Produkter för hundar med rabatt

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Hund: 1 - 30 av 481 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g

Cesar Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g, 400 g

  • 2 smaker, 4 påsar à 100 g
  • Tillagad i påsen
  • Extra färskt & aromatiskt
40 kr 51 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Levervurst

VEGDOG Levervurst, 5 x 75 g

  • Från 8 veckors ålder
  • Smakrik paprikasmak
  • Perfekt dosering
219 kr 230 kr (584 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar god munhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
216 kr 255 kr (100 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar tandhälsa
  • Med vitaminer, mineraler & mer
112 kr 132 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar, 130 g

  • Mjuk tuggupplevelse
  • 100 % köttsmak
  • Med vitaminer & omega-3
27 kr 32 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hunter V-Koppel Divo Up Gammelrosa

Hunter V-​Koppel Divo Up Gammelrosa, 15/200

  • Justerbar i 3 lägen
  • Andningsaktiv meshsida
  • Rivtåligt band
129 kr 324 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling, 800 g

  • 51 % kött
  • Utan tillsatt socker
  • Fri från konserveringsmedel
34 kr 40 kr (43 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 800g

Rinti Sensible Burk 800g, Nötkött+Ris (800 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
42 kr (53 kr / kg)

Leverans till 11. november

Happy Dog Torrfoder Supreme Montana

Happy Dog Torrfoder Supreme Montana, 10 kg

  • För foderkänsliga Hundar
  • Med häst & potatis
  • Fettfattigt & proteinrikt
695 kr (70 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Rinti Sensible Burk 400g

Rinti Sensible Burk 400g, Kyckling+Morot (400 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intolerans
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
24 kr (60 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Pastej med Fågel

Pedigree Pastej med Fågel, 800 g

  • 51 % kött
  • Kyckling, kalkon & anka
  • För vuxna hundar
39 kr 46 kr (49 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis

Wolfsblut Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis, 200 g

  • Med kalorisnålt hästkött
  • Ursprungligt recept
  • Utan spannmål & socker
40 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Sens Norway Havsfisk Pure

Happy Dog Sens Norway Havsfisk Pure, 800 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med vitfisk & lax
  • 100 % animaliskt protein
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Kycklingbröst i Strimlor

Dokas Kycklingbröst i Strimlor, 70 g

  • Fina köttstrimlor
  • Skonsamt lufttorkade
  • Extra fettsnåla
23 kr (329 kr / kg)

Leverans till 11. november

VEGDOG Fylld Snackburk

VEGDOG Fylld Snackburk

  • Med 3 olika snacksorter
  • Hypoallergena sammansättningar
  • Utan färgämnen och konserveringsmedel
142 kr 150 kr

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Africa

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Africa, 12,50 kg

  • Vid foderintolerans
  • För vuxna Hundar från 11 kg
  • Med struts & potatis
914 kr 963 kr (73 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

MPS Transportbur Skudo Car

MPS Transportbur Skudo Car, 100

  • Perfekt för transport i bilen
  • Utfällbara bärhandtag
  • Dual-Control-lås
771 kr 812 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

  • Gjord på färskt kött
  • Mjuk textur med tuggmotstånd
  • Näringsrika ingredienser
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • Krispigt & smakrikt
  • 3 goda smaker
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé, 250 g

  • Med mager kycklingbröstfilé
  • Lättsmält
  • Låg fetthalt
70 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch 400g

Rinti Kennerfleisch 400g, Nötkött (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
23 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Skål Pastej

Pedigree Skål Pastej, Nötkött & lever (300 g)

  • Köttig paté
  • Fullvärdig & balanserad
  • Anpassad efter hundens behov
19 kr 23 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar mellan 10 & 25 kg
  • Främjar tandvård
  • Med vitaminer, mineraler & mer
266 kr 313 kr

Leverans till 09. oktober

Belcando Baseline Öring

Belcando Baseline Öring, 800 g

  • För vuxna fyrbenta vänner
  • Med öring
  • Utan soja, mjölk & spannmål
41 kr (51 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Sens France Anka Pure

Happy Dog Sens France Anka Pure, 200 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med ankkött & inälvor
  • 100 % animaliskt protein
25 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Professional Nutrition

Pedigree Professional Nutrition, Fjäderfä (12 kg)

  • För vuxna hundar
  • Utan konstgjorda färg- & smakämnen
  • Innehåller fullkorn
443 kr 522 kr (37 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • Krispigt skal
  • Köttig fyllning
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Knauder's best Knötli Turkos/Blå

Knauder's best Knötli Turkos/Blå, M

  • Tillverkad av tygrester
  • Av 100 % polarfleece
  • Robust & hållbar
138 kr 173 kr

Leverans till 12. oktober

Hunter Hundtröja Malmö Akryl Bordeaux

Hunter Hundtröja Malmö Akryl Bordeaux, 50cm

  • Stilren kabelstickning
  • Värmande & bekväm
  • Tvättas med fintvätt
185 kr 463 kr

Leverans till 12. oktober