Våtfoder för katter med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Livsfas Förpackningstyp
Filter

Våtfoder: 1 - 30 av 597 artiklar

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • 4 olika fågelsorter
  • Stärker immunförsvaret
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Megapack Adult Höns, Nötkött, Lamm, Fisk 40 x 85g

Purina one Megapack Adult Höns, Nötkött, Lamm, Fisk 40 x 85g, 3.400 g

  • Med 4 smaker
  • 10x fisk & 10x kyckling
  • 10x nöt & 10x lamm
260 kr 289 kr (76 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Miamor Filets i en Färskpåse 100g

Miamor Filets i en Färskpåse 100g, Tonfisk+Krabba (100 g)

  • Filébitar i gelé
  • Lättsmält
  • Även för äldre katter
11 kr 13 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix Sauce-Time Kyckling Lax 6x40 g

Felix Sauce-​Time Kyckling Lax 6x40 g, 240 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Som topping & snack
  • Endast 10 kcal/påse
26 kr 29 kr (108 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • Saftigt kycklingkött
  • Skonsamt tillagat
  • Berikat med taurin
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Gastro Burk Kalkon

Kattovit Gastro Burk Kalkon, 85 g

  • Passar bra vid matsmältningsproblem
  • Förhöjt innehåll av natrium & kalium
  • Fettsnålt & lättsmält
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Kyckling & Morötter Portionspåse

Mjamjam Kyckling & Morötter Portionspåse, 125 g

  • Naturligt anpassad måltid
  • Naturligt
  • Extra hög kötthalt
17 kr 19 kr (136 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Hydralife Lax 6x50g

Purina one Hydralife Lax 6x50g, 300 g

  • Snack för katter som dricker dåligt
  • Främjar ett normalt tarmmikrobiom
  • För vuxna katter
45 kr 51 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Schmusy Ragout Portionspåse 100g

Schmusy Ragout Portionspåse 100g, Kyckling i gelé (100 g)

  • Omsorgsfullt tillagat
  • Spannmålsfritt
  • Utan socker och soja
5 kr 6 kr (50 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Njure/Renal Kalkon

Kattovit Njure/Renal Kalkon, 85 g

  • Högkvalitativt diethelfoder
  • Reducerat proteininnehåll
  • Lättsmält
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Urinary Kyckling

Kattovit Urinary Kyckling, 85 g

  • Kan förebygga bildning av struvitstenar
  • Urinförsurande egenskaper
  • Hög smältbarhet
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation Junior 12x85g

Felix Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation Junior 12x85g, 1.020 g

  • För kattungar 2-12 månader
  • Nöt, höns, sardin, lax
  • Möra bitar i gelé
67 kr 75 kr (66 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Miamor Paté Burk 85g

Miamor Paté Burk 85g, Kyckling (85 g)

  • Magnesiumbalans
  • Med naturligt taurin
  • Spannmålsfri
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Njure/Renal Färskpåse Anka

Kattovit Njure/Renal Färskpåse Anka, 85 g

  • Stödjer normal njurfunktion
  • Kan förebygga bildning av oxalatstenar
  • Reducerat proteininnehåll
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky lou Extra Food Pouch Kycklingfilé i Buljong

Lucky lou Extra Food Pouch Kycklingfilé i Buljong, 70 g

  • Premiumkompletteringsfoder för katter
  • Extra lättsmält
  • Utan spannmål & gluten
12 kr 14 kr (171 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Kitten Skål 100 g

Animonda Vom Feinsten Kitten Skål 100 g, Fågel (100 g)

  • Paté med fina bitar
  • För kattungar under första levnadsåret
  • Med animaliska ingredienser
10 kr 12 kr (100 kr / kg)

Leverans till 11. november

Sheba Fresh & Fine i Sås Fågel 50x50g

Sheba Fresh & Fine i Sås Fågel 50x50g, 2.500 g

  • För vuxna katter
  • Olika smaker
  • Med fina bitar
281 kr 313 kr (112 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel

Lucky lou Lifestage Kitten Fågel, 800 g

  • Premiumhelfoder för kattungar
  • Utvalda ingredienser
  • Utan spannmål & gluten
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Innehåller zink
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Mjamjam Kitten Kyckling & Laxolja

Mjamjam Kitten Kyckling & Laxolja, 800 g

  • Fullvärdig måltid för kattungar
  • Innehåller tillräckligt med taurin
  • Naturligt
51 kr 57 kr (64 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Anka, Fågel & Morötter Portionspåse

Mjamjam Anka, Fågel & Morötter Portionspåse, 125 g

  • Naturligt anpassad måltid
  • Naturligt
  • Extra hög kötthalt
18 kr 21 kr (144 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fjäderfä Ren

Betty's landhausküche Fjäderfä Ren, 200 g

  • Passar även djur med känslig mage
  • Med 71 % köttinnehåll
  • Råvaror av bästa kvalitet
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Fin Paté med Öring & Tomater

Gourmet Gold Fin Paté med Öring & Tomater, 85 g

  • Färska & saftiga ingredienser
  • Extra mör konsistens
  • Utan artificiella aromämnen
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Kyckling & Fasan med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Fasan med Gurkörtolja, 100 g

  • Passar katter med känslig mage
  • Med lättsmälta köttsorter
  • Högkvalitativ animalisk proteinkälla
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Miamor Ragout Gelé Färskpåse 100g

Miamor Ragout Gelé Färskpåse 100g, Kyckling (100 g)

  • Ragoutbitar i gelé
  • Utan tillsatt socker
  • Med viktigt taurin
6 kr 7 kr (60 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Ren Kalkon Portionspåse

Mjamjam Ren Kalkon Portionspåse, 125 g

  • Monoprotein
  • Naturligt
  • Med extra hög kötthalt
23 kr 26 kr (184 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kitten

Leonardo Kitten, 200 g

  • Med fjäderfä
  • Utan socker & spannmål
  • Tillverkat i Tyskland
20 kr 23 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Gastro Färskpåse med Ris

Kattovit Gastro Färskpåse med Ris, Lax + Ris (85 g)

  • Smakrik receptur
  • Stödjer en normal matsmältning
  • Fettsnålt & lättsmält
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru med Gurkörtolja, 100 g

  • Passar även känsliga finsmakare
  • Med högkvalitativt kött
  • Hög biotillgänglighet
20 kr 23 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Anka

Betty's landhausküche Anka, 200 g

  • Passar även känsliga katter
  • Med högkvalitativt kött
  • Smakrik delikatess
25 kr 28 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober