Pets nature Hampolja, 500 ml

Stödjer normal päls & normal hud

289 kr

(578 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 500 ml

Bara 3 styck kvar på lager

Leverans senast fredag, 09. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Med omega 3- & omega 6-fettsyror
  • Garanterat THC-fri
  • Hög acceptans

Ofta köpt tillsammans med Royal canin Sterilised i Sås 12x85 g, 1.020 g

Pets nature Hampolja, 500 ml 289 kr (578 kr / l)
Royal canin Sterilised i Sås 12x85 g, 1.020 g 219 kr (215 kr / kg)
Totalpris: 508 kr
Beskrivning

Denna rena hampolja förser din hund eller katt med värdefulla omättade omega 3- och omega 6-fettsyror och är därmed ett högkvalitativt tillskott till din fyrbenta väns dagliga huvudfoder.

  • 100% ren hampolja
  • Varsamt kallpressad
  • Garanterat THC-fri
  • Bidrar till normal hud och päls
  • Hög andel omega 3- och omega 6-fettsyror
  • God acceptans tack vare den behagliga smaken
  • Utan färgämnen, aromer, konserveringsmedel och tillsatt socker
  • Fri från spannmål
  • Framställd utan djurförsök
  • Även lämplig för BARF
  • Med praktisk doseringshjälp

Artikelnr.: PNT-031859
Innehåll: 500 ml
EAN: 4260688855859
Tillverkarnr.: 031859
Varumärken: Pets nature
Foderdeklaration: Helfoder
: Fri från färgämnen, Fri från genetiskt modifierade organismer, Fri från konserveringsmedel, Fri från konstgjorda aromer, Fri från tillsatt socker, Fri från spannmål
: Hud och päls
Sammansättning

100 % Hanföl

Ingredienser

Analytiska beståndsdelar

Ingredienser
fetthalt 99,5 %
Råprotein 0 %
råfiber 0 %
Råoljor och fetter 0 %
Rohasche 0 %
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Tyskland, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Pets nature Hampolja