Torrfoder som huvudfoder för hundar

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas
Filter

Torrfoder: 1 - 30 av 54 artiklar

Happy Dog Torrfoder Supreme Montana

Happy Dog Torrfoder Supreme Montana, 10 kg

  • För foderkänsliga Hundar
  • Med häst & potatis
  • Fettfattigt & proteinrikt
695 kr (70 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Africa

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Africa, 12,50 kg

  • Vid foderintolerans
  • För vuxna Hundar från 11 kg
  • Med struts & potatis
914 kr 963 kr (73 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Mini XS Bali

Happy Dog Torrfoder Supreme Mini XS Bali, 1,30 kg

  • För små Hundar upp till 5 kg
  • Med kycklingkött & gurkmeja
  • Utan socker & gluten
155 kr (119 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Neuseeland

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Neuseeland, 300 g

  • För känsliga Hundar upp till 10 kg
  • Med lamm
  • Fettfattigt & proteinrikt
40 kr (133 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Mini Light

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Mini Light, 4 kg

  • För små Hundar upp till 10 kg
  • Vid lätt övervikt
  • Med mättande kostfibrer
272 kr (68 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder NaturCroq Nötkött & Ris

Happy Dog Torrfoder NaturCroq Nötkött & Ris, 1 kg

  • För vuxna Hundar
  • Främst regionala råvaror
  • Med värdefulla vitaminer & mineralämnen
51 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Adult Maxi

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Adult Maxi, 14 kg

  • För vuxna Hundar
  • För stora raser
  • XL-foderkulor
719 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Karibien

Happy Dog Torrfoder Supreme Karibien, 11 kg

  • För foderkänsliga Hundar
  • Med havsfisk & potatis
  • Monoprotein
846 kr (77 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Africa

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Africa, 800 g

  • Vid foderintolerans
  • För vuxna Hundar upp till 10 kg
  • Med struts & potatis
98 kr (123 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Mini Senior

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Mini Senior, 800 g

  • För äldre Hundar upp till 10 kg
  • För mer vitalitet & energi
  • Utan gluten
69 kr (86 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini India

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini India, 300 g

  • För känsliga & kastrerade/steriliserade Hundar
  • Med ris, ärter & gurkmeja
  • Innehåller tranbär & kokos
40 kr (133 kr / kg)

Leverans till 20. november

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Toscana

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Toscana, 300 g

  • För känsliga & kastrerade/steriliserade Hundar upp till 10 kg
  • Med anka & lax
  • Innehåller medelhavsörter
40 kr (133 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Torrfoder Sensible Junior Lamm & Ris

Happy Dog Torrfoder Sensible Junior Lamm & Ris, 4 kg

  • För näringskänsliga Unghundar från 7:e månaden
  • Med lamm & ris
  • Glutenfritt & utan tillsatser
313 kr (78 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini France

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini France, 4 kg

  • För foderkänsliga hundar upp till 10 kg
  • Monoprotein från anka
  • Spannmålsfritt
318 kr (80 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible India

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible India, 10 kg

  • För känsliga & kastrerade/steriliserade Hundar
  • Med ris, ärter & gurkmeja
  • Innehåller tranbär & kokos
684 kr (68 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme France

Happy Dog Torrfoder Supreme France, 11 kg

  • För foderkänsliga hundar från 11 kg
  • Monoprotein från anka
  • Spannmålsfritt
731 kr (66 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Irland

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Irland, 12,50 kg

  • För vuxna Hundar från 11 kg
  • Med lax & kanin
  • Innehåller spannmål
789 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Montana

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Montana, 4 kg

  • För foderkänsliga Hundar upp till 10 kg
  • Med häst & potatis
  • Fettfattigt & proteinrikt
370 kr (93 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder NaturCroq Lamm & Ris

Happy Dog Torrfoder NaturCroq Lamm & Ris, 1 kg

  • För vuxna hundar
  • Främst regionala råvaror
  • Med värdefulla vitaminer & mineralämnen
48 kr 51 kr (48 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder NaturCroq Lax & Ris

Happy Dog Torrfoder NaturCroq Lax & Ris, 11 kg

  • För känsliga hundar
  • Främst regionala råvaror
  • Balanserad proteinvariation
428 kr (39 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Toscana

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Toscana, 1 kg

  • För känsliga & kastrerade/steriliserade Hundar
  • Med anka & havsfisk
  • Innehåller medelhavsörter
75 kr (75 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Canada

Happy Dog Torrfoder Supreme Canada, 11 kg

  • För aktiva Hundar från 11 kg
  • Med lax, lamm & kanin
  • Balanserad proteinvariation
846 kr (77 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Adult Medium

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Adult Medium, 12 kg

  • För vuxna hundar
  • För medelstora raser
  • M-foderkulor
649 kr (54 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Puppy

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Puppy, 4 kg

  • Från 1 månads ålder
  • Med lamm & ris
  • Små foderkulor
318 kr (80 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Piemonte

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Piemonte, 10 kg

  • För känsliga & kastrerade/steriliserade Hundar
  • Med anka & havsfisk + ital. kastanjer
  • Innehåller linfrö, örter, äpplen
812 kr (81 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Canada

Happy Dog Torrfoder Sensible Mini Canada, 800 g

  • För aktiva Hundar upp till 10 kg
  • Med lax, lamm & kanin
  • Balanserad proteinvariation
98 kr (123 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Mini Adult

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Mini Adult, 4 kg

  • För små Hundar upp till 10 kg
  • Med balanserad proteinvariation
  • Små foderkulor
272 kr (68 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder NaturCroq Fågel & Ris

Happy Dog Torrfoder NaturCroq Fågel & Ris, 11 kg

  • För vuxna hundar
  • Främst regionala råvaror
  • Med värdefulla vitaminer & mineraler
417 kr (38 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Calorie Control

Happy Dog Torrfoder Fit & Vital Calorie Control, 12 kg

  • För vuxna Hundar
  • Reducerad fetthalt
  • Balanserad proteinvariation
649 kr (54 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder NaturCroq Mini Lamm & Ris

Happy Dog Torrfoder NaturCroq Mini Lamm & Ris, 4 kg

  • För vuxna hundar
  • Främst regionala råvaror
  • Balanserad proteinvariation
231 kr (58 kr / kg)

Leverans till 19. november