Snacks från märket Rinti

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Förpackningstyp
Filter

Snacks: 1 - 30 av 48 artiklar

Rinti Extra Chicko Snack 250g

Rinti Extra Chicko Snack 250g, Vilt Storpack (250 g)

  • För vuxna hundar
  • Möra eller krispiga köttstrimlor
  • Låg fetthalt
63 kr (252 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Drinki Anka

Rinti Drinki Anka, 185 ml

  • För högre vätskeintag
  • Med finaste köttbitar
  • Kalorisnål
13 kr (70 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Mini Osttärningar Kyckling

Rinti Chicko Mini Osttärningar Kyckling, 80 g

  • Av kycklingbröstfilé & ost
  • För vuxna hundar
  • Utan köttmjöl & soja
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Mini 80g

Rinti Chicko Mini 80g, Anka (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Endast 2 kcal per bit
  • Lättsmält
23 kr (288 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Mini Bits 100g

Rinti Extra Mini Bits 100g, Kyckling+Morot+Spenat (100 g)

  • För vuxna hundar
  • Mjuka köttsnacks
  • Med frukt eller grönsaker
28 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Plus 80g

Rinti Chicko Plus 80g, Anklubbor (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Rik på kalcium
  • Lättsmält
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti Chicko Plus 225g

Rinti Chicko Plus 225g, Ostkuber Kyckling (225 g)

  • För vuxna hundar
  • Rik på kalcium
  • Lättsmält
57 kr (253 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti Bitties Adult 75g

Rinti Bitties Adult 75g, Kyckling+Ost (75 g)

  • För vuxna hundar
  • Extra mjuka
  • Med Omega 3
28 kr (373 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Bitties Snack Multipack 3x100g

Rinti Bitties Snack Multipack 3x100g, 300 g

  • För vuxna fyrbenta vänner
  • Med möra köttbitar
  • Särskilt mjuka
69 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Drinki Kyckling

Rinti Drinki Kyckling, 185 ml

  • För högre vätskeintag
  • Med finaste köttbitar
  • Kalorisnål
13 kr (70 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Snack 120g

Rinti Sensible Snack 120g, Anka (120 g)

  • För näringskänsliga fyrbenta vänner
  • Vid allergier & intoleransproblem
  • Med monoprotein
69 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko 60 g

Rinti Extra Chicko 60 g, Kanin (60 g)

  • För vuxna hundar
  • Möra tuggstrimlor
  • Låg fetthalt
23 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Mini Anka

Rinti Extra Chicko Mini Anka, 225 g

  • För vuxna hundar
  • Möra ankbitar
  • Låg fetthalt
69 kr (307 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Maxi Snack 250g

Rinti Chicko Maxi Snack 250g, Kyckling (250 g)

  • För vuxna hundar
  • Möra köttstrimlor
  • Låg fetthalt
69 kr (276 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Grönsakstaler Anka

Rinti Extra Chicko Grönsakstaler Anka, 80 g

  • För vuxna hundar
  • Av ankbröstfilé
  • Med krispiga grönsaker
23 kr (288 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Bitties Puppy Kyckling+Anka

Rinti Bitties Puppy Kyckling+Anka, 75 g

  • För valpar
  • Extra mjuka
  • Med Omega 3
28 kr (373 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Nöt 170 g Förpackning

Rinti Extra Chicko Nöt 170 g Förpackning, 170 g

  • För vuxna hundar
  • Smakrika magra nötköttsstrimlor
  • Låg fetthalt
69 kr (406 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko XS

Rinti Extra Chicko XS, 80 g

  • För vuxna hundar
  • Mini-belöningsbitar
  • Låg fetthalt
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Snack Mini Nöt

Rinti Chicko Snack Mini Nöt, 170 g

  • För vuxna hundar
  • Möra bitar av nötkött
  • Låg fetthalt
69 kr (406 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Plus 80g

Rinti Chicko Plus 80g, Leverpastejskivor (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Äkta kött-garanti
  • Lättsmält
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Exclusive Snack 50g

Rinti Exclusive Snack 50g, Häst (50 g)

  • Perfekt för näringskänsliga hundar
  • Med monoprotein
  • Exklusiva köttsorter
28 kr (560 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Kyckling

Rinti Extra Chicko Kyckling, 90 g

  • För vuxna hundar
  • Knapriga filéstrimlor av kycklingbröst
  • Låg fetthalt
26 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Anka

Rinti Extra Chicko Anka, 90 g

  • För vuxna hundar
  • Möra ankbröstfiléstrimlor
  • Låg fetthalt
28 kr (311 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Plus 80g

Rinti Extra Chicko Plus 80g, Fiskpinnar (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Knapriga pinnar
  • Utan socker, soja & köttmjöl
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Puppy Sticks Kyckling+Nöt

Rinti Puppy Sticks Kyckling+Nöt, 75 g

  • För valpar
  • Extra mjuka
  • Med Omega 3
28 kr (373 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Bitties Senior Kyckling+Kalkon

Rinti Bitties Senior Kyckling+Kalkon, 75 g

  • För seniorer
  • Extra mjuka
  • Med Omega 3
28 kr (373 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Dent Small 150g

Rinti Chicko Dent Small 150g, Kyckling (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Tvinnade tuggpinnar
  • Av tuggvänlig råhud
69 kr (460 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Mini-Bitar Lax

Rinti Chicko Mini-​Bitar Lax, 80 g

  • För vuxna hundar
  • Endast 2 kcal per bit
  • Med omega-3-fettsyror
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Dent Kyckling Medium

Rinti Chicko Dent Kyckling Medium, 150 g

  • För vuxna pälsklingar
  • Tvinnade tuggpinnar
  • Av tålig råhud
69 kr (460 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Snacks Insekt Bits

Rinti Sensible Snacks Insekt Bits, 50 g

  • För foderkänsliga fyrbenta vänner
  • Med monoprotein från insekter
  • Utan socker, spannmål, gluten
28 kr (560 kr / kg)

Leverans till 12. oktober