Smidig och lätt att rengöra
51 kr 57 kr

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Kattströ "Premium Active Black Carbon"

Duvoplus Kattströ "Premium Active Black Carbon", 12 kg

  • Utmärkt luktabsorption
  • Stark klumpbildning
  • Rena tassar efter varje toalettbesök
155 kr 173 kr (13 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Biokat's Kattströ Diamond Care Fresh

Biokat's Kattströ Diamond Care Fresh, 8 l

  • 54 dagar till fullständigt byte
  • Luktkontroll med aktivt kol
  • Med aloe vera och babypuderdoft
150 kr 167 kr (19 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Biokat's Kattströ Classic

Biokat's Kattströ Classic, 18 l

  • 32 dagars användningstid
  • Extra kompakta klumpar
  • Naturlig luktbindning
155 kr 173 kr (9 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Golden Grey Kattsand

Golden grey Golden Grey Kattsand, 14 kg

  • Högkvalitativ bentonit
  • Mild doft av babypuder
  • Finkornig & mjuk känsla
187 kr 208 kr (13 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Biokat's Kattströ Natural Care

Biokat's Kattströ Natural Care, 11,40 kg

  • 100 % växtfiber
  • Luktbindande och absorberande
  • Klumpar kan spolas ner i toaletten
312 kr 347 kr (27 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Biokat's Kattströ Diamond Care Multicat Fresh

Biokat's Kattströ Diamond Care Multicat Fresh, 8 l

  • 44 dagar till fullständigt byte
  • Luktbindning med aktivt kol
  • Fräsch doft av bomullsblomma
144 kr 161 kr (18 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Cat's best Kattströ Universal

Cat's best Kattströ Universal, 5,50 kg

  • Tilläggsströ för katter, gnagare och fåglar
  • Dammfattigt och klumpfritt
  • 100 % biologiskt nedbrytbart
87 kr 92 kr (16 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Duvoplus Premium Silica-Kattströ

Duvoplus Premium Silica-​Kattströ, 5 L

  • Neutraliserar obehaglig lukt
  • 100 % naturlig produkt
  • Rena tassar
108 kr 121 kr (22 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Biokat's Kattströ Classic Fresh

Biokat's Kattströ Classic Fresh, 10 l

  • Fullständigt byte var 60:e dag
  • Extra absorberande och luktbindande
  • Fastnar inte på tassarna
97 kr 103 kr (10 kr / l)

Leverans till 09. oktober