Lucky Lou

Lucky Lou

Med kattmat från Lucky Lou ger du inte bara smakrik variation i din katts matskål, utan också en näringsmässigt genomtänkt kost utvecklad i samarbete med veterinärer. Recepten är välbalanserade med extra hög kötthalt och helt utan spannmål.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde Förpackningstyp Produktlinjer
Filter

Lucky Lou: 1 - 30 av 121 artiklar

Lucky lou Extra Food Pouch Kycklingfilé i Buljong

Lucky lou Extra Food Pouch Kycklingfilé i Buljong, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Extra lättsmält
  • Utan spannmål & gluten
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel, 800 g

  • Premiumhelfoder för kattungar
  • Utvalda ingredienser
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Öring

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Öring, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Inspirerat av naturen
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel

Lucky lou Lifestage Adult Fågel, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Hög kötthalt
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Fasan

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Fasan, 200 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Läcker kombination
  • Utan spannmål & gluten
20 kr 23 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Nöt

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Nöt, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Högkvalitativt protein
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Kanin

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Kanin, 800 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Inspirerat av naturen
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Food Code Light Fågel & Lamm

Lucky lou Food Code Light Fågel & Lamm, 750 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Balanserat recept
  • Utan spannmål & gluten
82 kr 92 kr (109 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Anka

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Anka, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Delikat kombination
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Food Code Adult Fågel & Anka

Lucky lou Food Code Adult Fågel & Anka, 750 g

  • Premiumtorrfoder för katter
  • Helhetsbaserat recept
  • Utan spannmål & gluten
82 kr 92 kr (109 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Food Code Senior Fågel & Vilt

Lucky lou Food Code Senior Fågel & Vilt, 750 g

  • Premiumhelfoder för äldre katter
  • Med färskt & torkat kött
  • Utan spannmål & tillsatt socker
82 kr 92 kr (109 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Extra Food Pouch Tonfiskfilé i Gelé

Lucky lou Extra Food Pouch Tonfiskfilé i Gelé, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Extra lättsmält
  • Utan spannmål & tillsatt socker
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel & Nöt

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel & Nöt, 400 g

  • Premiumhelfoder för kattungar
  • Åldersanpassad sammansättning
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Extra Food Pouch Kycklingfilé i Gelé

Lucky lou Extra Food Pouch Kycklingfilé i Gelé, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Lättsmält recept
  • Utan spannmål & gluten
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 28. oktober

Lucky lou Food Code Sensitive Nöt & Häst

Lucky lou Food Code Sensitive Nöt & Häst, 1,70 kg

  • Premiumhelfoder för katter
  • Helhetsbaserad sammansättning
  • Utan spannmål & gluten
207 kr 231 kr (122 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Räkor

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Räkor, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Läckert recept
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Tonfisk

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Tonfisk, 800 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Smakar bättre än vilken mus som helst
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Food Code Mono Kanin

Lucky lou Food Code Mono Kanin, 1,70 kg

  • Premiumhelfoder för katter
  • Extra lättsmält
  • Utan spannmål & gluten
207 kr 231 kr (122 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Lucky lou Food Code Mono Öring

Lucky lou Food Code Mono Öring, 1,70 kg

  • Färskt kött & torkat protein
  • Monoprotein
  • Utan spannmål & gluten
207 kr 231 kr (122 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Kitten Fågel

Lucky lou Lifestage Pouch Kitten Fågel, 300 g

  • Premiumhelfoder för kattungar
  • Åldersanpassat recept
  • Utan spannmål & gluten
25 kr 28 kr (83 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel, 300 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Högkvalitativt protein
  • Utan spannmål & gluten
25 kr 28 kr (83 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Kitten Mix-Box

Lucky lou Lifestage Kitten Mix-​Box, 6x125g (750 g)

  • Premiumhelfoder för kattungar
  • Med 3 olika sorter
  • Åldersanpassad sammansättning
92 kr 103 kr (123 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Kitten Fågel & Öring

Lucky lou Lifestage Pouch Kitten Fågel & Öring, 300 g

  • Anpassat för unga katter
  • Art- & åldersanpassad sammansättning
  • Utan spannmål & gluten
25 kr 28 kr (83 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Food Code Adult Fågel & Kyckling

Lucky lou Food Code Adult Fågel & Kyckling, 340 g

  • Premiumtorrfoder för katter
  • Mycket hög acceptans
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Fasan

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Fasan, 125 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Inspirerat av naturen
  • Utan spannmål & gluten
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Mäusle Drink-Snack Gouda

Lucky lou Mäusle Drink-​Snack Gouda, 20 ml

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Laktosfritt & kalorisnålt
  • Utan spannmål & gluten
9 kr 11 kr (450 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Food Code Adult Fågel & Lax

Lucky lou Food Code Adult Fågel & Lax, 340 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Helhetsbaserad sammansättning
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Tonfisk

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Tonfisk, 125 g

  • Kattanpassat recept
  • Högkvalitativt protein
  • Utan spannmål & gluten
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Food Code Kitten Fågel & Kyckling

Lucky lou Food Code Kitten Fågel & Kyckling, 340 g

  • Premiumhelfoder för kattungar upp till 1 år
  • Åldersanpassat recept
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Extra Food Pouch Tonfisk & Kyckling i Gelé

Lucky lou Extra Food Pouch Tonfisk & Kyckling i Gelé, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • I saftig gelé
  • Utan spannmål & gluten
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober