Happy Cat

Noggrant utvalt kattfoder för alla livsstadier

En sund kost för din katt börjar med omsorgsfull tillagning. Lokala ingredienser av högsta kvalitet och varsamma tillverkningsmetoder möjliggör näringsrika och balanserade måltider för alla behov – oavsett om det gäller en kattunge, en seniorkatt eller en katt med övervikt. Det traditionella familjeföretaget har i över 50 år erbjudit kattägare ett noga utvalt sortiment av kvalitetsprodukter.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Happy Cat: 1 - 30 av 49 artiklar

Happy Cat Meat in Sauce Anka Våtfoderpåse

Happy Cat Meat in Sauce Anka Våtfoderpåse, 85 g

  • För vuxna katter
  • Passar steriliserade & kastrerade katter
  • Bidrar med mycket vätska
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Meat in Sauce Kitten Fjäderfä Våtfoderpåse

Happy Cat Meat in Sauce Kitten Fjäderfä Våtfoderpåse, 85 g

  • För kattungar & juniorkatter
  • Fina bitar
  • I sås
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Kitten Lantfjäderfä

Happy Cat Torrfoder Kitten Lantfjäderfä, 300 g

  • För katter från 5 veckors ålder
  • Med extra små foderbitar
  • För en harmonisk tillväxt
41 kr 46 kr (137 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Torrfoder Minkas Hairball Control Fjäderfä

Happy Cat Torrfoder Minkas Hairball Control Fjäderfä, 500 g

  • För vuxna katter
  • Vid problem med hårbollar
  • Med omega-3- & omega-6-fettsyror
41 kr 46 kr (82 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Meat in Sauce Fjäderfä Våtfoderpåse

Happy Cat Meat in Sauce Fjäderfä Våtfoderpåse, 85 g

  • För vuxna katter
  • Passar steriliserade & kastrerade katter
  • Bidrar med mycket vätska
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Meat in Sauce Mage & Tarm Våtfoderpåse

Happy Cat Meat in Sauce Mage & Tarm Våtfoderpåse, 85 g

  • För katter med känslig matsmältning
  • Med möra bitar
  • I sås
10 kr 12 kr (118 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Minkas Kitten Care Fjäderfä

Happy Cat Torrfoder Minkas Kitten Care Fjäderfä, 500 g

  • Från 5 veckors ålder
  • Extra små foderbitar
  • Med yucca
45 kr 51 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Crunchy Snack Atlantlax

Happy Cat Crunchy Snack Atlantlax, 70 g

  • För vuxna katter
  • Passar även kastrerade & steriliserade katter
  • Återförslutningsbar förpackning
35 kr 39 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Care Mage & Tarm

Happy Cat Torrfoder Care Mage & Tarm, 1,3 kg (1,30 kg)

  • För vuxna katter
  • Vid matsmältningsbesvär
  • Glutenfri
135 kr 150 kr (104 kr / kg)

Leverans till 19. november

Happy Cat Crunchy Snack Lantfjäderfä

Happy Cat Crunchy Snack Lantfjäderfä, 70 g

  • För vuxna katter
  • Passar även kastrerade & steriliserade katter
  • Återförslutningsbar förpackning
35 kr 39 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Torrfoder Minkas Perfect Mix Fjäderfä, Fisk & Lamm

Happy Cat Torrfoder Minkas Perfect Mix Fjäderfä, Fisk & Lamm, 500 g

  • För vuxna katter
  • Med omega-3- & omega-6-fettsyror
  • Med yucca för minskad avföringslukt
41 kr 46 kr (82 kr / kg)

Leverans till 20. november

Happy Cat Crunchy Snack Havstorsk

Happy Cat Crunchy Snack Havstorsk, 70 g

  • För vuxna katter
  • Passar även kastrerade & steriliserade katter
  • Återförslutningsbar förpackning
35 kr 39 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Alpnötkött

Happy Cat Torrfoder Alpnötkött, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med nötkött
  • Förfinad med rödbeta & salvia
41 kr 46 kr (137 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Meat in Sauce Kitten Anka Våtfoderpåse

Happy Cat Meat in Sauce Kitten Anka Våtfoderpåse, 85 g

  • För kattungar & juniorkatter
  • Fina bitar
  • I sås
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Beteslamm

Happy Cat Torrfoder Beteslamm, 1,3 kg (1,30 kg)

  • För vuxna katter
  • Med lammprotein
  • Förfinad med ärtor & koriander
114 kr 127 kr (88 kr / kg)

Leverans till 19. november

Happy Cat Torrfoder Minkas Junior Care Fjäderfä

Happy Cat Torrfoder Minkas Junior Care Fjäderfä, 1,5 kg (1,50 kg)

  • För unga katter från 13 veckors ålder
  • Små foderbitar
  • Med Yucca schidigera
76 kr 80 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Atlantlax

Happy Cat Torrfoder Atlantlax, 1,3 kg (1,30 kg)

  • För vuxna katter
  • Kan minska bildningen av hårbollar
  • För hud & päls
114 kr 127 kr (88 kr / kg)

Leverans till 19. november

Happy Cat Meat in Sauce Öring Våtfoderpåse

Happy Cat Meat in Sauce Öring Våtfoderpåse, 85 g

  • För vuxna katter
  • Passar steriliserade & kastrerade katter
  • Bidrar med mycket vätska
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Senior Beteslamm

Happy Cat Torrfoder Senior Beteslamm, 300 g

  • Från 8 års ålder
  • Anpassad mineral- & proteinhalt
  • Rik på fibrer
41 kr 46 kr (137 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Meat in Sauce Nötkött Våtfoderpåse

Happy Cat Meat in Sauce Nötkött Våtfoderpåse, 85 g

  • För vuxna katter
  • Passar steriliserade & kastrerade katter
  • Bidrar med mycket vätska
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Sterilised Alpnötkött

Happy Cat Torrfoder Sterilised Alpnötkött, 1,3 kg (1,30 kg)

  • För kastrerade & steriliserade katter
  • Med nötkött, rosmarin & mjölktistel
  • Endast 10,5 % fett
114 kr 127 kr (88 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Meat in Sauce Lax Våtfoderpåse

Happy Cat Meat in Sauce Lax Våtfoderpåse, 85 g

  • För vuxna katter
  • Passar steriliserade & kastrerade katter
  • Bidrar med mycket vätska
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Lantanka

Happy Cat Torrfoder Lantanka, 1,3 kg (1,30 kg)

  • För vuxna katter
  • Passar även näringskänsliga katter
  • Spannmålsfri
124 kr 138 kr (95 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Meat in Sauce Lamm Våtfoderpåse

Happy Cat Meat in Sauce Lamm Våtfoderpåse, 85 g

  • För vuxna katter
  • Passar steriliserade & kastrerade katter
  • Bidrar med mycket vätska
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Junior Lantfjäderfä

Happy Cat Torrfoder Junior Lantfjäderfä, 300 g

  • Från 4 till 12 månaders ålder
  • Med zink & vitamin C
  • Passar även steriliserade kattungar
41 kr 46 kr (137 kr / kg)

Leverans till 20. november

Happy Cat Kyckling Våtfoderpåse, EKO

Happy Cat Kyckling Våtfoderpåse, EKO, 85 g

  • För vuxna katter
  • Bio-kvalitet
  • Utan socker & soja
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Care Urinary Control

Happy Cat Torrfoder Care Urinary Control, 10 kg

  • Från 1 års ålder
  • Vid problem med urinvägarna
  • Med 69 % animaliskt protein
625 kr 695 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Meat in Sauce Care Hud & Päls Våtfoderpåse

Happy Cat Meat in Sauce Care Hud & Päls Våtfoderpåse, 85 g

  • För vuxna katter med känslig hud
  • Med kyckling, lax & linfrö
  • I sås
10 kr 12 kr (118 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Vintersnack med Lax & Fläder

Happy Cat Vintersnack med Lax & Fläder, 70 g

  • Spannmålsfri
  • Extra smakrik
  • Söt hjärtform
30 kr 34 kr (429 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Nötkött Våtfoderpåse, EKO

Happy Cat Nötkött Våtfoderpåse, EKO, 85 g

  • För vuxna katter
  • Bio-kvalitet
  • Utan socker & soja
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober