Torrfoder för katter med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Livsfas
Filter

Torrfoder: 1 - 30 av 35 artiklar

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling, 800 g

  • För unga katter 2-12 månader
  • Knaprig utsida
  • Mjuk fyllning
53 kr 63 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Fussy Exigent

Royal canin Fussy Exigent, 400 g

  • En unik kombination av smaker
  • Krispiga kroketter
  • Främjar en normal funktion i urinvägarna
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon, 1,40 kg

  • För foderkänsliga katter
  • Proteinrikt
  • Låg halt kolhydrater
96 kr 107 kr (69 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Sterilised

Royal canin Sterilised, 400 g

  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam kroppsvikt
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Den höga proteinhalten hjälper till att bibehålla muskelmassan
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Junior Dubbelt Gott Fågel

Felix Junior Dubbelt Gott Fågel, 800 g

  • Helfoder för kattungar & ungkatter
  • Krispiga kroketter
  • Utan färgämnen
43 kr 46 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Torrfoder Kitten Lantfjäderfä

Happy Cat Torrfoder Kitten Lantfjäderfä, 300 g

  • För katter från 5 veckors ålder
  • Med extra små foderbitar
  • För en harmonisk tillväxt
41 kr 46 kr (137 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Adult 1+ rik på kyckling

Perfect Fit Adult 1+ rik på kyckling, 1,4 kg (1,40 kg)

  • För vuxna katter
  • Balanserat & näringsrikt
  • Krispiga foderkulor
96 kr 107 kr (69 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Minkas Kitten Care Fjäderfä

Happy Cat Torrfoder Minkas Kitten Care Fjäderfä, 500 g

  • Från 5 veckors ålder
  • Extra små foderbitar
  • Med yucca
45 kr 51 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren, 1,40 kg

  • Helfoder för katter
  • Mustig smakupplevelse
  • Utan spannmål
196 kr (140 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Kyckling 7+

Whiskas Torrfoder med Kyckling 7+, 1 900 g

  • För äldre katter från 7 år
  • Med kyckling
  • Krispig utsida
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

Royal canin Maine Coon Adult

Royal canin Maine Coon Adult, 2 kg

  • Hjälper till att stödja lederna
  • Främjar hjärtfunktionen
  • Stödjer frisk hud och vacker päls
364 kr 405 kr (182 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder Kyckling 1+, 7 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
275 kr 324 kr (39 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Minkas Junior Care Fjäderfä

Happy Cat Torrfoder Minkas Junior Care Fjäderfä, 1,5 kg (1,50 kg)

  • För unga katter från 13 veckors ålder
  • Små foderbitar
  • Med Yucca schidigera
76 kr 80 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Persian Adult

Royal canin Persian Adult, 400 g

  • Passar perfekt för långhåriga katter
  • Minskar bildningen av hårbollar
  • Optimal matsmältning
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder Duo Surf & Turf

Whiskas Torrfoder Duo Surf & Turf, 1.900 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med 2 läckra smaker
  • Balanserat recept
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Kitten Torrfoder Kyckling med Kalkon

Betty's landhausküche Kitten Torrfoder Kyckling med Kalkon, 300 g

  • Helfoder för kattungar upp till 12 månader
  • Hög kötthalt
  • Utan spannmål
54 kr 57 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Indoor

Royal canin Indoor, 400 g

  • Minskar avföringslukten
  • Tack vare ett måttligt kaloriinnehåll passar det perfekt för innekatter
  • Bidrar till att minska bildningen av hårbollar
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Outdoor

Royal canin Outdoor, 400 g

  • Passar perfekt för aktiva katter
  • Stödjer hudens barriärfunktion
  • Stödjer leder & rörlighet
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Fit

Royal canin Fit, 400 g

  • Ger en optimal näringsprofil
  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam vikt
  • Bidrar till att minska bildningen av hårbollar
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Junior <1 rik på kyckling

Perfect Fit Junior

  • För katter från 3 månaders ålder
  • Med kyckling, grevar & spannmål
59 kr 66 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder Duo Meaty Combos

Whiskas Torrfoder Duo Meaty Combos, 1.900 g

  • Helfoder för vuxna katter
  • Med 2 läckra smaker
  • Optimalt balanserat
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Mother & Babycat

Royal canin Mother & Babycat, 400 g

  • Särskilt anpassat till honkattens höga energibehov i slutet av dräktigheten
  • Stödjer utvecklingen av kattungens kroppsegna försvar
  • Stödjer hjärnans utveckling
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pawsome! Fresh & Dry Adult Sterilized Nöt

Pawsome! Fresh & Dry Adult Sterilized Nöt, 750 g

  • För katter med lägre energibehov
  • Med nöt, fågel & grönsaker
  • Hög kötthalt
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Active 1+ rik på nötkött

Perfect Fit Active 1+ rik på nötkött, 1,4 kg (1,40 kg)

  • För vuxna katter
  • Balanserat & näringsrikt
  • Smak av nötkött
96 kr 107 kr (69 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pawsome! Fresh & Dry Adult Kyckling

Pawsome! Fresh & Dry Adult Kyckling, 750 g

  • Med fågel, grönsaker & örter
  • Viktiga fettsyror & vitaminer
  • Utan tillsatt socker
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Sterile 1+ rik på kyckling

Perfect Fit Sterile 1+ rik på kyckling, 750 g

  • För vuxna katter
  • Balanserat & näringsrikt
  • Låg fetthalt & få kalorier
59 kr 66 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pawsome! Fresh & Dry Adult Lax

Pawsome! Fresh & Dry Adult Lax, 750 g

  • Med lax, fågel & grönsaker
  • Innehåller många vitaminer & näringsämnen
  • Krispigt & gott
59 kr 63 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober