Torkade tuggartiklar och snacks för hundar

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Användningsområde
Filter

Snacks och belöningar: 23 artiklar

Happy Dog Soft Snack France

Happy Dog Soft Snack France, 100 g

  • För foderkänsliga Hundar
  • Mjukt godis
  • Med anka & potatis
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy, 100 g

  • Från 6 veckors ålder
  • Med lamm & ris
  • Utan vete, socker & konserveringsmedel
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack India

Happy Dog Soft Snack India, 100 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Mjukt snack
  • Med ris, ärter, gurkmeja, kokos & tranbär
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Montana

Happy Dog Soft Snack Montana, 100 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Mjukt godis
  • Med häst & potatis
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Irland

Happy Dog Soft Snack Irland, 100 g

  • För foderkänsliga Hundar
  • Mjukt godis
  • Med kanin & lax
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog NaturCroq Mini Snack Lax & Ris

Happy Dog NaturCroq Mini Snack Lax & Ris, 100 g

  • För små hundraser
  • Med lax & ris
  • Små foderkulor
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Neuseeland

Happy Dog Soft Snack Neuseeland, 100 g

  • För foderkänsliga Hundar
  • Mjukt snack
  • Med lamm & ris
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Toscana

Happy Dog Soft Snack Toscana, 100 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Mjukt snack
  • Med anka & lax
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog NaturCroq Mini Snack Lamm & Ris

Happy Dog NaturCroq Mini Snack Lamm & Ris, 100 g

  • För små Hundraser
  • Med Lamm & Ris
  • Små foderkulor
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog NaturCroq Mini Snack Puppy

Happy Dog NaturCroq Mini Snack Puppy, 100 g

  • För Valpar från 6 veckors ålder
  • Med kyckling & ris
  • Små bitar
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Mini Irland

Happy Dog Soft Snack Mini Irland, 100 g

  • Med kanin & lax
  • Socker- & spannmålsfritt
  • Utan konserveringsmedel
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Mini Africa

Happy Dog Soft Snack Mini Africa, 100 g

  • För foderkänsliga hundar
  • För små hundraser
  • Mjukt snack
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Meat Snack Schwarzwald

Happy Dog Meat Snack Schwarzwald, 75 g

  • För foderkänsliga Hundar
  • Högkvalitativt kött
  • I tysk kvalitet
45 kr 51 kr (600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Meat Snack Nordseeküste

Happy Dog Meat Snack Nordseeküste, 75 g

  • För foderkänsliga Hundar
  • Kött av hög kvalitet
  • I tysk kvalitet
45 kr 51 kr (600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Mini India

Happy Dog Soft Snack Mini India, 100 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med ris, ärter & gurkmeja
  • Utan socker & konserveringsmedel
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Africa

Happy Dog Soft Snack Africa, 100 g

  • För foderkänsliga Hundar
  • Mjukt snack
  • Med struts & potatis
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 11. november

Happy Dog Care Snack Calm & Relax

Happy Dog Care Snack Calm & Relax, 100 g

  • För vuxna Hundar
  • För stresskänsliga Hundar
  • Med hampa, L-tryptofan & magnesium
36 kr 40 kr (360 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Happy Dog Care Snack Arthro Fit

Happy Dog Care Snack Arthro Fit, 100 g

  • För vuxna Hundar
  • Bidrar till rörelseapparaten
  • Vetefritt recept
36 kr 40 kr (360 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Happy Dog Soft Snack Mini Neuseeland

Happy Dog Soft Snack Mini Neuseeland, 100 g

  • För foderkänsliga hundar
  • För små hundraser
  • Mjukt snack
25 kr 28 kr (250 kr / kg)

Leverans till 20. november

Happy Dog Meat Snack Lüneburger Heide

Happy Dog Meat Snack Lüneburger Heide, 75 g

  • För foderkänsliga Hundar
  • Högkvalitativt kött
  • I tysk kvalitet
45 kr 51 kr (600 kr / kg)

Leverans till 20. november

Happy Dog Care Snack Skin & Coat

Happy Dog Care Snack Skin & Coat, 100 g

  • För vuxna Hundar
  • Bidrar till hud & päls
  • Med biotin, zink & spirulinaalg
36 kr 40 kr (360 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Happy Dog Care Snack Healthy Weight

Happy Dog Care Snack Healthy Weight, 100 g

  • För vuxna Hundar
  • Vid viktproblem
  • Fettfattigt recept
36 kr 40 kr (360 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Happy Dog Meat Snack Allgäu

Happy Dog Meat Snack Allgäu, 75 g

  • För foderkänsliga Hundar
  • Högkvalitativt kött
  • Spannmålsfritt
45 kr 51 kr (600 kr / kg)

Leverans till 20. november