Hundfoder med rabatt

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Livsfas
Filter

Foder: 1 - 30 av 177 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g

Cesar Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g, 400 g

  • 2 smaker, 4 påsar à 100 g
  • Tillagad i påsen
  • Extra färskt & aromatiskt
40 kr 51 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Levervurst

VEGDOG Levervurst, 5 x 75 g

  • Från 8 veckors ålder
  • Smakrik paprikasmak
  • Perfekt dosering
219 kr 230 kr (584 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar god munhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
216 kr 255 kr (100 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar tandhälsa
  • Med vitaminer, mineraler & mer
112 kr 132 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar, 130 g

  • Mjuk tuggupplevelse
  • 100 % köttsmak
  • Med vitaminer & omega-3
27 kr 32 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling, 800 g

  • 51 % kött
  • Utan tillsatt socker
  • Fri från konserveringsmedel
34 kr 40 kr (43 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 800g

Rinti Sensible Burk 800g, Nötkött+Ris (800 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
42 kr (53 kr / kg)

Leverans till 11. november

Happy Dog Torrfoder Supreme Montana

Happy Dog Torrfoder Supreme Montana, 10 kg

  • För foderkänsliga Hundar
  • Med häst & potatis
  • Fettfattigt & proteinrikt
695 kr (70 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Rinti Sensible Burk 400g

Rinti Sensible Burk 400g, Kyckling+Morot (400 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intolerans
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
24 kr (60 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Pastej med Fågel

Pedigree Pastej med Fågel, 800 g

  • 51 % kött
  • Kyckling, kalkon & anka
  • För vuxna hundar
39 kr 46 kr (49 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis

Wolfsblut Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis, 200 g

  • Med kalorisnålt hästkött
  • Ursprungligt recept
  • Utan spannmål & socker
40 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Sens Norway Havsfisk Pure

Happy Dog Sens Norway Havsfisk Pure, 800 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med vitfisk & lax
  • 100 % animaliskt protein
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Africa

Happy Dog Torrfoder Supreme Sensible Africa, 12,50 kg

  • Vid foderintolerans
  • För vuxna Hundar från 11 kg
  • Med struts & potatis
914 kr 963 kr (73 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

  • Gjord på färskt kött
  • Mjuk textur med tuggmotstånd
  • Näringsrika ingredienser
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • Krispigt & smakrikt
  • 3 goda smaker
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch 400g

Rinti Kennerfleisch 400g, Nötkött (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
23 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Skål Pastej

Pedigree Skål Pastej, Nötkött & lever (300 g)

  • Köttig paté
  • Fullvärdig & balanserad
  • Anpassad efter hundens behov
19 kr 23 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Baseline Öring

Belcando Baseline Öring, 800 g

  • För vuxna fyrbenta vänner
  • Med öring
  • Utan soja, mjölk & spannmål
41 kr (51 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Sens France Anka Pure

Happy Dog Sens France Anka Pure, 200 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med ankkött & inälvor
  • 100 % animaliskt protein
25 kr (125 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Professional Nutrition

Pedigree Professional Nutrition, Fjäderfä (12 kg)

  • För vuxna hundar
  • Utan konstgjorda färg- & smakämnen
  • Innehåller fullkorn
443 kr 522 kr (37 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • Krispigt skal
  • Köttig fyllning
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog´s favorite Torrfoder Chunks med Kyckling

Dog´s favorite Torrfoder Chunks med Kyckling, 15 kg

  • Med läcker kyckling
  • Tillverkat i Tyskland
  • Utan socker & konstgjorda tillsatser
307 kr 324 kr (20 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

WOW Senior med Anka, Sjöalg + Sötpotatis

WOW Senior med Anka, Sjöalg + Sötpotatis, 800 g

  • För äldre hundar
  • För alla raser
  • 71% köttinnehåll
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Adult Poultry Spannmålsfritt

Belcando Adult Poultry Spannmålsfritt, 12,5 kg (12,50 kg)

  • För näringskänsliga hundar
  • Med extra färskt fjäderfä
  • Utan soja, mjölk & spannmål
927 kr (74 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Färskfoder Vuxen 100 G 40-Pack Blandad Selektion i Sås

Pedigree Färskfoder Vuxen 100 G 40-​Pack Blandad Selektion i Sås, 4.000 g

  • Praktisk storpack
  • Med 4 olika smaker
  • 40 x 100 g
226 kr 266 kr (57 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Belcando Baseline Nötkött

Belcando Baseline Nötkött, 800 g

  • För vuxna hundar
  • Med nötkött
  • Utan soja, mjölk & spannmål
41 kr (51 kr / kg)

Leverans till 28. oktober

Belcando Mix it Spannmålsfritt

Belcando Mix it Spannmålsfritt, 1 kg

  • Tillskott till BARF eller burkkött
  • Fri från spannmål, soja, mejeri & kött
  • Med krill & amarant
92 kr (92 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Vom Feinsten Adult Skål med Fylld Kärna 150 g

Animonda Vom Feinsten Adult Skål med Fylld Kärna 150 g, Kyckling och ägg (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Paté med smakrik kärna
  • Utan socker, soja & spannmål
14 kr (93 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti Sensible Burk 185g

Rinti Sensible Burk 185g, Nötkött + Ris (185 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
17 kr (92 kr / kg)

Leverans till 12. oktober