Snacks & Belöningar från Lucky Lou

Snacks & belöningar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Djurslag Smak Egenskaper Förpackningstyp Produktlinjer
Filter

Snacks & belöningar: 17 artiklar

Lucky Ones Krunchy Krisps Kyckling & Lax

Lucky lou Lucky Ones Krunchy Krisps Kyckling & Lax, 60 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Perfekt som snacks & belöning
  • Utan spannmål & tillsatt socker
14 kr (233 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Mäusle Drink-Snack Gouda

Lucky lou Mäusle Drink-​Snack Gouda, 20 ml

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Laktosfritt & kalorisnålt
  • Utan spannmål & gluten
11 kr (550 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Mäusle Drink-Snack Cheddar

Lucky lou Mäusle Drink-​Snack Cheddar, 20 ml

  • Premiumhelfoder för katter
  • Laktosfritt & kalorisnålt
  • Utan spannmål & gluten
10 kr 11 kr (500 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Lucky Ones Cubes Mixpack

Lucky lou Lucky Ones Cubes Mixpack, 80 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Upp till 87 % kött
  • Utan spannmål & gluten
40 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky Ones Cubes Kyckling

Lucky lou Lucky Ones Cubes Kyckling, 80 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Upp till 87 % kött
  • Utan spannmål & gluten
40 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky Ones Sticks Mixpack

Lucky lou Lucky Ones Sticks Mixpack, 50 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Perfekt för lek & som belöning
  • Utan spannmål & gluten
28 kr (560 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky Ones Cubes Kyckling & Hjort

Lucky lou Lucky Ones Cubes Kyckling & Hjort, 80 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Kattanpassat recept
  • Utan spannmål & gluten
40 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky Ones Sticks Kyckling & Kanin

Lucky lou Lucky Ones Sticks Kyckling & Kanin, 50 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Utmärkt för lek
  • Utan spannmål & gluten
28 kr (560 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky Ones Cubes Kyckling & Gås

Lucky lou Lucky Ones Cubes Kyckling & Gås, 80 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Upp till 87 % kött
  • Utan spannmål & gluten
40 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky Ones Sticks Kyckling & Öring

Lucky lou Lucky Ones Sticks Kyckling & Öring, 50 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Smakrik kombination
  • Utan spannmål & gluten
28 kr (560 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky Ones Sticks Ost & Kyckling

Lucky lou Lucky Ones Sticks Ost & Kyckling, 50 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Perfekt för lek
  • Utan spannmål & gluten
28 kr (560 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky Ones Cubes Ost & Kyckling

Lucky lou Lucky Ones Cubes Ost & Kyckling, 80 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Kattanpassat recept
  • Utan spannmål & gluten
40 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky Ones Krunchy Krisps Kyckling

Lucky lou Lucky Ones Krunchy Krisps Kyckling, 60 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Kattanpassat recept
  • Utan spannmål & tillsatt socker
14 kr (233 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky Ones Krunchy Krisps Kyckling & Ost

Lucky lou Lucky Ones Krunchy Krisps Kyckling & Ost, 60 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Med vitaminer & taurin
  • Utan spannmål & tillsatt socker
14 kr (233 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky Ones Snackburk Fylld

Lucky lou Lucky Ones Snackburk Fylld

  • Söt design
  • Av robust metall
  • Inkl. lektips
80 kr

För närvarande inte tillgänglig

Lucky Ones Krunchy Krisps Mjölk

Lucky lou Lucky Ones Krunchy Krisps Mjölk, 60 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Krispigt utanpå & mjukt inuti
  • Utan spannmål & tillsatt socker
14 kr (233 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Lucky Ones Sticks Kyckling

Lucky lou Lucky Ones Sticks Kyckling, 50 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Behagligt mjuk konsistens
  • Utan spannmål & gluten
28 kr (560 kr / kg)

Leverans till 05. november