Våtfoder från Lucky Lou

Våtfoder

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde Förpackningstyp Produktlinjer
Filter

Våtfoder: 1 - 30 av 78 artiklar

Lucky lou Extra Food Pouch Kycklingfilé i Buljong

Lucky lou Extra Food Pouch Kycklingfilé i Buljong, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Extra lättsmält
  • Utan spannmål & gluten
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel, 800 g

  • Premiumhelfoder för kattungar
  • Utvalda ingredienser
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Öring

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Öring, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Inspirerat av naturen
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel

Lucky lou Lifestage Adult Fågel, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Hög kötthalt
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Fasan

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Fasan, 200 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Läcker kombination
  • Utan spannmål & gluten
20 kr 23 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Nöt

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Nöt, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Högkvalitativt protein
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Kanin

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Kanin, 800 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Inspirerat av naturen
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Anka

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Anka, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Delikat kombination
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Extra Food Pouch Tonfiskfilé i Gelé

Lucky lou Extra Food Pouch Tonfiskfilé i Gelé, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Extra lättsmält
  • Utan spannmål & tillsatt socker
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel & Nöt

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel & Nöt, 400 g

  • Premiumhelfoder för kattungar
  • Åldersanpassad sammansättning
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Extra Food Pouch Kycklingfilé i Gelé

Lucky lou Extra Food Pouch Kycklingfilé i Gelé, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Lättsmält recept
  • Utan spannmål & gluten
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Räkor

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Räkor, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Läckert recept
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Tonfisk

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Tonfisk, 800 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Smakar bättre än vilken mus som helst
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Kitten Fågel

Lucky lou Lifestage Pouch Kitten Fågel, 300 g

  • Premiumhelfoder för kattungar
  • Åldersanpassat recept
  • Utan spannmål & gluten
25 kr 28 kr (83 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel, 300 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Högkvalitativt protein
  • Utan spannmål & gluten
25 kr 28 kr (83 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Kitten Fågel & Öring

Lucky lou Lifestage Pouch Kitten Fågel & Öring, 300 g

  • Anpassat för unga katter
  • Art- & åldersanpassad sammansättning
  • Utan spannmål & gluten
25 kr 28 kr (83 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Fasan

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Fasan, 125 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Inspirerat av naturen
  • Utan spannmål & gluten
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Tonfisk

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Tonfisk, 125 g

  • Kattanpassat recept
  • Högkvalitativt protein
  • Utan spannmål & gluten
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Extra Food Pouch Tonfisk & Kyckling i Gelé

Lucky lou Extra Food Pouch Tonfisk & Kyckling i Gelé, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • I saftig gelé
  • Utan spannmål & gluten
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel & Öring

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel & Öring, 800 g

  • Premiumhelfoder för kattungar
  • Åldersanpassat recept
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Lax

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Lax, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Inspirerat av naturen
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Senior Fågel & Nöt

Lucky lou Lifestage Senior Fågel & Nöt, 200 g

  • Specialanpassad sammansättning för äldre katter
  • Läckert recept & utvalda ingredienser
  • Utan spannmål & gluten
20 kr 23 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Lamm

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Lamm, 800 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Utvalda ingredienser
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Nöt

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Nöt, 300 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Inspirerat av naturen
  • Utan spannmål & gluten
25 kr 28 kr (83 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Extra Food Tonfisk & Räkor i Gelé

Lucky lou Extra Food Tonfisk & Räkor i Gelé, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Lättsmält recept
  • Utan spannmål & gluten
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Räkor

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Fågel & Räkor, 125 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Delikat kombination
  • Utan spannmål & gluten
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Hjort

Lucky lou Lifestage Adult Fågel & Hjort, 400 g

  • Premiumhelfoder för katter
  • Utvalda ingredienser
  • Utan spannmål & gluten
30 kr 34 kr (75 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Extra Food Kycklingfilé i Buljong

Lucky lou Extra Food Kycklingfilé i Buljong, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Kattanpassat recept
  • Utan spannmål & tillsatt socker
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Nöt & Vildsvin

Lucky lou Lifestage Pouch Adult Nöt & Vildsvin, 300 g

  • Helfoder för katter
  • Premiumkvalitet
  • Utan spannmål & gluten
25 kr 28 kr (83 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Extra Food Tonfisk & Lax i Buljong

Lucky lou Extra Food Tonfisk & Lax i Buljong, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Lättsmält recept
  • Utan spannmål & tillsatt socker
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober