Kattfoder med rabatt

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Livsfas Förpackningstyp
Filter

Foder: 1 - 30 av 203 artiklar

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • 4 olika fågelsorter
  • Stärker immunförsvaret
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling, 800 g

  • För unga katter 2-12 månader
  • Knaprig utsida
  • Mjuk fyllning
53 kr 63 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Innehåller zink
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Utan konstgjorda tillsatser
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Fågelvariation
  • För starka muskler
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Felix Junior Dubbelt Gott Fågel

Felix Junior Dubbelt Gott Fågel, 800 g

  • Helfoder för kattungar & ungkatter
  • Krispiga kroketter
  • Utan färgämnen
43 kr 46 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+, 1.020 g

  • För katter från 7 år
  • Med vitaminer & mineraler
  • Stärker naturliga försvar
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé

Whiskas Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé, 2.040 g

  • För vuxna katter
  • Ångkokt & varsamt tillagat
  • Utan konserveringsmedel
120 kr 142 kr (59 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+, 1.020 g

  • För katter från 11 år
  • För friska urinvägar & starkt hjärta
  • Innehåller taurin
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Fussy Exigent

Royal canin Fussy Exigent, 400 g

  • En unik kombination av smaker
  • Krispiga kroketter
  • Främjar en normal funktion i urinvägarna
92 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Superior Selection Kalkon Med Forell

Leonardo Superior Selection Kalkon Med Forell, 200 g

  • Kalkonkött, forell & tranbär
  • Med laxolja
  • Tillverkat i Tyskland
23 kr (115 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Kalkon & Morötter

Mjamjam Kalkon & Morötter, 200 g

  • Fullvärdig måltid
  • Utan onödiga tillsatser
  • Laktosfri
20 kr (100 kr / kg)

Leverans till 30. oktober

Mjamjam Kalkon & Pumpa

Mjamjam Kalkon & Pumpa, 200 g

  • Med färsk kattmynta
  • Naturligt
  • Utan konserveringsmedel
20 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Mild Meny, Skål 100g

Animonda Vom Feinsten Adult Mild Meny, Skål 100g, Kalkon Ren (100 g)

  • Perfekt för känsliga katter
  • Finkornig paté
  • Med kalkonkött
14 kr (140 kr / kg)

Leverans till 20. november

Animonda Vom Feinsten Adult Färskpåse 50g

Animonda Vom Feinsten Adult Färskpåse 50g, Lax & Kyckling (50 g)

  • För vuxna katter
  • Filéstrimlor i sås
  • Utan gluten, soja & vete
16 kr 17 kr (320 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Miamor Filets Burk 80g

Miamor Filets Burk 80g, Kyckling+Anka (80 g)

  • Filébitar i egen saft
  • Utan inälvor
  • Även för äldre katter
13 kr (163 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder Kyckling 1+, 7 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
275 kr 324 kr (39 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Kitten Lantfjäderfä

Happy Cat Torrfoder Kitten Lantfjäderfä, 300 g

  • För katter från 5 veckors ålder
  • Med extra små foderbitar
  • För en harmonisk tillväxt
43 kr 46 kr (143 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+

Whiskas Torrfoder med Tonfisk 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Cat Torrfoder Minkas Kitten Care Fjäderfä

Happy Cat Torrfoder Minkas Kitten Care Fjäderfä, 1,50 kg

  • Från 5 veckors ålder
  • Extra små foderbitar
  • Med yucca
76 kr 80 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren

Betty's landhausküche Torrfoder Adult Nötkött Ren, 1,40 kg

  • Helfoder för katter
  • Mustig smakupplevelse
  • Utan spannmål
196 kr (140 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon, 1,40 kg

  • För foderkänsliga katter
  • Proteinrikt
  • Låg halt kolhydrater
107 kr (76 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Sterilised

Royal canin Sterilised, 400 g

  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam kroppsvikt
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Den höga proteinhalten hjälper till att bibehålla muskelmassan
80 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Kyckling med Broccoli

Mjamjam Kyckling med Broccoli, 200 g

  • Läcker smak
  • Utvalda ingredienser
  • Utan gluten & laktos
23 kr

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Wellness Matsmältning Nöt

Mjamjam Wellness Matsmältning Nöt, 12 x 125 g

  • Stödjer normal matsmältning
  • Extra hög kötthalt
  • Utan spannmål
266 kr 276 kr (22 kr / st.)

Leverans till 09. oktober

Multipack 12x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Multipack 12x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Utan konstgjorda tillsatser
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult, Skål 100g

Animonda Vom Feinsten Adult, Skål 100g, Kalkon & Kanin (100 g)

  • För vuxna katter
  • Olika smaker & konsistenser
  • Utan soja, socker & spannmål
12 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Burk med Fågel i Sås 1+

Whiskas Burk med Fågel i Sås 1+, 400 g

  • För vuxna katter
  • Omväxlande
  • Med fågel
19 kr 23 kr (48 kr / kg)

Leverans till 12. oktober