Våtfoder från märket Rinti

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Livsfas Förpackningstyp
Filter

Våtfoder: 1 - 30 av 42 artiklar

Rinti Kennerfleisch 800g

Rinti Kennerfleisch 800g, Nötkött (800 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
35 kr (44 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Filetto Jelly Portionspåse 100g

Rinti Filetto Jelly Portionspåse 100g, Kyckling&Skinka (100 g)

  • För vuxna hundar
  • I gelé
  • Med möra filébitar
12 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Gold Burk 185g

Rinti Gold Burk 185g, Kalv (185 g)

  • 70 % kött & inälvsmat
  • Utan format kött & soja
  • Inga konstgjorda tillsatser
14 kr (76 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch 150g Tråg

Rinti Singlefleisch 150g Tråg, Nötkött Pur (150 g)

  • För näringskänsliga hundar
  • Ideal vid foderintolerans
  • Olika köttsorter
13 kr (87 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 800g

Rinti Sensible Burk 800g, Nötkött+Ris (800 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
42 kr (53 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 185g

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 185g, Häst Pur (185 g)

  • Exklusiva köttsorter
  • Särskilt lättsmält
  • Utan kolhydrater
23 kr (124 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Gold Mini 100g Tråg

Rinti Gold Mini 100g Tråg, Kalkon&Kan (100 g)

  • För vuxna hundar
  • 65 % kött & inälvsmat
  • Utan pressat kött & soja
9 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch Junior 400g

Rinti Kennerfleisch Junior 400g, Kyckling (400 g)

  • För valpar & unghundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
21 kr (53 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 400g

Rinti Sensible Burk 400g, Kyckling+Morot (400 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intolerans
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
24 kr (60 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Gold Pur Portionspåse 100g

Rinti Gold Pur Portionspåse 100g, Kyckling (100 g)

  • För vuxna hundar
  • Extra mycket kött
  • Låg fetthalt & lättsmält
11 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Feinest 150g Tråg

Rinti Feinest 150g Tråg, Fjäderfä Pur+Skinka (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Med filébitar av fågel
  • Utan inälvor & lever
17 kr (113 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti Kennerfleisch 400g

Rinti Kennerfleisch 400g, Nötkött (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
23 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Lätt Byte Portionspåse 400g

Rinti Lätt Byte Portionspåse 400g, Nötkött Pur (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Perfekt vid foderallergier & intoleranser
  • Med mycket kött
23 kr (58 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti CANINE Intestinal Burk 400g

Rinti CANINE Intestinal Burk 400g, Nötkött (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Vid gastrointestinala problem
  • Låg fetthalt
25 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch Exclusive 150g Tråg

Rinti Singlefleisch Exclusive 150g Tråg, Häst Pur (150 g)

  • Även för foderkänsliga hundar
  • Utan kolhydrater & soja
  • Exklusiva sorter
18 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch Tråg 300g

Rinti Kennerfleisch Tråg 300g, Vilt (300 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
17 kr (57 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 185g

Rinti Sensible Burk 185g, Nötkött + Ris (185 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
17 kr (92 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Gold Senior Kanin

Rinti Gold Senior Kanin, 185 g

  • För hundseniorer
  • 65 % kött & inälvsmat
  • Utan formpressat kött & soja
14 kr (76 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Lamm och Ris

Rinti Sensible Lamm och Ris, 800 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
46 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch Junior Tråg 300g

Rinti Kennerfleisch Junior Tråg 300g, Kyckling (300 g)

  • För valpar & unghundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
17 kr (57 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Gold Mini Gold-Box 8x100g Tråg

Rinti Gold Mini Gold-​Box 8x100g Tråg, 800 g

  • 2 x Kyckling & Gås à 100 g
  • 2 x Anka & Fågel à 100 g
  • 2 x Kalkon & Kanin à 100 g
57 kr (71 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch 400g

Rinti Singlefleisch 400g, Nötkött Pur (400 g)

  • För näringskänsliga hundar
  • Perfekt vid foderintolerans
  • Olika köttsorter
24 kr (60 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch Anka Portionspåse

Rinti Kennerfleisch Anka Portionspåse, 400 g

  • 70 % andel kött & inälvor
  • Fiberrikt
  • Spannmålsfritt
20 kr (50 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch Kanin

Rinti Kennerfleisch Kanin, 800 g

  • 70 % andel kött & inälvsmat
  • Fiberrikt
  • Utan kolhydrater
33 kr (41 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 400g

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 400g, 400 g

  • Exklusiva köttsorter
  • Särskilt lättsmält monoprotein
  • Utan kolhydrater
28 kr (70 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch Burk 800g

Rinti Singlefleisch Burk 800g, Lamm Pur (800 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Perfekt vid intolerans
  • Olika köttsorter
57 kr (71 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch Junior Nöt

Rinti Kennerfleisch Junior Nöt, 800 g

  • För valpar & unghundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
35 kr (44 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 800g

Rinti Singlefleisch Exclusive Burk 800g, Häst Pur (800 g)

  • Exklusiva köttsorter
  • Särskilt lättsmält monoprotein
  • Utan kolhydrater
63 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch Senior 400g

Rinti Kennerfleisch Senior 400g, Kyckling (400 g)

  • För hundar från 7 år
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
23 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti CANINE Diabetes Kyckling

Rinti CANINE Diabetes Kyckling, 400 g

  • För vuxna hundar
  • För reglering av glukostillförseln
  • Med långkedjiga kolhydrater
25 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober