Våtfoder för hundar med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Livsfas Förpackningstyp
Filter

Våtfoder: 1 - 30 av 96 artiklar

Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g

Cesar Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g, 400 g

  • 2 smaker, 4 påsar à 100 g
  • Tillagad i påsen
  • Extra färskt & aromatiskt
40 kr 51 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling, 800 g

  • 51 % kött
  • Utan tillsatt socker
  • Fri från konserveringsmedel
34 kr 40 kr (43 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 800g

Rinti Sensible Burk 800g, Nötkött+Ris (800 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
42 kr (53 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti Sensible Burk 400g

Rinti Sensible Burk 400g, Kyckling+Morot (400 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intolerans
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
24 kr (60 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Pastej med Fågel

Pedigree Pastej med Fågel, 800 g

  • 51 % kött
  • Kyckling, kalkon & anka
  • För vuxna hundar
39 kr 46 kr (49 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis

Wolfsblut Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis, 200 g

  • Med kalorisnålt hästkött
  • Ursprungligt recept
  • Utan spannmål & socker
40 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Sens Norway Havsfisk Pure

Happy Dog Sens Norway Havsfisk Pure, 800 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med vitfisk & lax
  • 100 % animaliskt protein
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch 400g

Rinti Kennerfleisch 400g, Nötkött (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
23 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Skål Pastej

Pedigree Skål Pastej, Nötkött & lever (300 g)

  • Köttig paté
  • Fullvärdig & balanserad
  • Anpassad efter hundens behov
19 kr 23 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Baseline Öring

Belcando Baseline Öring, 800 g

  • För vuxna fyrbenta vänner
  • Med öring
  • Utan soja, mjölk & spannmål
41 kr (51 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Sens France Anka Pure

Happy Dog Sens France Anka Pure, 200 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med ankkött & inälvor
  • 100 % animaliskt protein
25 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WOW Senior med Anka, Sjöalg + Sötpotatis

WOW Senior med Anka, Sjöalg + Sötpotatis, 800 g

  • För äldre hundar
  • För alla raser
  • 71% köttinnehåll
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Färskfoder Vuxen 100 G 40-Pack Blandad Selektion i Sås

Pedigree Färskfoder Vuxen 100 G 40-​Pack Blandad Selektion i Sås, 4.000 g

  • Praktisk storpack
  • Med 4 olika smaker
  • 40 x 100 g
226 kr 266 kr (57 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Belcando Baseline Nötkött

Belcando Baseline Nötkött, 800 g

  • För vuxna hundar
  • Med nötkött
  • Utan soja, mjölk & spannmål
41 kr (51 kr / kg)

Leverans till 28. oktober

Rinti Sensible Burk 185g

Rinti Sensible Burk 185g, Nötkött + Ris (185 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
17 kr (92 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vom Feinsten Adult Skål med Fylld Kärna 150 g

Animonda Vom Feinsten Adult Skål med Fylld Kärna 150 g, Kyckling och ägg (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Paté med smakrik kärna
  • Utan socker, soja & spannmål
14 kr (93 kr / kg)

Leverans till 11. november

Belcando Kanin med Hirs & Sötpotatis

Belcando Kanin med Hirs & Sötpotatis, 125 g

  • För vuxna hundar
  • Med kanin, hirs & sötpotatis
  • Utan arom-, färg- & konserveringsämnen
23 kr (184 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Skål Extra Vital

Pedigree Skål Extra Vital, 300 g

  • Med värdefulla omega-fettsyror
  • Krämig paté-konsistens
  • Kan ges som helfoder eller blandas
23 kr 28 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Kalkon & Morot

Mjamjam Kalkon & Morot, 6 x 200g

  • Naturligt
  • Extra hög kötthalt
  • Premiumkvalitet
111 kr 124 kr (93 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Färskfoder Blandad Selektion i Gelé, 100 G 12-Pack

Pedigree Färskfoder Blandad Selektion i Gelé, 100 G 12-​Pack, 1.200 g

  • 12 portionspåsar á 100 g
  • 4 goda smaker
  • Fiberrik sammansättning
68 kr 80 kr (57 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Sens Texas Kalkon Pure

Happy Dog Sens Texas Kalkon Pure, 200 g

  • För näringskänsliga hundar
  • Med kalkonkött & inälvsmat
  • 100 % animaliskt protein
25 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch Junior Tråg 300g

Rinti Kennerfleisch Junior Tråg 300g, Kyckling (300 g)

  • För valpar & unghundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
17 kr (57 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Skål Senior med Kalv & Fågel

Pedigree Skål Senior med Kalv & Fågel, 300 g

  • Perfekt för äldre hundar
  • Fullvärdig & balanserad
  • Läcker patékonsistens
19 kr 23 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Cuisine i Sås med Nötkött & Lever

Pedigree Cuisine i Sås med Nötkött & Lever, 1.200 g

  • Mustiga bitar av nötkött
  • Fiberrik sammansättning
  • Fri från palmolja
48 kr 57 kr (40 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Hundvåtfoder Blue Mountain Vilt & Potatis

Wolfsblut Hundvåtfoder Blue Mountain Vilt & Potatis, 200 g

  • Ursprungligt recept
  • Utan spannmål & socker
  • Naturliga ingredienser
34 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dogz finefood Classic No. 02 Nötkött

Dogz finefood Classic No. 02 Nötkött, 200 g

  • Premium-helfoder för hundar
  • Artanpassad receptur
  • Utan fyllnadsmedel
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Ren med Potatis

Betty's landhausküche Ren med Potatis, 200 g

  • Optimal receptur för aktiva hundar
  • Med 69 % köttinnehåll
  • Ger värdefullt kalcium
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda GranCarno Junior Nöt + Kyckling

Animonda GranCarno Junior Nöt + Kyckling, 800 g

  • För hundar under första levnadsåret
  • Utan soja & spannmål
  • Naturliga ingredienser
37 kr 39 kr (46 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Ren Känguru

Mjamjam Ren Känguru, 800 g

  • Naturligt
  • Ren köttnjutning
  • Premiumkvalitet
72 kr (90 kr / kg)

Leverans till 30. oktober

Rinti Singlefleisch Burk 800g

Rinti Singlefleisch Burk 800g, Lamm Pur (800 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Perfekt vid intolerans
  • Olika köttsorter
57 kr (71 kr / kg)

Leverans till 12. oktober