Torrfoder som huvudfoder för katter

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde
Filter

Torrfoder: 26 artiklar

Happy Cat Torrfoder Kitten Lantfjäderfä

Happy Cat Torrfoder Kitten Lantfjäderfä, 300 g

  • För katter från 5 veckors ålder
  • Med extra små foderbitar
  • För en harmonisk tillväxt
43 kr 46 kr (143 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Minkas Kitten Care Fjäderfä

Happy Cat Torrfoder Minkas Kitten Care Fjäderfä, 1,50 kg

  • Från 5 veckors ålder
  • Extra små foderbitar
  • Med yucca
76 kr 80 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Care Mage & Tarm

Happy Cat Torrfoder Care Mage & Tarm, 4 kg

  • För vuxna katter
  • Vid matsmältningsbesvär
  • Glutenfri
313 kr (78 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Torrfoder Minkas Perfect Mix Fjäderfä, Fisk & Lamm

Happy Cat Torrfoder Minkas Perfect Mix Fjäderfä, Fisk & Lamm, 1,5 kg (1,50 kg)

  • För vuxna katter
  • Med omega-3- & omega-6-fettsyror
  • Med yucca för minskad avföringslukt
80 kr (53 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Atlantlax

Happy Cat Torrfoder Atlantlax, 10 kg

  • För vuxna katter
  • Kan minska bildningen av hårbollar
  • För hud & päls
580 kr (58 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Minkas Junior Care Fjäderfä

Happy Cat Torrfoder Minkas Junior Care Fjäderfä, 1,5 kg (1,50 kg)

  • För unga katter från 13 veckors ålder
  • Små foderbitar
  • Med Yucca schidigera
76 kr 80 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Torrfoder Minkas Hairball Control Fjäderfä

Happy Cat Torrfoder Minkas Hairball Control Fjäderfä, 500 g

  • För vuxna katter
  • Vid problem med hårbollar
  • Med omega-3- & omega-6-fettsyror
46 kr (92 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Alpnötkött

Happy Cat Torrfoder Alpnötkött, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med nötkött
  • Förfinad med rödbeta & salvia
46 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Junior Lantfjäderfä

Happy Cat Torrfoder Junior Lantfjäderfä, 10 kg

  • Från 4 till 12 månaders ålder
  • Med zink & vitamin C
  • Passar även steriliserade kattungar
580 kr (58 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Beteslamm

Happy Cat Torrfoder Beteslamm, 1,3 kg (1,30 kg)

  • För vuxna katter
  • Med lammprotein
  • Förfinad med ärtor & koriander
127 kr (98 kr / kg)

Leverans till 19. november

Happy Cat Torrfoder Sterilised Alpnötkött

Happy Cat Torrfoder Sterilised Alpnötkött, 1,3 kg (1,30 kg)

  • För kastrerade & steriliserade katter
  • Med nötkött, rosmarin & mjölktistel
  • Endast 10,5 % fett
127 kr (98 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Senior Beteslamm

Happy Cat Torrfoder Senior Beteslamm, 300 g

  • Från 8 års ålder
  • Anpassad mineral- & proteinhalt
  • Rik på fibrer
46 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Lantanka

Happy Cat Torrfoder Lantanka, 1,3 kg (1,30 kg)

  • För vuxna katter
  • Passar även näringskänsliga katter
  • Spannmålsfri
138 kr (106 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Lantfjäderfä

Happy Cat Torrfoder Lantfjäderfä, 10 kg

  • För vuxna katter
  • 85 % animaliskt protein
  • Utan artificiella tillsatser
580 kr (58 kr / kg)

Leverans till 19. november

Happy Cat Torrfoder Senior Atlantlax

Happy Cat Torrfoder Senior Atlantlax, 1,3 kg (1,30 kg)

  • Från 8 års ålder
  • Anpassad mineral- & proteinhalt
  • Rik på fibrer
109 kr 115 kr (84 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Indoor Alpnötkött

Happy Cat Torrfoder Indoor Alpnötkött, 4 kg

  • För innekatter
  • Rik på animaliskt protein
  • Med balanserad fetthalt
289 kr (72 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Care Light torrfoder

Happy Cat Care Light torrfoder, 1,30 kg

115 kr (88 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Minkas Sterilised Fjäderfä

Happy Cat Torrfoder Minkas Sterilised Fjäderfä, 10 kg

  • För kastrerade & steriliserade katter
  • Mindre fett
  • Utan socker
463 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Care Urinary Control

Happy Cat Torrfoder Care Urinary Control, 1,3 kg (1,30 kg)

  • Från 1 års ålder
  • Vid problem med urinvägarna
  • Med 69 % animaliskt protein
150 kr (115 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Sterilised Atlantlax

Happy Cat Torrfoder Sterilised Atlantlax, 10 kg

  • För kastrerade & steriliserade katter
  • Med Atlantlax, rosmarin & mjölktistel
  • Endast 10,5 % fett
695 kr (70 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Sterilised Beteslamm

Happy Cat Torrfoder Sterilised Beteslamm, 4 kg

  • För kastrerade & steriliserade katter
  • Med lamm, rosmarin & mjölktistel
  • Endast 10,5 % fett
324 kr (81 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Care Skonsam Kost Njure

Happy Cat Torrfoder Care Skonsam Kost Njure, 1,3 kg (1,30 kg)

  • För katter från 1 års ålder
  • Vid kronisk njurinsufficiens
  • Anpassad proteinhalt
150 kr (115 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Care Hud & Päls

Happy Cat Torrfoder Care Hud & Päls, 1,30 kg

  • För katter med känslig hud
  • Passar även långhåriga katter
  • Med vitamin A & B, biotin & zink
138 kr (106 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Indoor Atlantlax

Happy Cat Torrfoder Indoor Atlantlax, 1,3 kg (1,30 kg)

  • För innekatter
  • Med anpassad fetthalt
  • Rik på animaliskt protein
115 kr (88 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Junior Lantanka

Happy Cat Torrfoder Junior Lantanka, 1,3 kg (1,30 kg)

  • Från 4 till 12 månaders ålder
  • Med zink & vitamin C
  • Passar även steriliserade kattungar
115 kr (88 kr / kg)

Leverans till 19. november

Happy Cat Minkas Urinary Care Fjäderfä

Happy Cat Minkas Urinary Care Fjäderfä, 500 g

  • Med värdefulla vitaminer
  • För ett balanserat urin-pH
  • Reducerad magnesium- & fosforhalt
51 kr (102 kr / kg)

Leverans till 20. november